X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Błagam; jeśli nie wiecie skąd się biorą dzieci to nie współżyjcie! Plemniki nie mają nóżek i nie zapierdalają po pościeli do pochwy, czy tam po pachwinie. Żeby było dziecko musi być stosunek, czyli męski członek ma być w pochwie;)
    wiem ze plemniki nie mają nóżek i nie poruszają sie samodzielnie po ludzkim ciele, ale siedzi mi ten problem w głowie i nie mogę.sie pozbyć.. dlatego potrzebowałam pomocy kogoś doświadczonego i pomyslalam że napiszę na tym forum. Przepraszam za spam :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysiaa wrote:
    wiem ze plemniki nie mają nóżek i nie poruszają sie samodzielnie po ludzkim ciele, ale siedzi mi ten problem w głowie i nie mogę.sie pozbyć.. dlatego potrzebowałam pomocy kogoś doświadczonego i pomyslalam że napiszę na tym forum. Przepraszam za spam :(
    Czy aby na pewno nie mam się czego obawiać? :(

  • aszin Autorytet
    Postów: 5215 11144

    Wysłany: 30 lipca, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Błagam; jeśli nie wiecie skąd się biorą dzieci to nie współżyjcie! Plemniki nie mają nóżek i nie zapierdalają po pościeli do pochwy, czy tam po pachwinie. Żeby było dziecko musi być stosunek, czyli męski członek ma być w pochwie;)
    I tak zaraz zapyta, czy jesteś pewna, że nie ma szans na ciążę :P bo jednak dotknął pachwiny i miał nasienie na palcach🙊

    Apeluje do trolli, jak chcecie wywołać zamieszanie czy burzę, to wysilcie się i wymyślcie bardziej prawdopodobne historie, bo w te nikt wam nie wierzy 🥳

    Effiii, mi też nie działa zdjęcie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca, 09:48

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2824 2117

    Wysłany: 30 lipca, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍀 Gabryssiu, wybacz, ale musiałam Cię zgłosić. Idź popływaj, pospaceruj, pobaw się z koleżankami czy cokolwiek dla dziewczynek w Twoim wieku. Mam nadzieję, że nie do usłyszenia. 😊

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Błagam; jeśli nie wiecie skąd się biorą dzieci to nie współżyjcie! Plemniki nie mają nóżek i nie zapierdalają po pościeli do pochwy, czy tam po pachwinie. Żeby było dziecko musi być stosunek, czyli męski członek ma być w pochwie;)


    🤣🤣🤣🤣
    Amen!

    Frutellka , Królikkicek lubią tę wiadomość

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4716 5839

    Wysłany: 30 lipca, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    I tak zaraz zapyta, czy jesteś pewna, że nie ma szans na ciążę :P bo jednak dotknął pachwiny i miał nasienie na palcach🙊

    Apeluje do trolli, jak chcecie wywołać zamieszanie czy burzę, to wysilcie się i wymyślcie bardziej prawdopodobne historie, bo w te nikt wam nie wierzy 🥳

    Effiii, mi też nie działa zdjęcie :(

    Wymiękam już najpierw Maja, która bada endometriozę u endokrynologa czy tam androloga; teraz seks w pachwinie i podejrzenie ciąży...

    Anka32, aszin, Paula9463 lubią tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3907 6372

    Wysłany: 30 lipca, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2841365be9542.jpghttps://zapodaj.net/plik-3KJMKgosaF


    Błąd naprawiony, mój mały zmęczony Paput ;)

    Małgosiagosia, Frutellka , aszin, blador2, Bulbasek, Królikkicek, Astereae, Myszkaaa20, Cerva, Butterfly23, Sunnysunsun, Liyss🧚🏻, PoczątkującaPisarka, Pusshka, Megipta lubią tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1639

    Wysłany: 30 lipca, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effii tak wiem tylko mi się ciasno na działce już robić będzie;) planujemy wkopac 3-4 mauzery na deszczówkę, bardziej żeby nam działki z dachu nie zalewało a i do podlewania się przyda tam chyba też jakiś przelew awaryjny muszę pokombinować i do studni chłonnej właśnie żeby się nie przepełniły przy ulewach. A co do zmiękczacza wody to jeszcze się właśnie zastanawiam czy robić, wiem że lepiej na samym początku to zrobić i prawie zawsze warto ale to jeszcze muszę przemyśleć bo wydaje mi się że woda powinna być akurat spoko tam, z badań wodociągów jak sprawdzałam to mamy jedną z lepszych wód w całym mieście, ale trochę tam jest starych rur po drodze i to mnie martwi bardziej. Chyba kupię jakiś zestaw do sprawdzenia wody w domu.

    Cerva ehh kwestia legalności w Polsce zwłaszcza w domkach i na ogródkach to jest temat rzeka, ale prawda jest taka że jak nikt nie zrobi podpierduchy to nie kontrolują. A szczury mnie przekonują, młynka nie będzie😊

    Myszka ten Twój mąż to ciągle mnie rozbawia😂

    Aszin ja kiedyś na Jasnych Błoniach widziałam taki zlot mamusiek z chustami i maluszkami🥹🥹 nie wiem czy to warsztaty były czy jakieś spotkania cykliczne ale super to wyglądało

    Myszkaaa20 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1916

    Wysłany: 30 lipca, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Wymiękam już najpierw Maja, która bada endometriozę u endokrynologa czy tam androloga; teraz seks w pachwinie i podejrzenie ciąży...


    Wakacje......

    Frutellka lubi tę wiadomość

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    🍀 Gabryssiu, wybacz, ale musiałam Cię zgłosić. Idź popływaj, pospaceruj, pobaw się z koleżankami czy cokolwiek dla dziewczynek w Twoim wieku. Mam nadzieję, że nie do usłyszenia. 😊
    Przepraszam ale ja na prawdę się wystraszylam i nie mam zamiaru mieć już zbliżeń z chłopakiem....

  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2149

    Wysłany: 30 lipca, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pochwalę się co znalazłam wchodząc na onkologię dziś 😂


    17223263434872427354314213206840.jpg

    Effiii, Bulbasek, Nomeolvides, blador2, Małgosiagosia, Myszkaaa20, Cerva, Butterfly23, Alysa, Liyss🧚🏻, PoczątkującaPisarka, Paula9463, Pusshka, Megipta, Anka32, Muuu. lubią tę wiadomość

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno nie mam sie czego obawiać jak chłopak miał troszeczke tego nasienia na palcach, wytarl o pościel a potem dotknąl mojej pachwiny?? Dostałam okres 26 lipca...siedzi mi ten problem po prostu w głowie I nie mogę się tego pozbyć...
    Proszę tylko o rzeczową odpowiedź i już usuwam konto..

  • Effiii Autorytet
    Postów: 3907 6372

    Wysłany: 30 lipca, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królik mi nigdy nie udalo znaleźć żadnego kamyka 🥲 a akcja jest coraz bardziej popularna 🫣

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • aszin Autorytet
    Postów: 5215 11144

    Wysłany: 30 lipca, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Królik mi nigdy nie udalo znaleźć żadnego kamyka 🥲 a akcja jest coraz bardziej popularna 🫣
    Właściwie co to za akcja?

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2149

    Wysłany: 30 lipca, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po USG i RTG.
    Węzły chłonne do biopsji.
    Myślałam że zacznę szybko leczenie ale w sumie lepiej wszystko zbadać na tip top

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2149

    Wysłany: 30 lipca, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Królik mi nigdy nie udalo znaleźć żadnego kamyka 🥲 a akcja jest coraz bardziej popularna 🫣
    Ja też pierwszy raz znalazłam 😂 i to taki trafiony z motywem 😂

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysiaa wrote:
    Napewno nie mam sie czego obawiać jak chłopak miał troszeczke tego nasienia na palcach, wytarl o pościel a potem dotknąl mojej pachwiny?? Dostałam okres 26 lipca...siedzi mi ten problem po prostu w głowie I nie mogę się tego pozbyć...
    Proszę tylko o rzeczową odpowiedź i już usuwam konto..
    Proszę o odpowiedź..

  • Effiii Autorytet
    Postów: 3907 6372

    Wysłany: 30 lipca, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin zacytuję 😁
    Na czym polega akcja kamyczki? To ciekawa inicjatywa, która jednoczy społeczeństwo i wywołuje uśmiech na twarzy. Uczestnicy zabawy znajdują niewielkie kamienie, które następnie ozdabiają farbami lub markerami. Tutaj kreatywność nie zna granic i można narysować coś związanego ze swoim miastem, namalować postać z bajki lub po prostu napisać cytat o życiu. Ważne jest jednak, żeby na odwrocie takiego kamyka napisać swój kod pocztowy i dodać przypisany do zabawy hasztag #kamyczki. Kolejnym krokiem jest już tylko podłożenie kamyka w charakterystycznym miejscu np. na studni na deptaku, na molo w Sopocie, przy Warszawskiej syrence i nie tylko - sam możesz wybrać, gdzie chcesz położyć swój kamień.
    Znaleziony kamień - najczęściej przez przypadek jest fotografowany, a następnie jego zdjęcie umieszcza się w social mediach. Dedykowaną stroną do zabawy jest specjalna grupa na Facebooku #kamyczki, gdzie znalazca publikuje zdjęcie kamyczka wraz z kodem pocztowym. W ten sposób osoba, która go namalowała może odnaleźć swoje dzieło i zobaczyć w czyje ręce wpadł i jaką podróż już odbył.
    ... Następnie ty gdzieś jedziesz i zostawiasz kamień, a on sobie podróżuje ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca, 10:14

    aszin, Cerva, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1639

    Wysłany: 30 lipca, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zdziwiłam że pod szpitalem Królik znalazła bo to głównie na polach campingowych zawsze te kamyczki, ale widzę że się rozniosło i fajnie😊

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwila nostalgii przed wyjazdem 🤣🐶❤️

    20240730-102303.jpg

    blador2, Bulbasek, aszin, Effiii, Małgosiagosia, Myszkaaa20, Cerva, Butterfly23, Sunnysunsun, Liyss🧚🏻, Pusshka lubią tę wiadomość

‹‹ 3184 3185 3186 3187 3188 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ