X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1399 1971

    Wysłany: 17 września, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli ktoś śledzi Frutellke to jest aktywna na wątku dinusiow i tam jest update.
    Dziewczyny, czy dobre czy złe, ale tu są 3tys stron naszych wspomnień i historii, ja nigdy nie mieszałam się w żadne awantury ale czy możecie proszę już nic nie pisać i nam tego nie niszczyć? Po prostu, to nasza historia, niech taka zostanie

    Alysa lubi tę wiadomość

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 17 września, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    Przyjazna i życzliwa odpowiedź 😅
    To pytanie nie odpowiedź😉

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11161

    Wysłany: 17 września, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KatarzynaZiel87 wrote:
    Może to nie jest głupi pomysł żeby założyć nowy wątek. Jak dla mnie to mógłby się nawet nazywać "kółko wzajemnej adoracji - antyWiniary". Taki na którym nikt nie czułby się intruzem...taki na którym nie liżemy dupy a na priv nie obgadujemy. Taki bez udawania, sztuczności, kolorowania swojego życia, udawania kogoś kim się nie jest?
    Weź ty rozpęd a ściana sama się znajdzie. 👏🏻

    Winiary nie odchodzą z forum, nie była mowa o wątku. Wątek przeszedł w inne, prywatne miejsce. Bawcie się dobrze w tej opuszczonej piaskownicy, skoro tego potrzebujecie. 😪

    To smutne że chociaż forum, ciąże i starania to dla mnie trudny temat, to przyszłam tu tylko przeczytać Wasze anonimowe żale z czystej ciekawości. Zastanówcie się nad sobą.
    Bez odbioru.

    ~per jedna z nowszych Winiar, na chwilowej dziekance

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 288 283

    Wysłany: 17 września, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Jeżeli ktoś śledzi Frutellke to jest aktywna na wątku dinusiow i tam jest update.
    Dziewczyny, czy dobre czy złe, ale tu są 3tys stron naszych wspomnień i historii, ja nigdy nie mieszałam się w żadne awantury ale czy możecie proszę już nic nie pisać i nam tego nie niszczyć? Po prostu, to nasza historia, niech taka zostanie

    Po części same zniszczyłyście

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 129 26

    Wysłany: 17 września, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    Z kawusią Dziewczyny są na wątku prywatnym, na którym pewnie, aż wrze :)
    o nas rzecz jasna 😅 jakie to żałosne, jebnięte idiotki jesteśmy, zazdrosne, czekające na prywatne opowiastki żeby żyć ich życiem 😅
    taki prywatny i takie przyjaciółki, że się nie chcą między sobą ujawnić.
    Przykre, że nie mają prawdziwych przyjaciółek i nie mają z kim porozmawiać tylko szukają internetowych przyjaźni żeby móc się wyżalić.

  • Effiii Autorytet
    Postów: 3897 6369

    Wysłany: 17 września, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    Z kawusią Dziewczyny są na wątku prywatnym, na którym pewnie, aż wrze :)
    Ola przepraszasz , a teraz po co te komentarze? Czego oczekujesz. Podjęliśmy taka decyzję i tyle, to Nasza sprawa, jesteśmy ze sobą od listopada, wiemy o sobie na prawdę sporo informacji. Wiele z Nas jest tutaj już nie ze względu na starania , a ze względu na sympatię, którą aktualnie wkracza na inny poziom. Daruj sobie te posty , bo za miesiąc znów wrócisz z podkulonymi ogonem i kolejnymi nic nie wartki przeprosinami, nie wprowadzaj niepotrzebnego zmieszania i zajmij się w końcu sobą, bo zaraz my wbijemy na Twój wątek miesięczny i będziemy o Tobie wypisywać .
    I tak wrze. Dziewczyny się otworzyły, przedstawiły swoje dzieciaczki , ta znajomość będzie kwitła, a dla Ciebie już nie ma ratunku najwidoczniej .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września, 11:49

    Królikkicek, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1399 1971

    Wysłany: 17 września, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    Po części same zniszczyłyście
    Co ja Ci zrobiłam oprócz tego że jak byłaś pod starym nickiem to się martwiłam i dopytywałam czy u Ciebie wszystko ok, jak my wszystkie?

    Paula9463 lubi tę wiadomość

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 129 26

    Wysłany: 17 września, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Weź ty rozpęd a ściana sama się znajdzie. 👏🏻

    Winiary nie odchodzą z forum, nie była mowa o wątku. Wątek przeszedł w inne, prywatne miejsce. Bawcie się dobrze w tej opuszczonej piaskownicy, skoro tego potrzebujecie. 😪

    To smutne że chociaż forum, ciąże i starania to dla mnie trudny temat, to przyszłam tu tylko przeczytać Wasze anonimowe żale z czystej ciekawości. Zastanówcie się nad sobą.
    Bez odbioru.

    ~per jedna z nowszych Winiar, na chwilowej dziekance
    a wy nie jestescie anonimowe? 😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

  • KatarzynaZiel87 Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 17 września, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Weź ty rozpęd a ściana sama się znajdzie. 👏🏻

    Winiary nie odchodzą z forum, nie była mowa o wątku. Wątek przeszedł w inne, prywatne miejsce. Bawcie się dobrze w tej opuszczonej piaskownicy, skoro tego potrzebujecie. 😪

    To smutne że chociaż forum, ciąże i starania to dla mnie trudny temat, to przyszłam tu tylko przeczytać Wasze anonimowe żale z czystej ciekawości. Zastanówcie się nad sobą.
    Bez odbioru.

    ~per jedna z nowszych Winiar, na chwilowej dziekance

    :) dla każdego "trolla" masz taką samą odpowiedź. Weź rozpęd a ściana....nudne to.
    a co do niszczenia wątku i "waszych" wspomnień - ctrl+c -> ctrl+v na nowy wątek i wszystko będzie zachowane. to podobno nie jest i nie był wasz wątek więc nie rozumiem

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 129 26

    Wysłany: 17 września, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Jeżeli ktoś śledzi Frutellke to jest aktywna na wątku dinusiow i tam jest update.
    Dziewczyny, czy dobre czy złe, ale tu są 3tys stron naszych wspomnień i historii, ja nigdy nie mieszałam się w żadne awantury ale czy możecie proszę już nic nie pisać i nam tego nie niszczyć? Po prostu, to nasza historia, niech taka zostanie
    szkoda, ze na dinusiowym a z winiar poszła sobie na prywatne. nie wszyscy sledza wszystkie wątki. ale nieważne. widać, braki w zrozumieniu

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 129 26

    Wysłany: 17 września, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    To pytanie nie odpowiedź😉
    zabłysnęłaś 😅😅

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11161

    Wysłany: 17 września, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KatarzynaZiel87 wrote:
    :) dla każdego "trolla" masz taką samą odpowiedź. Weź rozpęd a ściana....nudne to.
    a co do niszczenia wątku i "waszych" wspomnień - ctrl+c -> ctrl+v na nowy wątek i wszystko będzie zachowane. to podobno nie jest i nie był wasz wątek więc nie rozumiem
    Z moich informacji tej odpowiedzi użyłam pierwszy raz. ;)
    To tyle z twojej wiedzy by było.

    Ile jadu się z Was wylewa. Pracy nie macie, anonimki, że z kawusia obrzucacie wszystkich dookoła fekaliami? Blyszczycie jak tafla wody na Odrze. A w odmętach płynie co płynie.

    Turkawko, to pytanie do mnie o anonimowość? Co ma na celu? Chcesz to sobie mnie szukaj i znajdź, nawet daj mi "haha" pod profilowym, bo to twój poziom reakcji.

    Edit 11:55 tymczasem ciao bella, wracam do pracy zanim mi ją zaleje woda. 🍀 Możecie się pluć dalej ale zapewne już wam nie odpowiem, szanuję aktualnie swoje nerwy. Tylko się nie oplujcie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września, 11:56

    Królikkicek lubi tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2378 4620

    Wysłany: 17 września, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    btw frutelni ??? czy pochwaliła się na waszym prywatnym watku dzisiejszymi wynikami? bo tu byly dziewczyny, które czekały na wieści od niej ale widze, że nie są godne poznać dalszej historii. No cóż...

    A przepraszam bardzo, dlaczego Frutellka ma wrzucac tu wyniki i sie chwalic nimi, bo jakies dziewczyny na to czekaja.. o ktorych do wczoraj jeszcze nawet nie mialysmy pojecia i ktorych wcale nie znamy?
    To jest chore, ze podczytywalyscie nas tyle czasu, a gdy przeszlysmy na prywatny watek to wrecz oczekujecie, ze na starym watku bedziemy robic dla was update naszych zyc 🤯 skoro twierdzicie, ze my nie mamy prawdziwych przyjaciolek tylko szukamy internetowych.. to wychodzi na to, ze wy nie macie swojego zycia i dlatego tak bardzo interesujecie sie czyims

    blador2, Paula9463, Myszkaaa20 lubią tę wiadomość

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10355 14101

    Wysłany: 17 września, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Jeżeli ktoś śledzi Frutellke to jest aktywna na wątku dinusiow i tam jest update.
    Dziewczyny, czy dobre czy złe, ale tu są 3tys stron naszych wspomnień i historii, ja nigdy nie mieszałam się w żadne awantury ale czy możecie proszę już nic nie pisać i nam tego nie niszczyć? Po prostu, to nasza historia, niech taka zostanie
    Lola jak u Ciebie test/beta?

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo nieśmiałe ⏸️ -> 11.06 ⏸️ -> 12.06 ⏸️
    🔹14.06 126,27 prog. 42,12->16.06 263,26 prog. 38,46, 17.06 339.86, prog. 50.3 -> 19.06 948,19 prog.52.01
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie, szpital 3.44 cm łobuza 🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26 cm zdrowego synka 💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 (wg USG 16+6) 11 cm i 151 g śpiocha 💙

    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 129 26

    Wysłany: 17 września, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Z moich informacji tej odpowiedzi użyłam pierwszy raz. ;)
    To tyle z twojej wiedzy by było.

    Ile jadu się z Was wylewa. Pracy nie macie, anonimki, że z kawusia obrzucacie wszystkich dookoła fekaliami? Blyszczycie jak tafla wody na Odrze. A w odmętach płynie co płynie.

    Turkawko, to pytanie do mnie o anonimowość? Co ma na celu? Chcesz to sobie mnie szukaj i znajdź, nawet daj mi "haha" pod profilowym, bo to twój poziom reakcji.

    Edit 11:55 tymczasem ciao bella, wracam do pracy zanim mi ją zaleje woda. 🍀 Możecie się pluć dalej ale zapewne już wam nie odpowiem, szanuję aktualnie swoje nerwy. Tylko się nie oplujcie.


    Jad się wylewa bo napisałyśmy prawdę o was? A kto tu pierwszy mówił, że każdy może pisać wszystko gdzie chce? To już prawda jest zakazana i nazywana jadem?
    Piszesz o anonimowości a sama jesteś anonimem. Nie interesuje mnie jak się nazywasz i nie mam zamaru cie szukac bo nie wnosisz nic wartościowego dla mnie, zebym miała marnować na ciebie czas.
    moj poziom reakcji jest znacznie wyższy od twojego i twoich prywatnych przyjaciółek bo jak widać po wątku, nie umiecie nawet dla pozorów pisać tu nadal tak jak się upierałyście, że będziecie wiec sprawdziło się to co poprzedniczki pisały

    KatarzynaZiel87 lubi tę wiadomość

  • KatarzynaZiel87 Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 17 września, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Z moich informacji tej odpowiedzi użyłam pierwszy raz. ;)
    To tyle z twojej wiedzy by było.

    Ile jadu się z Was wylewa. Pracy nie macie, anonimki, że z kawusia obrzucacie wszystkich dookoła fekaliami? Blyszczycie jak tafla wody na Odrze. A w odmętach płynie co płynie.

    Turkawko, to pytanie do mnie o anonimowość? Co ma na celu? Chcesz to sobie mnie szukaj i znajdź, nawet daj mi "haha" pod profilowym, bo to twój poziom reakcji.

    Edit 11:55 tymczasem ciao bella, wracam do pracy zanim mi ją zaleje woda. 🍀 Możecie się pluć dalej ale zapewne już wam nie odpowiem, szanuję aktualnie swoje nerwy. Tylko się nie oplujcie.

    tak tak, Twoje odpowiedzi do "nowych" zawsze są takie głupio-mądre. Źle się to czyta, ale to przecież Wasz wątek więc masz prawo :D
    a co do pracy czy jej braku...już tu jedna bezrobotna była i też pokazała klasę :)

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 288 283

    Wysłany: 17 września, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Ola przepraszasz , a teraz po co te komentarze? Czego oczekujesz. Podjęliśmy taka decyzję i tyle, to Nasza sprawa, jesteśmy ze sobą od listopada, wiemy o sobie na prawdę sporo informacji. Wiele z Nas jest tutaj już nie ze względu na starania , a ze względu na sympatię, którą aktualnie wkracza na inny poziom. Daruj sobie te posty , bo za miesiąc znów wrócisz z podkulonymi ogonem i kolejnymi nic nie wartki przeprosinami, nie wprowadzaj niepotrzebnego zmieszania i zajmij się w końcu sobą, bo zaraz my wbijemy na Twój wątek miesięczny i będziemy o Tobie wypisywać .
    I tak wrze. Dziewczyny się otworzyły, przedstawiły swoje dzieciaczki , ta znajomość będzie kwitła, a dla Ciebie już nie ma ratunku najwidoczniej .
    Jeśli na nowym forum nie było żadnego komentarza na temat tego co tutaj obecnie się dzieje lub mnie to przepraszam.

    Źle mnie zrozumiałaś, nie wracam z podkulonym ogonem, wróciłam z wysoko podniesioną głową . Nie boję się przeprosić za swoje zachowanie. Przepraszam za prowokację.

    Ale zdania nie zmieniam na temat pewnych zachowań tutaj.

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 129 26

    Wysłany: 17 września, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:
    A przepraszam bardzo, dlaczego Frutellka ma wrzucac tu wyniki i sie chwalic nimi, bo jakies dziewczyny na to czekaja.. o ktorych do wczoraj jeszcze nawet nie mialysmy pojecia i ktorych wcale nie znamy?
    To jest chore, ze podczytywalyscie nas tyle czasu, a gdy przeszlysmy na prywatny watek to wrecz oczekujecie, ze na starym watku bedziemy robic dla was update naszych zyc 🤯 skoro twierdzicie, ze my nie mamy prawdziwych przyjaciolek tylko szukamy internetowych.. to wychodzi na to, ze wy nie macie swojego zycia i dlatego tak bardzo interesujecie sie czyims
    wyjdź jeśli nie umiesz czytać z zrozumieniem. Było tu dużo dziewczyn, które czekały na dalszy rozwój wydarzeń u niej, których nie zaprosiłycie do prywaty. nie mówie tu o sobie bo mnie to szczerze średnio JUŻ interesuje, po tym co zrobiłyście ale wobec innych, jest to nie fair.

  • Alysa Autorytet
    Postów: 4357 6633

    Wysłany: 17 września, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc ostatni raz tutaj witam się kawusią, bo dopiero ją piję. Wiec już nie czujcie się takie opuszczone :D
    Macie żale jak dzieci w przedszkolu i już nie wiecie co wymyślać i czego się czepiać. Nawet to że oddychamy przeszkadza.

    A no i wyprowadzając Was z błędu to że na forum posługujemy się nickami nie znaczy, że prywatnie się nie znamy. Wręcz przeciwnie, nawet w realu kawę i ciastko wciągamy co jakiś czas. Ale nie musimy się tym na forum chwalić :P

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 129 26

    Wysłany: 17 września, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:

    Turkawko, to pytanie do mnie o anonimowość? Co ma na celu? Chcesz to sobie mnie szukaj i znajdź, nawet daj mi "haha" pod profilowym, bo to twój poziom reakcji.

    btw serio masz bardzo wysoki poziom mniemania o sobie😅😅 juz przekopuje internety zeby cie znalezc 😅😅😅 pozdro wariatko

    KatarzynaZiel87 lubi tę wiadomość

‹‹ 3427 3428 3429 3430 3431 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ