X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2149

    Wysłany: 16 września, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bodzenka wysłałam zaproszenie do przyjaciółek zaakceptuj i podeślę Ci link 🙂

    Bodzenka lubi tę wiadomość

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Bodzenka Autorytet
    Postów: 364 615

    Wysłany: 16 września, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    Bodzenka wysłałam zaproszenie do przyjaciółek zaakceptuj i podeślę Ci link 🙂
    Już 😎

    Walka o 3 szczęście od września 2023
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2149

    Wysłany: 16 września, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już wysłałam 🙂

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9381 9954

    Wysłany: 16 września, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śmieszka wrote:
    Dziewczyny, ja jestem stale podczytująca. Będę tęsknić. Odezwijcie się czasem co u Was tak ogólnie, zwłaszcza u Króliczka. Pozdrawiam Was serdecznie i powodzenia.
    Fajnie, że się odezwałaś, że nas podczytujesz, szkoda tylko, że dopiero teraz i nie chciałaś do nas dołączyć.

    🌿Lola ja widzę cienie, trzymam ogromne kciuki ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września, 13:41

    Lola93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odeszłam z wrześniowego bo czułam się tam niezbyt wkręcona przy małym dziecku, nie mając odpowiedni dużo czasu na śledzenie, przyszłam do Was bo pomyślałam, luźniej, spokojniej, bo znajome nicki sprzed porodu a tu co chwilę jakaś drama, jakaś szpileczka...

    Rozumiem, że chcecie się zamknąć w swoim prywatnym wątku i nie będziecie już tu się udzielały, poznawały nowych dziewczyn i dzieliły się wiedzą bo chyba po to ten prywatny portal? Trochę to smutne, robić sobie grupkę adoracyjną i wybierać sobie grono, które może do niej należeć.

    Nie wiem czy się tu jeszcze w jakimkolwiek wątku odnajdę, przez ten czas kiedy mnie nie było, jakoś to forum chyba straciło swoją pierwotną formę.

    Niebieska Gwiazda, KatarzynaZiel87 lubią tę wiadomość

  • Sunnysunsun Autorytet
    Postów: 1689 3250

    Wysłany: 16 września, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    Odeszłam z wrześniowego bo czułam się tam niezbyt wkręcona przy małym dziecku, nie mając odpowiedni dużo czasu na śledzenie, przyszłam do Was bo pomyślałam, luźniej, spokojniej, bo znajome nicki sprzed porodu a tu co chwilę jakaś drama, jakaś szpileczka...

    Rozumiem, że chcecie się zamknąć w swoim prywatnym wątku i nie będziecie już tu się udzielały, poznawały nowych dziewczyn i dzieliły się wiedzą bo chyba po to ten prywatny portal? Trochę to smutne, robić sobie grupkę adoracyjną i wybierać sobie grono, które może do niej należeć.

    Nie wiem czy się tu jeszcze w jakimkolwiek wątku odnajdę, przez ten czas kiedy mnie nie było, jakoś to forum chyba straciło swoją pierwotną formę.
    Dla mnie to jest normalne zjawisko, ze po pewnym czasie na forum niektóre dziewczyny są ze sobą zżyte, traktują się jak przyjaciółki i chcą się otworzyć bardziej ze swoim życiem prywatnym. Publiczne forum nie jest dobrym miejscem na prywatę i jakieś inne rozwiązane trzeba znaleźć 🙂

    Pusshka, Małgosiagosia, Effiii, Paula9463, blador2, Bulbasek lubią tę wiadomość

    👶2019

    Starania o drugie 👶 od 04.2023
    1 cs 04.2023 - 💔 puste jajo płodowe - indukcja farmakologiczna i łyżeczkowanie w 06.2023
    2 cs 09.2023 - 💔 cb
    3 cs 10.2023 - 💔 cb
    4 cs 11.2023 - ⏸️ + acard
    01.12 beta 21,210 (11dpo); 04.12 beta 165,650 (14dpo); 06.12 beta 486,150 (16dpo)
    11.12 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy + heparyna
    20.12 6+2 zarodek 0,44cm ❤️
    12.01 9+4 2,67cm człowieczka ❤️
    26.01 11+4 prenatalne - wszystko ok 💪
    12.02 14+0 chłopczyk 💙
    23.03 połówkowe - wszystko ok 💙
    26.04 - 795g chłopa 💪
    22.05 - 1265g
    20.06 - 2kg
    05.07 - 2600g
    19.07 - 3200g 🫠
    02.08 - 3440g
    12.08 - szpital 💞
    14.08 👶
    _________________
    MTHFR_1298A hetero
    PAI-1 4G homo
    Acard75 + clexane

    age.png
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4692 5711

    Wysłany: 16 września, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    Odeszłam z wrześniowego bo czułam się tam niezbyt wkręcona przy małym dziecku, nie mając odpowiedni dużo czasu na śledzenie, przyszłam do Was bo pomyślałam, luźniej, spokojniej, bo znajome nicki sprzed porodu a tu co chwilę jakaś drama, jakaś szpileczka...

    Rozumiem, że chcecie się zamknąć w swoim prywatnym wątku i nie będziecie już tu się udzielały, poznawały nowych dziewczyn i dzieliły się wiedzą bo chyba po to ten prywatny portal? Trochę to smutne, robić sobie grupkę adoracyjną i wybierać sobie grono, które może do niej należeć.

    Nie wiem czy się tu jeszcze w jakimkolwiek wątku odnajdę, przez ten czas kiedy mnie nie było, jakoś to forum chyba straciło swoją pierwotną formę.

    Na tym wątku było mnóstwo wiedzy; sama jestem na Dinusiach bo mi ten wątek najbardziej odpowiada; ale na IVF wątkach nie potrafię się odnaleźć.
    Ostatnimi czasy tu ciągle była jakaś drama i posty tak naprawdę z dupy wyciągnięte; nie ma co się wzajemnie oskarżać - wcale się nie dziwię; że dziewczyny potrzebują zamkniętego wątku ;) Jednak ja swojej gęby nie pokażę nawet na wątku prywatnych ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września, 14:50

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2025 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9381 9954

    Wysłany: 16 września, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    Odeszłam z wrześniowego bo czułam się tam niezbyt wkręcona przy małym dziecku, nie mając odpowiedni dużo czasu na śledzenie, przyszłam do Was bo pomyślałam, luźniej, spokojniej, bo znajome nicki sprzed porodu a tu co chwilę jakaś drama, jakaś szpileczka...

    Rozumiem, że chcecie się zamknąć w swoim prywatnym wątku i nie będziecie już tu się udzielały, poznawały nowych dziewczyn i dzieliły się wiedzą bo chyba po to ten prywatny portal? Trochę to smutne, robić sobie grupkę adoracyjną i wybierać sobie grono, które może do niej należeć.

    Nie wiem czy się tu jeszcze w jakimkolwiek wątku odnajdę, przez ten czas kiedy mnie nie było, jakoś to forum chyba straciło swoją pierwotną formę.
    Masz do nas pretensje o to, że postanowiłyśmy przejść na prywatny wątek? Mamy do tego pełne prawo. Jest Ci przykro, że nie należysz do naszej grupki adoracyjnej, czy co? Takie trochę śmieszne to jest…

    blador2 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunnysunsun wrote:
    Dla mnie to jest normalne zjawisko, ze po pewnym czasie na forum niektóre dziewczyny są ze sobą zżyte, traktują się jak przyjaciółki i chcą się otworzyć bardziej ze swoim życiem prywatnym. Publiczne forum nie jest dobrym miejscem na prywatę i jakieś inne rozwiązane trzeba znaleźć 🙂
    No to przecież macie na fb. Załóżcie sobie wątek na messengerze.
    Takie publiczne informowanie o zakładaniu prywatnego watka i traktowanie dziewczyn nierówno jest dla mnie, przepraszam ale niemiłe😏

    Jedne wykluczacie z swojego grona inne zapraszacie. Serio ja się poczułam odrzucona a to gryzie się z moim przekonaniem co do tego wątku i podejrzewam, że inne dziewczyny również. Na zadsadzie "Nie czuje się na tyle chciana żebym sama się wpraszala ale nikt mnie też nie zaprosił".

    Szukam więc dalej swojego miejsca 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Na tym wątku było mnóstwo wiedzy; sama jestem na Dinusiach bo mi ten wątek najbardziej odpowiada; ale na IVF wątkach nie potrafię się odnaleźć.
    Ostatnimi czasy tu ciągle była jakaś drama i posty tak naprawdę z dupy wyciągnięte; nie ma co się wzajemnie oskarżać - wcale się nie dziwię; że dziewczyny potrzebują zamkniętego wątku ;) Jednak ja swojej gęby nie pokażę nawet na wątku prywatnych ;)
    Źle mnie odebrałaś. Nie oskarżam nikogo, napisałam tylko co odczuwam po powrocie na forum. A napisałam to bo zakuły mnie przytyki do innych dziewczyn. Takie pstryczki w nos...

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4692 5711

    Wysłany: 16 września, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    No to przecież macie na fb. Załóżcie sobie wątek na messengerze.
    Takie publiczne informowanie o zakładaniu prywatnego watka i traktowanie dziewczyn nierówno jest dla mnie, przepraszam ale niemiłe😏

    Jedne wykluczacie z swojego grona inne zapraszacie. Serio ja się poczułam odrzucona a to gryzie się z moim przekonaniem co do tego wątku i podejrzewam, że inne dziewczyny również. Na zadsadzie "Nie czuje się na tyle chciana żebym sama się wpraszala ale nikt mnie też nie zaprosił".

    Szukam więc dalej swojego miejsca 😉

    Ale przecież jaki problem mogłaś napisać, że chcesz dołączyć.
    Ja naprzykład wpadłam tutaj z dupy bez jakiegoś przywitania - chyba poprostu na swój sposób zinterpretowałam czyjeś wyniki ;) Nikt mnie nie wywalił; a na listopadowym wątku się średnio udzielałam bo nie miałam za bardzo o czym pisać to był miesiąc po laparoskopii, miesiąc zawieszenia starań... Miesiąc diagnoz, miesiąc w którym dotarło do mnie, że bez IVF mam małe szanse na ciążę.

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2025 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Masz do nas pretensje o to, że postanowiłyśmy przejść na prywatny wątek? Mamy do tego pełne prawo. Jest Ci przykro, że nie należysz do naszej grupki adoracyjnej, czy co? Takie trochę śmieszne to jest…
    Za dużo dopisujesz sobie do mojego wpisu. Przechodźcie sobie, macie prawo. Mi po prostu nie podoba mi się atmosfera bo chyba liczyłam na inną...

  • Alysa Autorytet
    Postów: 4357 6633

    Wysłany: 16 września, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    No to przecież macie na fb. Załóżcie sobie wątek na messengerze.
    Takie publiczne informowanie o zakładaniu prywatnego watka i traktowanie dziewczyn nierówno jest dla mnie, przepraszam ale niemiłe😏

    Jedne wykluczacie z swojego grona inne zapraszacie. Serio ja się poczułam odrzucona a to gryzie się z moim przekonaniem co do tego wątku i podejrzewam, że inne dziewczyny również. Na zadsadzie "Nie czuje się na tyle chciana żebym sama się wpraszala ale nikt mnie też nie zaprosił".

    Szukam więc dalej swojego miejsca 😉
    Conte, mamy prawo pisać gdzie chcemy i co chcemy. Jak widzisz nie jest tak że napisałyśmy że te zapraszamy, a te nie. Nie stworzyliśmy żadnej czarnej listy kogo nie zaprosimy. Dziewczyny które chciały przejść same o tym decydują. Np Bulbi czy Bodzenka. Wyraził chęć i dostały namiary. Na grupie na fb nie ma każdej, z resztą służy nam ona do zdjęc, piszemy na forum bo tak nam łatwiej, przejrzyściej.

    I jesteśm szczerze zaskoczona jak wiele osobo zza krzaków ma problem z tym że stąd odchodzimy i nagle zaczęły łąkowa posty bądź się ujawniać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września, 14:58

    Paula9463, Bodzenka, blador2, Bulbasek lubią tę wiadomość

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Ale przecież jaki problem mogłaś napisać, że chcesz dołączyć.
    Ja naprzykład wpadłam tutaj z dupy bez jakiegoś przywitania - chyba poprostu na swój sposób zinterpretowałam czyjeś wyniki ;) Nikt mnie nie wywalił; a na listopadowym wątku się średnio udzielałam bo nie miałam za bardzo o czym pisać to był miesiąc po laparoskopii, miesiąc zawieszenia starań... Miesiąc diagnoz, miesiąc w którym dotarło do mnie, że bez IVF mam małe szanse na ciążę.
    Znów misunderstanding... nie napisałam, że chce tylko o tym jak to wygląda 😉
    Nie po to wróciłam na ovu, żeby się gdzieś przenosić a poza tym, za krotko tu jestem i nie znam Was wszystkich zsby dawac sobie prawo do wycieczek w Wasze prywatne życia.
    Tu mi pasowało, wchodziłam kiedy chciałam, czytałam i reagowałam na to na co chciałam a w prywatnym pewnie czułabym się w jakimś stopniu zobowiązana w stosunku do Was.

  • KatarzynaZiel87 Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 16 września, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Specjalnie dla tego komentarza założyłam anonimowe konto. Aneczko droga, większość znajomych (których do niedawna jeszcze miałaś) wie o tym że aktywnie się tu udzielasz...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Conte, mamy prawo pisać gdzie chcemy i co chcemy. Jak widzisz nie jest tak że napisałyśmy że te zapraszamy, a te nie. Nie stworzyliśmy żadnej czarnej listy kogo nie zaprosimy. Dziewczyny które chciały przejść same o tym decydują. Np Bulbi czy Bodzenka. Wyraził chęć i dostały namiary. Na grupie na fb nie ma każdej, z resztą służy nam ona do zdjęc, piszemy na forum bo tak nam łatwiej, przejrzyściej.

    I jesteśm szczerze zaskoczona jak wiele osobo zza krzaków ma problem z tym że stąd odchodzimy i nagle zaczęły łąkowa posty bądź się ujawniać.
    Z za krzaków? Jakbym z zza krzaków chciała mieć jakiś problem to nie pisałabym pod swoim nickiem 😉 poza tym, jak już wspomniałam wyżej, to nie jest dla mnie problem tylko odczucie, że przekreślania jest idea tego forum poprzez stwarzanie prywatnych wątków i uciekanie stąd bo wiele osób korzysta na tym co piszecie.

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4692 5711

    Wysłany: 16 września, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KatarzynaZiel87 wrote:
    Specjalnie dla tego komentarza założyłam anonimowe konto. Aneczko droga, większość znajomych (których do niedawna jeszcze miałaś) wie o tym że aktywnie się tu udzielasz...

    I po co robić taki cyrk?

    KatarzynaZiel87, siesiepy, metkamniedrapie_87, Pusshka, Paula9463, blador2, Missi lubią tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2025 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9381 9954

    Wysłany: 16 września, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KatarzynaZiel87 wrote:
    Specjalnie dla tego komentarza założyłam anonimowe konto. Aneczko droga, większość znajomych (których do niedawna jeszcze miałaś) wie o tym że aktywnie się tu udzielasz...
    Jeżeli jesteś taka odważna, żeby pod anonimem pisać takie teksty, to napisz do niej na priv i jej to powiedz. Chyba masz do niej namiar? Dorośli ludzie… Ręce opadają. A druga sprawa, każdy może się tu aktywnie udzielać. To nie jest nielegalne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września, 15:14

    KatarzynaZiel87, Królikkicek, Effiii, Paula9463, paniAnkowa, blador2, Bulbasek lubią tę wiadomość

  • aszin Autorytet
    Postów: 5209 11141

    Wysłany: 16 września, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I właśnie dlatego chcemy wątek prywatny, czy się to komuś podoba, czy nie. A z wiedzy można korzystać również na innych wątkach 😉

    conte, metkamniedrapie_87, Pusshka, Małgosiagosia, paniAnkowa, blador2 lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • KatarzynaZiel87 Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 16 września, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zablokowana jestem :D a może jej to w końcu uświadomi że nie warto kłamać na publicznych forach bo może to czytać każdy. Także ja akurat uważam że super ze się przenosicie na coś zamkniętego bo niektóre z was to nawet na FB łatwo zlokalizować nie należąc do waszej grupy. Wrzucacie tu swoje zdjęcia, zdjęcia tatuaży, zdjęcia dzieci (o zgrozo), mężów, podajcie swoje miejsca pracy. Nie byłoby w tym może nic złego gdybyście na tym samym wątku nie obgadywały osób postronnych które jak widzicie po mnie, mogą to przeczytać :) niemniej, pozdrawiam!

‹‹ 3424 3425 3426 3427 3428 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ