X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Astereae Autorytet
    Postów: 1641 923

    Wysłany: 30 lipca, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września, 21:35

    A1298C hetero
    APA ++
    04.2023 usunięcie przegrody macicy
    04.2023 CD138 + 7/10 [start leczenia]
    06.2023 kontrolna biopsja CD138 OK 💚

    starania od 2015r.
    6 poronień na etapie 6-8
    Allo MLR 44%🍀

    "Może to o czym marzysz nie stanie się z dnia na dzień... ale jeśli zrezygnujesz, nie stanie się wcale."
  • Jagodziankaa1994 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 30 lipca, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bardzo proszę o interpretację mojego wykresu:

    8c9489a521994d7ea1f8bdd72d1f5f0a.png

    Ja już nie mam wiary…

  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1916

    Wysłany: 30 lipca, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 🤧 czuję się okropnie. Młody w przedszkolu. Ja na 14 mam wizytę u internisty. Naczytałam się,że przeziębienie w 3 trymestrze może przyspieszyć poród...

    Króliczek ✊️✊️✊️ za dzisiejsze badania. I super,że mama pomaga przy synku 🙂

    Metka ✊️✊️✊️ za wizytę.

    Myszka leniuszek mały. Widocznie jest mu tam bardzo dobrze🙂

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam wstydliwe pytanie mam 18 lat. W trakcie stosunku oralnego z chłopakiem byliśmy w pozycji 69 i w pewnym momencie wyleciało troche nasienia i to raczej nie był preejakulat, a sperma bo kolor był bardziej mleczny. Chłopak dotknal ręką lekko swoje prącie by je poprawić (mógł mieć trochę spermy na palcach) a następnie wytarł tą samą dłoń o pościel po czym dotknąl mojej pachwiny (nieopodal mojej pochwy) tą samą dłonią. Czy w takim przypadku istnieje ryzyko zapłodnienia? Prosze o pomoc niepokoje sie. W piątek 26 lipca dostałam miesiączki która na początku była skąpa, lekkie krwawienie ze skrzepami a wczoraj obfitsza jak zazwyczaj. Czy mam się czym martwić? Przepraszam ze pytam na forum dla ludzi którzy chcą mieć dziecko ale nie mam gdzie zapytać

  • Astereae Autorytet
    Postów: 1641 923

    Wysłany: 30 lipca, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września, 21:36

    Jagodziankaa1994 lubi tę wiadomość

    A1298C hetero
    APA ++
    04.2023 usunięcie przegrody macicy
    04.2023 CD138 + 7/10 [start leczenia]
    06.2023 kontrolna biopsja CD138 OK 💚

    starania od 2015r.
    6 poronień na etapie 6-8
    Allo MLR 44%🍀

    "Może to o czym marzysz nie stanie się z dnia na dzień... ale jeśli zrezygnujesz, nie stanie się wcale."
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 30 lipca, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Ja już pisałam, że obstawiam, że 🍀Myszka urodzi 1.08, 🍀Sunny 13.08. 😁

    🍀Cerva obstawiam, że 5.08, a 🍀Małgosię muszę przemyśleć 🤔😁

    Biere ten termin! 🤣

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3907 6372

    Wysłany: 30 lipca, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    Biere ten termin! 🤣
    Tak , tak , tak. Będziemy świętować wspólnie 😁😁😁😁

    aszin lubi tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3907 6372

    Wysłany: 30 lipca, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysiaa wrote:
    mam wstydliwe pytanie mam 18 lat. W trakcie stosunku oralnego z chłopakiem byliśmy w pozycji 69 i w pewnym momencie wyleciało troche nasienia i to raczej nie był preejakulat, a sperma bo kolor był bardziej mleczny. Chłopak dotknal ręką lekko swoje prącie by je poprawić (mógł mieć trochę spermy na palcach) a następnie wytarł tą samą dłoń o pościel po czym dotknąl mojej pachwiny (nieopodal mojej pochwy) tą samą dłonią. Czy w takim przypadku istnieje ryzyko zapłodnienia? Prosze o pomoc niepokoje sie. W piątek 26 lipca dostałam miesiączki która na początku była skąpa, lekkie krwawienie ze skrzepami a wczoraj obfitsza jak zazwyczaj. Czy mam się czym martwić? Przepraszam ze pytam na forum dla ludzi którzy chcą mieć dziecko ale nie mam gdzie zapytać
    Dostałaś okres, więc w ciąży nie jesteś. A na jego obfitość może mieć wpływ stres i milon innych rzeczy ;)

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Dostałaś okres, więc w ciąży nie jesteś. A na jego obfitość może mieć wpływ stres i milon innych rzeczy ;)
    Więc nie mam powodów do obaw i skoro chłopak wytarł o pościel palce a następnie dotknąl mojej pachwiny to nie ma mowy o zapłodnieniu i żadnego ryzyka ciąży nie ma? Zestresowałam się bardzo i chciałam gdzieś zapytać a nie mam kogo, boje.sie że ktoś by mnie wyśmiał nawet koleżanka więc Wolałam anonimowo na jakimś forum właśnie

  • Effiii Autorytet
    Postów: 3907 6372

    Wysłany: 30 lipca, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko chodzi mi o coś takiego
    https://vm.tiktok.com/ZGeWKtLtB/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca, 09:07

    Myszkaaa20 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Astereae Autorytet
    Postów: 1641 923

    Wysłany: 30 lipca, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września, 21:36

    Megipta lubi tę wiadomość

    A1298C hetero
    APA ++
    04.2023 usunięcie przegrody macicy
    04.2023 CD138 + 7/10 [start leczenia]
    06.2023 kontrolna biopsja CD138 OK 💚

    starania od 2015r.
    6 poronień na etapie 6-8
    Allo MLR 44%🍀

    "Może to o czym marzysz nie stanie się z dnia na dzień... ale jeśli zrezygnujesz, nie stanie się wcale."
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3907 6372

    Wysłany: 30 lipca, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysiaa wrote:
    Więc nie mam powodów do obaw i skoro chłopak wytarł o pościel palce a następnie dotknąl mojej pachwiny to nie ma mowy o zapłodnieniu i żadnego ryzyka ciąży nie ma? Zestresowałam się bardzo i chciałam gdzieś zapytać a nie mam kogo, boje.sie że ktoś by mnie wyśmiał nawet koleżanka więc Wolałam anonimowo na jakimś forum właśnie
    Ryzyko jest zawsze, słyszałam nawet o przypadkach ze siostra się kapała po bracie i ... Ale jak dostałas okres to nie będzie z tego bobasa ;)

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Jagodziankaa1994 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 30 lipca, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astereae wrote:
    Cześć Jagodzianka

    Na początek z temperatury można wyczytać, że tarczyca Ci ładnie pracuje.
    Czy oprócz mierzenia temp prowadzisz jakieś alternatywne metody wyznaczania owulacji ?
    Jak długi masz cykl ?
    Badałaś sobie hormony na początku cyklu kiedyś?

    Cześć !

    Cykle zazwyczaj 25 dniowe, owulację sprawdzam poprzez śluz i czasami testy. Badania zrobiłam wszystkie możliwe, mąż też- wszystko w normie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Ryzyko jest zawsze, słyszałam nawet o przypadkach ze siostra się kapała po bracie i ... Ale jak dostałas okres to nie będzie z tego bobasa ;)
    Jak to? Czy ta siostra zaszla od.wody w ciążę? Prosze.mnie nie straszyć... Ja na prawdę się zestresowałam

  • Effiii Autorytet
    Postów: 3907 6372

    Wysłany: 30 lipca, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysiaa wrote:
    Jak to? Czy ta siostra zaszla od.wody w ciążę? Prosze.mnie nie straszyć... Ja na prawdę się zestresowałam
    Przepraszam, nie chciałam Ci zestresować, mam bratanicę w podobnym wieku i nie chciałbym żeby ktoś ją tak zestresowal. Już się poprawiam. Wedlug mnie nie jesteś w ciąży, szanse są bliskie 0, ale idź dla pewności i własnego spokoju do Rossmanna i kup test ciążowy, facelle , pink lub jaki kolwiek inny i siknij jutro z rana.

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3907 6372

    Wysłany: 30 lipca, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winiarki wzięło mnie na wspominki, pamiętacie Ewelinke 🙃🥹🥹😛 ciekawe jak się u niej ułożyło ;)

    aszin, Maj.a, Bulbasek, Cerva, Anka32, Butterfly23, Liyss🧚🏻, PoczątkującaPisarka, Pusshka, Megipta, bonassola lubią tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Przepraszam, nie chciałam Ci zestresować, mam bratanicę w podobnym wieku i nie chciałbym żeby ktoś ją tak zestresowal. Już się poprawiam. Wedlug mnie nie jesteś w ciąży, szanse są bliskie 0, ale idź dla pewności i własnego spokoju do Rossmanna i kup test ciążowy, facelle , pink lub jaki kolwiek inny i siknij jutro z rana.
    Ale pisała pani że okres wyklucza ciążę. Chłopak nie dotykał mojej pochwy tylko pachwiny i zanim dotknąl mojej pachwiny to wytarł palce o pościel bo Miał troszeczkę nasienia na nich pewnie znikoma ilość.to była

  • aszin Autorytet
    Postów: 5215 11144

    Wysłany: 30 lipca, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysiaa wrote:
    Ale pisała pani że okres wyklucza ciążę. Chłopak nie dotykał mojej pochwy tylko pachwiny i zanim dotknąl mojej pachwiny to wytarł palce o pościel bo Miał troszeczkę nasienia na nich pewnie znikoma ilość.to była
    Dziewczyny, olewajmy te wypowiedzi. Z daleka śmierdzi trollem. Ostatnio już była taka na forum, co się bała, że jak starła nasienie ze swoich ust i nie umyła ręki to w ciążę zajdzie.I to ten sam styl pisania. Widać, że komuś się ewidentnie nudzi, jestem za tym, żeby nie nakręcać tej spirali.

    Anka32, Butterfly23, Megipta, bonassola lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3907 6372

    Wysłany: 30 lipca, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysiaa wrote:
    Ale pisała pani że okres wyklucza ciążę. Chłopak nie dotykał mojej pochwy tylko pachwiny i zanim dotknąl mojej pachwiny to wytarł palce o pościel bo Miał troszeczkę nasienia na nich pewnie znikoma ilość.to była
    Jak dla mnie nie jesteś w ciąży , bo to że nowy cykl Ci się rozpoczął to wyklucza, ale widzę że jesteś bardzo zestresowana więc negatywny test powinien Cię uspokoić dodatkowo.

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 30 lipca, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zastanawia to, że zawsze nowe osoby pojawiają się parami

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
‹‹ 3182 3183 3184 3185 3186 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ