X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4698 5728

    Wysłany: 14 września, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Tak, wiem. Napisałam tak, bo na tęczowym jest dziewczyna już teraz w 30tc. I utrzymała tę ciążę tylko dlatego, że lekarz kazał jej wziąć dawkę za dawką. I beta ruszyła.

    Zobaczymy, jeśli nie ten to pewnie będzie jakiś inny plan działania 😊

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2025 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2824 2117

    Wysłany: 14 września, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍀 Fruttelka, to czekamy do poniedziałku, ale czuję, że będzie dobrze. 🤞🏻

    Fajna opcja z tym baby boom, jakby co to będę za tym, żeby się przenieść.

    Frutellka lubi tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1916

    Wysłany: 14 września, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Frutelko trzymam kciuki za kropka 🤞🏼🤞🏼🤞🏼

    Megi niech Wam tam wszystko sprawnie idzie 🤞🏼 My też właśnie ruszamy z małym remontem. Odświeżamy łazienkę, żeby zrobić miejsce na suszarkę i zaczynamy bąbelkowy pokój ☺️ już nawet mam pierwsze dekoracje - nie ma jak zaczynać od dupy strony 😅

    Myszko, Cerva, Sunny, Gosia, Blador ogroooomne przytulasy dla Was 🫂 te mysli pt „o ludzie co ja narobiłam” są normalne i wydaje mi się że towarzyszą większości rodzin no bo przecież ile by się na te maluchy nie czekało to świat się wywraca do góry nogami i to do czego byłyście przyzwyczajone przez x lat zostało zastąpione czymś zupełnie innym. Wierzę że im więcej będziecie o tym mówić tym łatwiej też będzie te myśli oswoić, więc dzielcie się proszę co tam Wam gra w serduchach, duszach i wątrobach ♥️

    Gosiu za leosiowa nogę 🤞🏼

    Kasiajasia jak tam pierwszy dzień z dwójką na pokładzie?


    Całkiem okej. Teraz najtrudniejsze bo mas dopiero o północy będzie. I muszę położyć starszaka spać,a młodszy akurat teraz nie chce spać mimo,że wypił z dwóch piersi.
    Więc znając życie akurat wtedy będzie płacz...
    Trzymajcie kciuki

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff, przetrwałam chociaż lekko nie było.

    Zapomniałam Wam napisać, że Pan Anek był dzisiaj po świerszcze dla Milusińskich i... wrócił z nowym ptasznikiem 😅 A tak miał sam jechać specjalnie żebym go na żadnego nie naciągła no i proszę 😜

    goska000, Królikkicek, blador2 lubią tę wiadomość

  • goska000 Autorytet
    Postów: 6711 11446

    Wysłany: 14 września, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nome, u mnie to było trochę inaczej. Ja czekałam na ten przewrót życia. Nie miałam wyrzutów. Przyjęłam to wszystko co dało mi życie. Od kiedy Leo pojawił się na świecie za niczym nie tęskniłam i niczego mi nie brakowało. Byłam spełniona w 100%. Może dlatego, że Młody nie był dzieckiem wymagającym, wszędzie z Nami jeździł, nigdy nie był dla mnie ciężarem i nie chciałam się od niego uwolnić. Wiadomo, bywały kryzysy - zęby, choroby, ale to co złe nie trwa wiecznie. Dostosowaliśmy swoje życie pod Maleństwo i ten stan trwa do dziś - on jest najważniejszy, ale my też nie tracimy. Najlepiej spędzamy czas we trójkę i nie zamieniłabym tego na nic innego. Uwielbiam być Mamą. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam swoją wypowiedzią. To moje prywatne odczucia i mam nadzieję, że każda ich doświadczy. Na prawdę warto ❤️

    Małgosiagosia, Niebieska Gwiazda lubią tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02. 2024 r. 💔
    11.04. 2024 r. 💔
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6711 11446

    Wysłany: 14 września, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dla mam z wyrzutami sumienia mam info, to nie mija. Zaangażowany rodzic zawsze myśli, że powinien dać z siebie więcej. Bardzo chce, ale nie zawsze wychodzi. Dom, praca, obowiązki, zdarzenia losowe. Nie na wszystko mamy wpływ. Kilka dni temu jedna z dziewczyn w pracy zapytała mnie czy pracuję w weekendy. Odpowiedziałam, że nie ma opcji. To czas dla rodziny. Zapytała ile lat ma Młody. Słysząc odpowiedź powiedziała - łeee to on już sobie poradzi. Tylko kurde nie o to chodzi. On nadal potrzebuje rodziców, czasu z nimi, zabaw, wygłupów, obecności, a my mamy wyrzuty sumienia, że w tygodniu nie zawsze wszystko wygląda tak jakbyśmy chcieli. Takie niestety są realia. Dlatego cieszmy się wspólnymi chwilami, nawet tymi mikro. Pielęgnujmy nasze relacje. Niech małe rzeczy sprawiają Nam radość.

    Ps. Ja mam 35 lat i wciąż potrzebuję Mamy i Taty ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września, 22:08

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02. 2024 r. 💔
    11.04. 2024 r. 💔
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2824 2117

    Wysłany: 14 września, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Nome, u mnie to było trochę inaczej. Ja czekałam na ten przewrót życia. Nie miałam wyrzutów. Przyjęłam to wszystko co dało mi życie. Od kiedy Leo pojawił się na świecie za niczym nie tęskniłam i niczego mi nie brakowało. Byłam spełniona w 100%. Może dlatego, że Młody nie był dzieckiem wymagającym, wszędzie z Nami jeździł, nigdy nie był dla mnie ciężarem i nie chciałam się od niego uwolnić. Wiadomo, bywały kryzysy - zęby, choroby, ale to co złe nie trwa wiecznie. Dostosowaliśmy swoje życie pod Maleństwo i ten stan trwa do dziś - on jest najważniejszy, ale my też nie tracimy. Najlepiej spędzamy czas we trójkę i nie zamieniłabym tego na nic innego. Uwielbiam być Mamą. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam swoją wypowiedzią. To moje prywatne odczucia i mam nadzieję, że każda ich doświadczy. Na prawdę warto ❤️
    Ja też póki co za niczym nie tęsknię i niczego mi nie brakuje. No może czasem chcę gdzieś wyskoczyć sama na godzinkę, nie dłużej. 😂 Ale ja też mam łatwiej, bo mąż pracuje zdalnie. Mam jedzenie podstawione pod nos, posprzątane i pomoc przy dziecku. No i nie karmię piersią, a to duże ułatwienie. A jeszcze też dużo może się zmienić, myślę, że najtrudniejsze przed nami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września, 22:18

    goska000 lubi tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1916

    Wysłany: 14 września, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie leżę I mam wyrzytu sumienia bo byłam dziś z nimi sama. I często zwracałam uwagę Starszemu-delikatnie,ale zwracałam. I wieczorem cokolwiek nie zrobił to przepraszal. I tak cholernie mi źle z tym,że już nie może zachowywać się swobodnie.....🥹🥹🥹🥹

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6711 11446

    Wysłany: 14 września, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu, a może przed Wami najlepsze? A może constans? :) Ja niestety/stety nie miałam tak dobrze. Pranie, sprzątanie, gotowanie, dziecko, zakupy, ale dałam radę w tej codzienności. Co prawda kp tylko przez miesiąc, ale nie miałam do siebie wyrzutów. Dziecko było najedzone i przy krótkim kp i przy późniejszym mm. Chyba o to chodzi żeby brzuszek był pełen :) Wychodziłam po karmieniu załatwiać swoje sprawy, nie targałam Młodego na początku wszędzie ( urodzony w lutym ), plusem było to, że mój Tata czasami z nim zostawał, ale był świeżo po ciężkiej operacji więc nie wykorzystywałam go za bardzo zwłaszcza, że sam potrzebował opieki. Wszystko można pogodzić, ogarnąć, ale to wymaga czasu. Każde dziecko też jest inne więc nie ma co porównywać. Moje na wiele mi pozwalało i chwała mu za to :)

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02. 2024 r. 💔
    11.04. 2024 r. 💔
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2149

    Wysłany: 14 września, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paniAnkowa wrote:
    Uff, przetrwałam chociaż lekko nie było.

    Zapomniałam Wam napisać, że Pan Anek był dzisiaj po świerszcze dla Milusińskich i... wrócił z nowym ptasznikiem 😅 A tak miał sam jechać specjalnie żebym go na żadnego nie naciągła no i proszę 😜
    Noooo ja czekam na foto 🙂🙂🙂

    paniAnkowa lubi tę wiadomość

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6711 11446

    Wysłany: 14 września, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    Noooo ja czekam na foto 🙂🙂🙂
    I ja🕷️🕸️

    paniAnkowa lubi tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02. 2024 r. 💔
    11.04. 2024 r. 💔
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6711 11446

    Wysłany: 14 września, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu, niestety starszaki mają trochę gorzej na początku, ale to też chwilowy stan chociaż rozumiem Twój gorszy nastrój. Na myśl o drugim ( jeśli się uda ) jest mi przykro bo Leosiek będzie miał gorzej niż ma choćbym się dwoiła i troiła...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września, 22:52

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02. 2024 r. 💔
    11.04. 2024 r. 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry , witam się z kawusią I Kabanosikiem na kolanach 🥹

    @Króliczku @goska oczywiście, że mam zdjęcie, zrobiłam już wczoraj :D na razie maluch.
    Jak byście chciały zobaczyć jaki będzie jak dorośnie ro wpisywać w Google Psalmopoeus Irminia, jak coś jest na nalepce :D

    Uwaga 🕷🕸
    https://ibb.co/KjXt4zj

    Niestety wczoraj odkryliśmy, że mój ptasznik niespodzianka odszedł 😔 więc bilans ciągle ten sam, 7 sztuk z czego moje są 3 🥰

    Dzisiaj Gwiazdy do nas przyjeżdżają. Jestem ciekawa czy będą się żarli jak ostatnio czy się pogodzili. Oni chyba potrzebują widowni do swoich małżeńskich perypetii.
    Siostra ma pracę od tygodnia i chyba trochę rozsądniej myśli, za to Ł. zgłupiał. Chyba się mentalnie podmienili 😅😆

    No nic, jak coś to mam winko i lody na pocieszenie :D

    Dobrego dnia Kobietki ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września, 07:30

    goska000, blador2 lubią tę wiadomość

  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2824 2117

    Wysłany: 15 września, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Kasiu, niestety starszaki mają trochę gorzej na początku, ale to też chwilowy stan chociaż rozumiem Twój gorszy nastrój. Na myśl o drugim ( jeśli się uda ) jest mi przykro bo Leosiek będzie miał gorzej niż ma choćbym się dwoiła i troiła...
    A może wcale nie będzie to dla niego gorzej, bo będzie miał rodzeństwo. To tak jak dla nas matek. Teoretycznie mamy gorzej niż wcześniej, ale zupełnie tak tego nie odczuwamy.

    A być może przed nami najlepsze, na to liczymy. 😁 My z kolei nie mamy pomocy nikogo z rodziny, więc już raczej dłuuugo nie wyjdziemy sobie nigdzie sami. No ale trudno, na razie mi tego nie brakuje.

    ☘️ Anka, a jak później planują Gwiazdy z Kazikiem, Ł się będzie zajmował jak siostra w pracy? Odpowiedz jak masz ochotę, bo w sumie nie musimy wszystkiego o nich wiedzieć, ale zaciekawiło mnie. 😊

    goska000 lubi tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9381 9954

    Wysłany: 15 września, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, spokojnej niedzieli ☀️

    🌿Frutellka lekarka się odezwała?

  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2149

    Wysłany: 15 września, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ❤️

    Mnie tak wczoraj naleciało na kebaba że musiała tortilla wlecieć 😏 wiem że w mojej sytuacji to złe jedzenie, ale nic nie poradzę tak dawno nie jadłam ...
    Dziś będzie serniczek muszę się tylko zmusić do wstania z wyrka 🤣🤣🤣

    Aniu "dzieci pająki" są widzę takie tańsze tak? Bo chyba te duże to już cena większa? 🙂

    Przykro mi z powodu straty milusińskiego 🥺
    Dla mnie pająki są okropne, ale rozumiem że dla Was są częścią rodzinny.

    A co u Kazia? Są jakieś dobre wiadomości?

    Gratulacje dla siostry 🙂 oby wytrwała w pracy.

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @malgosia Ł. Też pracuje więc będą się dzielić opieka i tyle :)

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    Dzień dobry ❤️

    Mnie tak wczoraj naleciało na kebaba że musiała tortilla wlecieć 😏 wiem że w mojej sytuacji to złe jedzenie, ale nic nie poradzę tak dawno nie jadłam ...
    Dziś będzie serniczek muszę się tylko zmusić do wstania z wyrka 🤣🤣🤣

    Aniu "dzieci pająki" są widzę takie tańsze tak? Bo chyba te duże to już cena większa? 🙂

    Przykro mi z powodu straty milusińskiego 🥺
    Dla mnie pająki są okropne, ale rozumiem że dla Was są częścią rodzinny.

    A co u Kazia? Są jakieś dobre wiadomości?

    Gratulacje dla siostry 🙂 oby wytrwała w pracy.


    Tak, zazwyczaj im wcześniejsze L tym tańsze chociaż ro jeszcze zależy of gatunku :D

    U Kaziczka w porządku. Wczoraj skończył 5 miesięcy 🥹

  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2824 2117

    Wysłany: 15 września, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    Dzień dobry ❤️

    Mnie tak wczoraj naleciało na kebaba że musiała tortilla wlecieć 😏 wiem że w mojej sytuacji to złe jedzenie, ale nic nie poradzę tak dawno nie jadłam ...
    Dziś będzie serniczek muszę się tylko zmusić do wstania z wyrka 🤣🤣🤣

    Aniu "dzieci pająki" są widzę takie tańsze tak? Bo chyba te duże to już cena większa? 🙂

    Przykro mi z powodu straty milusińskiego 🥺
    Dla mnie pająki są okropne, ale rozumiem że dla Was są częścią rodzinny.

    A co u Kazia? Są jakieś dobre wiadomości?

    Gratulacje dla siostry 🙂 oby wytrwała w pracy.
    Ty biedna nie mogłaś nic przełknąć to teraz musisz uzupełnić kalorie. Serniczek będziesz robić czy już czeka w lodówce? 😁

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 5211 11144

    Wysłany: 15 września, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ☺️

    Anka, a wiadomo, jak będzie wyglądało dalsze leczenie Kazika? Czeka go jeszcze jakiś zabieg?🥺

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
‹‹ 3413 3414 3415 3416 3417 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.  

CZYTAJ WIĘCEJ