Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6810 11534

    Wysłany: 31 sierpnia 2024, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chop z Mazur też fajnie 💞 Ciekawe skąd to plamienie 🤔

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    3x IUI ❌
    4 IUI - 28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔

    IVF październik ( świeżak 5.1.2 ) 👎

    🩵🩵🩵

    IVF listopad ( mrożonka 4.1.1 ) 🧡🍀🥹
    4 dpt - 11.7. 6 dpt - 81.2. 8dpt - 289.5. 10 dpt - 902. 14 dpt - 5396. 17 dpt - 11143. 31 dpt - 110300.

    5w3d - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.
    6w0d - 2,3mm i ♥️
    7w3d - 8mm
    8w6d - 2,2 cm
    12w5d - 6,8 cm. I prenatalne, wszystko super 🍀
    16w5d - 170g zdrowego Maluszka 🥰
    20w5d - 376g Kociaka 🥰
    22w1d - Czekamy na Olgę🩷
    25w0d - 744g Myszki 💕
    29w0d - 1300g Córci 🥹
    30w3d - 1625g zdrowej Dziewczynki 👶
    33w0d - 2231g Akrobatki ❤️‍🔥
    35w5d - 2752g Żuczka 💜
    37w0d - 3083g Bąbla ;*
    38w0d - Olga jest na świecie 🥹 🩷

    age.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7437 16457

    Wysłany: 31 sierpnia 2024, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Chop z Mazur też fajnie 💞 Ciekawe skąd to plamienie 🤔
    To nawet nie było typowo plamienie tylko brązowe nitki w śluzie dwukrotnie na papierze. Nie mam pojęcia. Inne niż mam przed @.

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 31 sierpnia 2024, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia! Zazdroszczę Wam ochłodzenia u mnie dziś 29 stopni.

    Paula jakie miałaś badania z krwi przy II prenatalnych?

    Anka o te zapachowe cienkopisy mnie zaciekawiły. Robisz tym jakieś notatki?🥹

    Ja czekam na pobranie krwi 🩸

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2024, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, w nocy u nas była burza i teraz przyjemnie ochłodzenie ☺️

    🍷aszin, chyba faktycznie dzidzi chce być tworzone na Mazurach 🤭

    Dostałam dzisiaj w nocy wyniki prenatalnych - wszystko ok, ryzyka niskie ☺️

    goska000, blador2, Myszkaaa20, Butterfly23, Małgosiagosia, karola_b, Paula9463, Liyss🧚🏻, Effiii, Megipta, Cerva, Maj.a, Edithka, Bulbasek, Lola93, ezra lubią tę wiadomość

  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 31 sierpnia 2024, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobrek ☺️

    Aszin 🫂 chłop z Mazur fajna sprawa ✊

    Anka udanej imprezki 😉
    Myszko dla Was również udanych urodzinek ;)


    Miłego dzionka.

    Myszkaaa20 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6810 11534

    Wysłany: 31 sierpnia 2024, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście ze spania nici. Cudownie... :/ Chłopcu śpią, w ja leżę 2h bez sensu jak ten Ciołek :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2024, 08:38

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    3x IUI ❌
    4 IUI - 28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔

    IVF październik ( świeżak 5.1.2 ) 👎

    🩵🩵🩵

    IVF listopad ( mrożonka 4.1.1 ) 🧡🍀🥹
    4 dpt - 11.7. 6 dpt - 81.2. 8dpt - 289.5. 10 dpt - 902. 14 dpt - 5396. 17 dpt - 11143. 31 dpt - 110300.

    5w3d - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.
    6w0d - 2,3mm i ♥️
    7w3d - 8mm
    8w6d - 2,2 cm
    12w5d - 6,8 cm. I prenatalne, wszystko super 🍀
    16w5d - 170g zdrowego Maluszka 🥰
    20w5d - 376g Kociaka 🥰
    22w1d - Czekamy na Olgę🩷
    25w0d - 744g Myszki 💕
    29w0d - 1300g Córci 🥹
    30w3d - 1625g zdrowej Dziewczynki 👶
    33w0d - 2231g Akrobatki ❤️‍🔥
    35w5d - 2752g Żuczka 💜
    37w0d - 3083g Bąbla ;*
    38w0d - Olga jest na świecie 🥹 🩷

    age.png
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 3027 2203

    Wysłany: 31 sierpnia 2024, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍀 Aszin, to odliczamy do powstania chłopa z Mazur. 😁
    🍀 Gosia, współczuję, też jakoś nie mogę spać. Zaraz chyba pójdziemy na spacer.

    goska000 lubi tę wiadomość

    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 31 sierpnia 2024, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ☀️
    Me oczy otworzyły się dziś o 7:00 🥲

    🌿Aszinku 🫂 czekamy na chłopa z Mazur ✊🏻
    🌿Pusshka super ☺️
    🌿Liyss kciuki za wyniki ✊🏻
    🌿Myszka, Miki od małego imprezowicz 😁
    🌿Anka pięknego dnia dla Was 🥰

    Myszkaaa20, Paula9463, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2681 2154

    Wysłany: 31 sierpnia 2024, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiu dziękuję że pytasz.💗❤️
    Byłam wczoraj na kolejnej biopsji i zakładaniu znacznika do guza.
    Boli, ale da się żyć. Lekarz nie mógł się przebić przez guz taka menda twarda.

    W środę ten port boje się okropnie 🥺 no i w piątek chemia o ile wyniki krwi będą ok i nie złapie mnie jakieś choróbsko. Będzie z tym ciężko bo pół onkologii wczoraj kaszlalo i się " smarkalo" ja już mam ból gardła więc nie wiem jak to będzie.

    Ogólnie byłam też na wizycie wczoraj no i lekarz mówił że birads 6, G4. Ja oczywiście nie czytam nic o tym wszystkim bo już i tak się zbyt boje.
    Lekarz tylko mówił że jest większy stopień złośliwości niż był. No i na drugiej piersi w rezonansie wyszedł jakiś niepokojący " cień".
    Pierś boli już praktycznie codziennie.

    Turbany już przyszły, ale zamówię jeszcze kilka.
    Przymierzałam też wczoraj peruki, ale zdecydowanie nie dla mnie to jest. Okropne, sztywne.
    Zrobimy może zrzutkę rodzinna i kupię naturalną perukę w razie czego 🙄 chociaż jak dla mnie to zwykły turban wystarczy bardziej o synka mi chodzi.

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1778 3261

    Wysłany: 31 sierpnia 2024, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej!

    @anka bawcie się dobrze! A dla Gwiazd najlepsze życzenia! ❤️
    @aszin tulę za biel i trzymam mocno kciuki za tego chłopa z Mazur 🫂🥰
    @Pusz, super, że z Małym wszystko ok!
    PS. Wiedziałam, że będzie chłopak 🥰
    @Liyss kciuki za wyniki 🤞

    nick nieaktualny, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    👩 '94 + 👦 '86 = 👧 '22 👶 '24

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 2749 3350

    Wysłany: 31 sierpnia 2024, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ,
    @aszin chłop z Mazur brzmi super :) mocne kciuki ✊
    @puszinko super że wszystko dobrze :)
    @ania udanej zabawy 🩷🩷
    @kroliczek totalnie się nie znam ale bardzo mi przykro :( mocno Cię tulę żebyś miała duuuuuzo siły przez to przejść , ale jesteś bardzo twarda babka 🩷będzie dobrze !
    Ja czekam na okres .. już zaczynam się denerwować bo chciała bym zacząć nowy cykl :( dziś 32 dzień …. Chciała bym już dostać bo 12 mam wizytę w klinice i chciałam być w połowie cyklu no ale się nie uda 🥹
    Uciekam robić śniadanko bk dziecko krzyczy „ gloooodnyy” 😅
    U nas dziś małe zakupy do zerówki 🫣już zerówka stres ogromny, i odpoczynek :)
    Dobrej kawusi i dobrego dnia 😘

    👩🏻 35 🧔🏻 37
    👶2018
    Starania o drugie👶
    od: 04.23
    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero
    ❌️AMH- 0,711 > 0,758
    ✅️MUCHA- negatywna
    ✅️Białko wolne s 78,2%
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy-ujemny
    ✅️Trombofilia wrodzona-ujemne
    ✅️Kariotyp-prawidłowy XX XY
    ✅️Histeroskopia-CD-138-brak stanu zapalnego
    08.23 poronienie puste jajo płodowe💔
    07.24Aniołek 9+1(zatrzymany 6+3)💔
    IN VITRO GAMETA
    Punkcja7pobrano- 5 dojrzałych- mamy :
    3.1.1❄️4.2.2❄️ zdrowe okruszki po PGT-A <3
    FET I 27.06 4.2.2 10dpt beta 8,88cb💔
    FET II 30.07.25 3.1.1 7dpt ⏸️ 10dpt -330🍀 12dpt- 678 🍀14dpt- 1506🍀26dpt- 27360🍀27dpt- 0,39cm kruszynki z <3 9.09- 1,92cm bobo <3
    8.10- prenatalne 6,5 cm kruszynki <3
    25.11 228 gram słodkości <3
    Niskie ryzyka, panorama -zdrowa dziewczynka <3
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2024, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍷Anka, wyglądacie pięknie, bawcie się dobrze 🥰

    🍷Króliczku, wysyłam dużo siły! Oby choroba Cię nie dopadła 🫂

    🍷Caro, trzymam kciuki żeby małpa się szybko zjawiła ✊

    Jedziemy dziś na 30-tkę kumpla - to ci co starają się o ciążę od czterech lat. We wrześniu w końcu czeka ich transfer, tak mocno trzymam za nich kciuki 🥹
    Śpimy u teściów, także będzie jutro pyszny obiad

    Ccarolinaa lubi tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 31 sierpnia 2024, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Króliczku 🫂🫂🫂🫂 w tych turbanach na pewno będziesz wyglądała pięknie. Wydaje mi się, że jest refundacja na peruki, ale nie chcę Cię wprowadzać w błąd. Trzymam kciuki, żeby żadne choróbsko Cię nie dopadło i żebyś w końcu mogła zacząć leczenie 🫂

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3257 5382

    Wysłany: 31 sierpnia 2024, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 19:15

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️31👨‍🦱32
    👶🏼2024

    💕2014
    💍2018
    💒2020

    28.03 12 dpo ⏸️
    Beta 30,7
    Prog 25,51
    30.03 14 dpo
    Beta 125,3
    22.04 6mm Maleństwa z ❤️
    20.05 4 cm szczęścia 😍
    1.06 prenatalne 6,5 cm Maluszka 🥹
    17.06 9,5 cm Bobo ❤️

    preg.png
  • Paula9463 Autorytet
    Postów: 2033 2484

    Wysłany: 31 sierpnia 2024, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 💐

    Anka wszystkiego dobrego dla młodych ❤️ bawcie się dobrze i proszę o kawałek tortu 🤣

    Blador tex tak uważam, zwłaszcza że sama musiałam zajmować się braćmi... to jest jakiś test prisca, patrzą jeszcze raz na te wady +cewa nerwowa czy jakoś tak, czeka się na wynik od 1 dnia do 12 ale roboczych a że miałam 26.08 to wynik może być czasami dopiero 11.09 🤦‍♀️ opis usg dostałam wieczorem na szczęście

    Gosiu też mnie obudziła burza 😅 u nas zaczęło się około 3 🤣

    Aszin ja bym poczekała jeszcze, bo temp odbiła do góry więc może coś się szykuje

    Liyss już napisałam wyżej, znowu 3 fiolki pobierane, ale widziałam że u nich każda kobieta to miała, bo miały tych zgód trochę, ✊️ za wyniki

    Pusshka super ❤️ bawcie się dobrze

    Królikkicek można też zrobić zrzutkę, każda z nas by się też zrzuciła. Byle pokonać dziada✊️❤️

    Ccarolinaa ja też muszę zamówić synowi wyprawkę przedszkolna, jak patrzyłam wyjdzie gdzieś 100zl ale i tak spoko jak sąsiadka dala 140 😅

    Remont w pełni, mam nadzieję że szybko się skończy 🤣🤣🤣 no i te pierwsze dni przedszkola 😳😅

    nick nieaktualny, goska000, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    29.09.25 31dc test na tak
    02.10.25. 34dc beta 846
    11.10.25 43dc beta 12758 progesteron 22
    17.10 pęcherzyk w macicy z pęcherzykiem żółtkowym bez zarodka, według lekarza 5tc
    20.10 beta 31396
    21.10 beta 31378
    23.10 ❤️ 0.84
    7.11 ❤️2.80
    27.11 🩷 prenatalne 12+5
    1.12 niskie ryzyka 🥰
    05.12 wizyta🩷
    2.01 wizyta 🩷
    5.02 prenatalne 9:00 22+1 549
    6.02 wizyta 8:50
    6.03 wizyta 13:50
    2.04 wizyta 11:10
    3.04 prenatalne 10:00 30+6

    Om 6.06.2026

    2024👶grudniowyG 38+2 3930g 55cm
    2023 💔 (10tc syn Michaś)👼 trisomia chromosonu 9
    2021👶 listopadowy K 38+5 4130g 55cm
    2018💒 czerwiec
    2016💔(6tc)
    2012👩‍❤️‍👨

    Insulinoopornosc
    age.png

    preg.png
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 3027 2203

    Wysłany: 31 sierpnia 2024, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    Małgosiu dziękuję że pytasz.💗❤️
    Byłam wczoraj na kolejnej biopsji i zakładaniu znacznika do guza.
    Boli, ale da się żyć. Lekarz nie mógł się przebić przez guz taka menda twarda.

    W środę ten port boje się okropnie 🥺 no i w piątek chemia o ile wyniki krwi będą ok i nie złapie mnie jakieś choróbsko. Będzie z tym ciężko bo pół onkologii wczoraj kaszlalo i się " smarkalo" ja już mam ból gardła więc nie wiem jak to będzie.

    Ogólnie byłam też na wizycie wczoraj no i lekarz mówił że birads 6, G4. Ja oczywiście nie czytam nic o tym wszystkim bo już i tak się zbyt boje.
    Lekarz tylko mówił że jest większy stopień złośliwości niż był. No i na drugiej piersi w rezonansie wyszedł jakiś niepokojący " cień".
    Pierś boli już praktycznie codziennie.

    Turbany już przyszły, ale zamówię jeszcze kilka.
    Przymierzałam też wczoraj peruki, ale zdecydowanie nie dla mnie to jest. Okropne, sztywne.
    Zrobimy może zrzutkę rodzinna i kupię naturalną perukę w razie czego 🙄 chociaż jak dla mnie to zwykły turban wystarczy bardziej o synka mi chodzi.
    No super, że wszystko tyle się ciągnie, że aż się stopień złośliwości zwiększył. 🤬 Brak słów. Ale ważne, że już zaczynasz leczenie. Dbaj o siebie. Oby się żadna infekcja nie rozwinęła i żebyś mogła w pt zacząć chemię. 🤞🏻

    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1920

    Wysłany: 31 sierpnia 2024, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Dziś ma być podobno chłodniej oby...
    Dziś pierwsza noc Starszaka bez mamy i dal radę.
    A ja i tak słabo spalał bo strasznie duszno było.
    Dziś muszę spakować walizkę.

    Anka najlepszego dla siostry i bawcie się dobrze 😉

    Push ja zawsze sobie wyobrażałam,że synek i córeczka. No,ale będę mieć dwóch chłopaków i teraz myślę,że może lepiej bo 4,5 roku różnicy to chłopaki będą się mimo wszystko lepiej dogadywać 😉

    Króliczek ciężko się czyta,ale ✊️✊️✊️✊️.
    Wiem,że dasz radę

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 31 sierpnia 2024, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek trzymam kciuki za zdrówko ✊🏻😘

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 2749 3350

    Wysłany: 31 sierpnia 2024, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula9463 wrote:
    Dzień dobry 💐

    Anka wszystkiego dobrego dla młodych ❤️ bawcie się dobrze i proszę o kawałek tortu 🤣

    Blador tex tak uważam, zwłaszcza że sama musiałam zajmować się braćmi... to jest jakiś test prisca, patrzą jeszcze raz na te wady +cewa nerwowa czy jakoś tak, czeka się na wynik od 1 dnia do 12 ale roboczych a że miałam 26.08 to wynik może być czasami dopiero 11.09 🤦‍♀️ opis usg dostałam wieczorem na szczęście

    Gosiu też mnie obudziła burza 😅 u nas zaczęło się około 3 🤣

    Aszin ja bym poczekała jeszcze, bo temp odbiła do góry więc może coś się szykuje

    Liyss już napisałam wyżej, znowu 3 fiolki pobierane, ale widziałam że u nich każda kobieta to miała, bo miały tych zgód trochę, ✊️ za wyniki

    Pusshka super ❤️ bawcie się dobrze

    Królikkicek można też zrobić zrzutkę, każda z nas by się też zrzuciła. Byle pokonać dziada✊️❤️

    Ccarolinaa ja też muszę zamówić synowi wyprawkę przedszkolna, jak patrzyłam wyjdzie gdzieś 100zl ale i tak spoko jak sąsiadka dala 140 😅

    Remont w pełni, mam nadzieję że szybko się skończy 🤣🤣🤣 no i te pierwsze dni przedszkola 😳😅
    No właśnie ja dużo na szczęście nie muszę bo płacę 270 i oni wszystko ogarniają :) w tym roku idzie do państwowej szkoły , przedszkole było prywatne a tutaj całkiem inaczej … musimy kupić worek i kapcie :) w sumie tyle :) i jakieś rzeczy jak rydza papieru do zerówki chusteczki itp :) także inaczej niż w przedszkolu :)

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    👩🏻 35 🧔🏻 37
    👶2018
    Starania o drugie👶
    od: 04.23
    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero
    ❌️AMH- 0,711 > 0,758
    ✅️MUCHA- negatywna
    ✅️Białko wolne s 78,2%
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy-ujemny
    ✅️Trombofilia wrodzona-ujemne
    ✅️Kariotyp-prawidłowy XX XY
    ✅️Histeroskopia-CD-138-brak stanu zapalnego
    08.23 poronienie puste jajo płodowe💔
    07.24Aniołek 9+1(zatrzymany 6+3)💔
    IN VITRO GAMETA
    Punkcja7pobrano- 5 dojrzałych- mamy :
    3.1.1❄️4.2.2❄️ zdrowe okruszki po PGT-A <3
    FET I 27.06 4.2.2 10dpt beta 8,88cb💔
    FET II 30.07.25 3.1.1 7dpt ⏸️ 10dpt -330🍀 12dpt- 678 🍀14dpt- 1506🍀26dpt- 27360🍀27dpt- 0,39cm kruszynki z <3 9.09- 1,92cm bobo <3
    8.10- prenatalne 6,5 cm kruszynki <3
    25.11 228 gram słodkości <3
    Niskie ryzyka, panorama -zdrowa dziewczynka <3
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2024, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍷Kasiajasia90, w sumie to nauczyłam się, że można wiele planować, a życie i tak swoje 🤷‍♀️ Dlatego biorę wszystkie dobre rzeczy z wdzięcznością i doceniam 🙏
    Trzymam mocno kciuki za poniedziałek i wizytę ✊

‹‹ 3347 3348 3349 3350 3351 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ