X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9379 9952

    Wysłany: 17 września, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    Intuicja. poza tym na innych wątkach mogła napisać, na prywatnym mogła a tu już czasu zabrakło?
    Tu, na tym wątku nie miała kogo informować. Ci co mieli wiedzieć zostali poinformowani :)

    Paula9463 lubi tę wiadomość

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4689 5708

    Wysłany: 17 września, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    Owszem. Mnie nie musi. Inne czekały i jej kibicowały. Nie mówię o sobie, poczytaj co ciągle powtarzam.

    Pytam się kto czekał? Wymień mi te osoby.

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2025 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • KatarzynaZiel87 Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 17 września, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    🤣🤣🤣🤣🤣
    Jaki Wy macie ból dupy, że my zbudowałyśmy sobie swoją społeczność i wy do niej nie należycie 🤣

    Boże, Wy na prawdę nie widzicie ironii w naszych wpisach. One są pisane właśnie w celu zobaczenia jakie wy macie o sobie mniemanie, myśląc że ktoś tu będzie "tęsknił" za waszą obłudą.

  • Alysa Autorytet
    Postów: 4357 6633

    Wysłany: 17 września, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    buhahahhah już tu ktoś napisał, że mimo iż prywatny to twarzy swojej nie pokaże więc trochę się rozmijacie w zeznaniach 😅😅

    idźcie już na ten prywatny i nie dokładajcie do ognia bo tylko się ośmieszacie
    Ale wiesz ze to nie oznacza że nie znany wszystkie swoich twarzy, swoich danych? Tak jedna napisała, że nie pokaże i była to właśnie Frutii. Ale cała reszta już dawno zrobiła co chce i w stosownym dla siebie momencie się ujawniła.

    A te żale do Fruti, że nie napisała Wam TU, a Wy TU czekacie są śmieszne, bo nawet Was nie zna. A to że Wy jesteście takie ciekawskie to Wasz problem. Miała prawdo powiedzieć komukolwiek by chciała, mogła nawet nie mówić nikomu. Wątek dinusiów też jest otwraty, tam też możecie zajrzeć

    Oliwy dokładacie Wy ciągle atakując. Zabolało że wątek od wczorajszego wieczora milczał więc musiałaś Olka go podbić? Na prawdę skup się na swoim zdrowiu, my sobie świetnie bez Ciebie radzimy. A jakby Winiary były takie zniszczone jak twierdzisz to nie poszłybyśmy na prywatny tylko po prostu się rozstały

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9379 9952

    Wysłany: 17 września, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    Owszem. Mnie nie musi. Inne czekały i jej kibicowały. Nie mówię o sobie, poczytaj co ciągle powtarzam.
    Te inne o których piszesz, dobrze wiedziały, gdzie jej szukać. Bo Frutellka nie tylko tu się udzielała. Więc skończ swoje śmieszne wywody i wyjdź stąd.

    Paula9463 lubi tę wiadomość

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Ale ja Tobie nie mam zamiaru się tłumaczyć - jestem dorosłym człowiekiem więc mogę pisać gdzie i co chcę. Skoro wątek jest przeniesiony na prywatny to na mój wynik na tym nikt nie czekał.
    Tak myślisz? To poczytaj wsteczne wpisy. Możesz się zdziwić ile dziewczyn czekało.
    Nie tłumacz mi się. Nie oczekuje twoich tłumaczeń. Napisałam jak wygląda sprawa,. Wystarczy powiedzieć, że ktoś miał rację, np conte, która też olałyście permanentnie.

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 17 września, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winiary sio na baby boom, szkoda strzępić klawiatury

    siesiepy, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Ale ja się z nimi znam w realu ;) nie o wszystkim pisałyśmy na forum ;)
    No jasne, bo co innego możesz teraz napisać na własną obronę 😅 poza tym, przecież mówiliście, że fb jest tylko od zdjęć. To jak się poznałyście w realu?

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Te inne o których piszesz, dobrze wiedziały, gdzie jej szukać. Bo Frutellka nie tylko tu się udzielała. Więc skończ swoje śmieszne wywody i wyjdź stąd.
    Ale mi dosrałaś, aż nie wiem gdzie z wstydu oczy wsadzić. Wychodzę

    KatarzynaZiel87 lubi tę wiadomość

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4689 5708

    Wysłany: 17 września, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    Tak myślisz? To poczytaj wsteczne wpisy. Możesz się zdziwić ile dziewczyn czekało.
    Nie tłumacz mi się. Nie oczekuje twoich tłumaczeń. Napisałam jak wygląda sprawa,. Wystarczy powiedzieć, że ktoś miał rację, np conte, która też olałyście permanentnie.

    Pytam kto czekał ? Ja wszystkie przeszły na prywatne forum? Jeden nick wymień

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2025 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może macie kreta na prywatnym? 🤭

  • Alysa Autorytet
    Postów: 4357 6633

    Wysłany: 17 września, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    No jasne, bo co innego możesz teraz napisać na własną obronę 😅 poza tym, przecież mówiliście, że fb jest tylko od zdjęć. To jak się poznałyście w realu?
    A wiesz że istnieje coś takiego jak komunikacja? Można dojechać jedna do drugiej? Nawet do innego miasta? Nie wiem jak w innych domach ale w naszych kobieta nie jest uwiązana do kaloryfera :D A o tym nie musiałyśmy się chwalić na forum

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września, 12:46

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Pytam kto czekał ? Ja wszystkie przeszły na prywatne forum? Jeden nick wymień
    Juz wymienilam. Poza tym były dziewczyny, które też pisały, że szkoda, że odchodzicie i nadal będą czytać co u Was i trzymać kciuki.

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    A wiesz że istnieje coś takiego jak komunikacja? Można dojechać jedna do drugiej? Nawet do innego miasta? Nie wiem jak w innych domach ale w naszych kobieta nie jest uwiązana do domu :D A o tym nie musiałyśmy się chwalić na forum
    Czyli obłuda pełną gębą.

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4689 5708

    Wysłany: 17 września, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Conte - czekała? Przecież usunęła konto... to raczej nie czekala

    Alysa, Paula9463 lubią tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2025 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 17 września, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    Jad się wylewa bo napisałyśmy prawdę o was? A kto tu pierwszy mówił, że każdy może pisać wszystko gdzie chce? To już prawda jest zakazana i nazywana jadem?
    Piszesz o anonimowości a sama jesteś anonimem. Nie interesuje mnie jak się nazywasz i nie mam zamaru cie szukac bo nie wnosisz nic wartościowego dla mnie, zebym miała marnować na ciebie czas.
    moj poziom reakcji jest znacznie wyższy od twojego i twoich prywatnych przyjaciółek bo jak widać po wątku, nie umiecie nawet dla pozorów pisać tu nadal tak jak się upierałyście, że będziecie wiec sprawdziło się to co poprzedniczki pisały
    To jestem anonimem czy nie jestem? 🤔

    Muszę jeszcze to napisać.
    Jak to jest że osoby, które uważają Winiary za złe, obłudne, fałszywe i niemiłe dziewczyny, nagle chcą tak bardzo czytać co u nich TYLKO DLATEGO żeby je wspierać w chorobie i walce? Już lecę w te dobre intencje wierzyć. 🌈

    Idźcie pieniaczki jakieś worki z piaskiem nosić na wały czy sprzątać szlam w Kudowie, spozytkujcie swoją energię na coś pozytywnego w czasach kataklizmu.

    I powtórzę, bo nie dotarło: z FORUM nie odchodzą, nie z tego wątku. Czaisz różnicę? Forum to nie tylko ten wątek, chociaż może dla Ciebie tak jest. Ale to już nie moja wina.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września, 12:37

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4357 6633

    Wysłany: 17 września, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    Czyli obłuda pełną gębą.
    Rozwiń myśl, bo spotkanie się z kimś nie jest obłudą.

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Conte - czekała? Przecież usunęła konto... to raczej nie czekala
    też bym na jej miejscu usunęła ale zrobiła to później niż nspisała ci, ze bedzie czekac na wiesci

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 17 września, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    btw serio masz bardzo wysoki poziom mniemania o sobie😅😅 juz przekopuje internety zeby cie znalezc 😅😅😅 pozdro wariatko
    Powtórzę się, to w końcu jesteśmy anonimowe czy nie? Bo albo nie jesteśmy i łatwo nas znalezc i identyfikować, albo jednak jesteśmy na tyle, żeby starczało wam energii na pisanie tu ale nie identyfikowanie nas w świecie rzeczywistym. Moje mniemanie o sobie nie ma tu nic do rzeczy, ale ciekawi mnie że do niego tak uparcie pijesz.

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Jak to jest że osoby, które uważają Winiary za złe, obłudne, fałszywe i niemiłe dziewczyny, nagle chcą tak bardzo czytać co u nich TYLKO DLATEGO żeby je wspierać w chorobie i walce? Już lecę w te dobre intencje wierzyć. 🌈
    nagle? tak bardzo chcą czytać zeby żyć ich życiem.... 😅

    po prostu sie zle poczuły z tym, ze zostaly odepchniete a wy caly czas im pokazujecie, ze nie sa godne dalej wam kibicowac bo macie swój krąg i pisaly tu, że "szkoda", "Będę podczytywać dalej", "bede czekać na wieści" bo uważały was za bratnie dusze i zyczyły dobrze ale jak widac bez wzajemności i bez zrozumienia

    Mystic_Rose lubi tę wiadomość

‹‹ 3429 3430 3431 3432 3433 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ