X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Śmieszka Koleżanka
    Postów: 40 99

    Wysłany: 16 września, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze napiszę, że jest mi zwyczajnie przykro, bo poczułam się jak intruz. Tak, mogłam dołączyć, ale nigdy nie było dla mnie dobrej okazji. W lipcu urodziłam swoje 3 (ostatnie) dziecko. Mam problem z wejściem w zamknięty, zgrany zespół czy tutaj na forum, czy w realu. Niemniej trzymam kciuki za wszystkie, niech marzenia się spełniają. Ja też będę podczytywać szczególnie że względu na Króliczka.

    conte, Mystic_Rose lubią tę wiadomość

  • Alysa Autorytet
    Postów: 4357 6633

    Wysłany: 16 września, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śmieszka wrote:
    Ja jeszcze napiszę, że jest mi zwyczajnie przykro, bo poczułam się jak intruz. Tak, mogłam dołączyć, ale nigdy nie było dla mnie dobrej okazji. W lipcu urodziłam swoje 3 (ostatnie) dziecko. Mam problem z wejściem w zamknięty, zgrany zespół czy tutaj na forum, czy w realu. Niemniej trzymam kciuki za wszystkie, niech marzenia się spełniają. Ja też będę podczytywać szczególnie że względu na Króliczka.
    Śmieszka wybacz ale to się nie klei. Dołączyłaś do nas pod koniec października, na listopadówkach, później pisałaś z innymi zaciążonymi. Cały miesiąc pisałaś z nami wtedy, nie wnikam ile kto pisze postów, ale byłaś. Pamiętam Cie a pamięć mam krótką co wiedzą niektóre tutaj. Winiary zostały założone końcem grudnia, dołączyły do wątku dziewczyny z wcześniejszych miesiecy. Miałaś wiele możliwości by do nas dołączyć, ale jednak tyle miesięcy nas podczytywałaś jak to mówimy zza krzaka. Rozumiem że będzie Ci smutno bo nie będzie gdzie czytać telenoweli?

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Śmieszka Koleżanka
    Postów: 40 99

    Wysłany: 16 września, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Śmieszka wybacz ale to się nie klei. Dołączyłaś do nas pod koniec października, na listopadówkach, później pisałaś z innymi zaciążonymi. Cały miesiąc pisałaś z nami wtedy, nie wnikam ile kto pisze postów, ale byłaś. Pamiętam Cie a pamięć mam krótką co wiedzą niektóre tutaj. Winiary zostały założone końcem grudnia, dołączyły do wątku dziewczyny z wcześniejszych miesiecy. Miałaś wiele możliwości by do nas dołączyć, ale jednak tyle miesięcy nas podczytywałaś jak to mówimy zza krzaka. Rozumiem że będzie Ci smutno bo nie będzie gdzie czytać telenoweli?
    Tak pisałam cały miesiąc, później się nie udzielałam, tylko sporadycznie, nawet nie kojarzę kto był tam, a kto jest teraz na tym wątku. A tak dla ścisłości to podczytywać zaczęłam jak przeszłam na L4 w maju. I nie obrażaj mnie pisząc o telenoweli. Ja Ciebie nie obrażam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września, 17:48

  • Alysa Autorytet
    Postów: 4357 6633

    Wysłany: 16 września, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śmieszka wrote:
    Tak pisałam cały miesiąc, później się nie udzielam, nawet nie kojarzę kto był tam, a kto jest na tym wątku. A tak dla ścisłości to podczytywac zaczęłam jak przeszłam na L4 w maju.
    Edithka, Myszka, Malgosiagosia - sprawdziłam, pisałaś też tak, mało ale musiałaś je czytać. Naprawdę ciężko uwierzyć że nie kojarzysz dziewczyn czytają nas od min mają.

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4357 6633

    Wysłany: 16 września, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W stwierdzeniu że nie będzie telenoweli nie ma żadnego o drażliwego stwierdzenia, nie bądź przewrażliwiona. Stwierdzam fakt że dla niektórych nasz wątek był telenowelą, możliwością życia czyimś życiem, bo najwidoczniej jego samego życie jest nudne

    Dariaa29 lubi tę wiadomość

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6711 11446

    Wysłany: 16 września, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 godzin człowiek był poza forum, a tu kolejne akcje. Może to i lepiej, że tyle mnie ominęło. Nie wypowiem się bo ogólnie rzecz biorąc wisi mi to i nie mam siły na szczeniackie pogawędki. Do zoba na BB, zaraz będę nadrabiać 💌

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02. 2024 r. 💔
    11.04. 2024 r. 💔
  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 17 września, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunnysunsun wrote:
    A co u Ciebie? Wszystko w porządku?

    Dziękuję, że pytasz. U mnie najogólniej mówiąc w porządku, choć zdarzają się i lepsze i gorsze momenty. Jeśli chodzi o starania dałam sobie jeszcze z 5 miesięcy. Wybije magiczne 40 lat i odpuszczam. Podejrzewam, że marzenia o 3 dziecku już nie spełnię, ale może nic nie dzieje się bez powodu. Staram się cieszyć życiem :) Z mężem jest zdecydowanie lepiej, choć zdarzają się kłótnie. Nie jest zawsze słodko.
    Mam jeszcze trochę do siebie żal za prowokację, ale czasu nie cofnę. Może mi kiedyś wybaczycie ;) Przyznam szczerze, że przepraszając Was jakiś miesiąc temu miałam nadzieję, że któraś z Was zapyta co u mnie. Ale nie dziwię się Wam. Na co ja liczyłam :) Pewnie część z Was pomyślała, że przeprosinami chciałam zagłuszyć wyrzuty sumienia, po części tak jest. Ale na słowo przepraszam nigdy nie jest za późno. Na to czy przyjęłyście przeprosiny, nie mam już żadnego wpływu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września, 09:04

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 17 września, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Conte szkoda, że usunęłaś konto.

    Kiedyś było mnie tu bardzo dużo, lubiłam ten wątek, głównie za to, że było tak swojsko, że można było porozmawiać na każdy temat, że czuło się tutaj jakby się było wśród najlepszych przyjaciółek. Każdy mógł wpaść, każdy był mile widziany.
    Mi się podobała taka idea wątku - przyjaznego dla wszystkich :)

    Ale czasem brakowało też takiego zwyczajnego luzu, takie życzliwego podejścia zwłaszcza do nowych osób, które pewnie nawet nie były świadome, że mogą kogoś urazić.

    Mnie częściowo sytuacja zmusiła do opuszczenia wątku. Miałam postawione ultimatum. Z drugiej strony miałam, mam nieco odmienne zdanie na niektóre tematy. Później zrobiłam, to co zrobiłam. Teraz Dziewczyny przeszły na inne forum dla mnie to nawet swojego rodzaju błogosławieństwo :)


    Conte rozumiem co chciałaś przekazać w swoich wypowiedziach.
    Śmieszka Ciebie również rozumiem. Rozumiem, że mogłaś czuć się jak intruz, a jednocześnie jest Ci przykro bo zwyczajnie zżyłaś się z Winiarami, a jeszcze dostajesz odpowiedź, że pewnie Ci smutno bo nie będziesz mogła czytać telenoweli. A zapewne jest Ci przykro, bo z życzliwości kibicujesz Dziewczynom, życzysz zdrowia, jesteś ciekawa jak potoczą się ich losy. To normalne, że pojawia się smutek, gdy coś tracimy.

    Krolikkicek zdrowie i rodzina są najważniejsze, życzę Ci dużo sił w walce z chorobą. Wierzę, że za jakiś czas napiszesz tutaj, ze pokonałaś chorobę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września, 10:52

  • Śmieszka Koleżanka
    Postów: 40 99

    Wysłany: 17 września, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    Conte szkoda, że usunęłaś konto.

    Kiedyś było mnie tu bardzo dużo, lubiłam ten wątek, głównie za to, że było tak swojsko, że można było porozmawiać na każdy temat, że czuło się tutaj jakby się było wśród najlepszych przyjaciółek. Każdy mógł wpaść, każdy był mile widziany.
    Mi się podobała taka idea wątku - przyjaznego dla wszystkich :)

    Ale czasem brakowało też takiego zwyczajnego luzu, takie życzliwego podejścia zwłaszcza do nowych osób, które pewnie nawet nie były świadome, że mogą kogoś urazić.

    Mnie częściowo sytuacja zmusiła do opuszczenia wątku. Miałam postawione ultimatum. Z drugiej strony miałam, mam nieco odmienne zdanie na niektóre tematy. Później zrobiłam, to co zrobiłam. Teraz Dziewczyny przeszły na inne forum dla mnie to nawet swojego rodzaju błogosławieństwo :)


    Conte rozumiem co chciałaś przekazać w swoich wypowiedziach.
    Śmieszka Ciebie również rozumiem. Rozumiem, że mogłaś czuć się jak intruz, a jednocześnie jest Ci przykro bo zwyczajnie zżyłaś się z Winiarami, a jeszcze dostajesz odpowiedź, że pewnie Ci smutno bo nie będziesz mogła czytać telenoweli. A zapewne jest Ci przykro, bo z życzliwości kibicujesz Dziewczynom, życzysz zdrowia, jesteś ciekawa jak potoczą się ich losy. To normalne, że pojawia się smutek, gdy coś tracimy.
    Ja zakończyłam wczoraj pisanie tutaj, bo jak dla kogoś choroba, strata, czy trudne starania są telenowelą to po prostu zabrało mi słów ...

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 17 września, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olalee a już tego ultimatum nie masz? Mąż wie, że nadal tu piszesz?

    Alysa, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Olalee a już tego ultimatum nie masz? Mąż wie, że nadal tu piszesz?
    Przyjazna i życzliwa odpowiedź 😅

    Mystic_Rose lubi tę wiadomość

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 17 września, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Olalee a już tego ultimatum nie masz? Mąż wie, że nadal tu piszesz?

    Myślę, że to już wyłącznie nasza sprawa i to pytanie jest nie na miejscu.

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    (...) ja się poczułam odrzucona a to gryzie się z moim przekonaniem co do tego wątku i podejrzewam, że inne dziewczyny również. Na zadsadzie "Nie czuje się na tyle chciana żebym sama się wpraszala ale nikt mnie też nie zaprosił".

    (...) że było tak swojsko, że można było porozmawiać na każdy temat, że czuło się tutaj jakby się było wśród najlepszych przyjaciółek. Każdy mógł wpaść, każdy był mile widziany.
    Mi się podobała taka idea wątku - przyjaznego dla wszystkich :)


    (...) mogłaś czuć się jak intruz, a jednocześnie jest Ci przykro bo zwyczajnie zżyłaś się z Winiarami, a jeszcze dostajesz odpowiedź, że pewnie Ci smutno bo nie będziesz mogła czytać telenoweli..

    (...) jak dla kogoś choroba, strata, czy trudne starania są telenowelą

    celowe cytowanie.
    Dla tych, które nie rozumieją i uważają się za obiekty ciekawości dla innych staraczek... dla tych, które mają wysokie mniemanie o sobie i ujawniło się dopiero teraz, jak naprawdę są życzliwe i przyjazne.

    Mystic_Rose lubi tę wiadomość

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 17 września, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    Przyjazna i życzliwa odpowiedź 😅


    I o tym właśnie mówię, te przytyki, te szpilki, naprawdę szkoda tej atmosfery, która kiedyś tu była

    Turkawka lubi tę wiadomość

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 17 września, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    (...) ja się poczułam odrzucona a to gryzie się z moim przekonaniem co do tego wątku i podejrzewam, że inne dziewczyny również. Na zadsadzie "Nie czuje się na tyle chciana żebym sama się wpraszala ale nikt mnie też nie zaprosił".

    (...) że było tak swojsko, że można było porozmawiać na każdy temat, że czuło się tutaj jakby się było wśród najlepszych przyjaciółek. Każdy mógł wpaść, każdy był mile widziany.
    Mi się podobała taka idea wątku - przyjaznego dla wszystkich :)


    (...) mogłaś czuć się jak intruz, a jednocześnie jest Ci przykro bo zwyczajnie zżyłaś się z Winiarami, a jeszcze dostajesz odpowiedź, że pewnie Ci smutno bo nie będziesz mogła czytać telenoweli..

    (...) jak dla kogoś choroba, strata, czy trudne starania są telenowelą

    celowe cytowanie.
    Dla tych, które nie rozumieją i uważają się za obiekty ciekawości dla innych staraczek... dla tych, które mają wysokie mniemanie o sobie i ujawniło się dopiero teraz, jak naprawdę są życzliwe i przyjazne.

    Jestem pewna, że Ty Turkawko rozumiesz, Śmieszka rozumie, Conte rozumie

    a pewne osoby nawet nie spróbują zrozumieć, głównie z powodu o którym piszesz


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września, 11:22

    Śmieszka lubi tę wiadomość

  • Alysa Autorytet
    Postów: 4357 6633

    Wysłany: 17 września, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to jak się tak dobrze rozumiecie to zapraszam do założenia swojego własnego "kółka adoracji", na prawdę nikt Wam nie broni. A to podbijanie postów tutaj z jakimiś żalami nawet śmieszne nie jest, wręcz przeciwnie - żałosne.

    Effiii, Paula9463 lubią tę wiadomość

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żałosne to jest to co zrobiłyście z tym wątkiem w porównaniu z tym, co widnieje na jego pierwszej stronie.
    Nikt dziś nie przyszedł z poranną kawusią i opowiastką o pogodzie czy zmartwieniem o powódź. Halo, Winiary, gdzie jesteście? miałyście nie odchodzić z watku po założeniu prywatnego

  • KatarzynaZiel87 Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 17 września, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to nie jest głupi pomysł żeby założyć nowy wątek. Jak dla mnie to mógłby się nawet nazywać "kółko wzajemnej adoracji - antyWiniary". Taki na którym nikt nie czułby się intruzem...taki na którym nie liżemy dupy a na priv nie obgadujemy. Taki bez udawania, sztuczności, kolorowania swojego życia, udawania kogoś kim się nie jest?

    Mystic_Rose, Paula9463 lubią tę wiadomość

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 17 września, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Dziewczyny to jak się tak dobrze rozumiecie to zapraszam do założenia swojego własnego "kółka adoracji", na prawdę nikt Wam nie broni. A to podbijanie postów tutaj z jakimiś żalami nawet śmieszne nie jest, wręcz przeciwnie - żałosne.

    Nikt się tutaj nie żali, po prostu stwierdzamy fakty, że szkoda tej swojskiej, normalnej, życzliwej atmosfery.

    To, że rozumiemy co mamy na myśli, że się wzajemnie rozumiemy, nie znaczy, że chcemy zakładać " kółko adoracji" . Miłą atmosferę można stworzyć wszędzie.

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    btw frutelni ??? czy pochwaliła się na waszym prywatnym watku dzisiejszymi wynikami? bo tu byly dziewczyny, które czekały na wieści od niej ale widze, że nie są godne poznać dalszej historii. No cóż...

‹‹ 3426 3427 3428 3429 3430 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ