X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 17 września, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    społeczność anonimów 😅😅😅 fakt, jest o co mieć ból dupy😅
    społeczność to sobie zbuduj z koleżankami w realu
    Wolę w Tesco ale nie ma już w Polsce, więc ratujemy się jak możemy. Ale ty śmiało do Reala możesz iść.

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9381 9954

    Wysłany: 17 września, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    No jasne, bo co innego możesz teraz napisać na własną obronę 😅 poza tym, przecież mówiliście, że fb jest tylko od zdjęć. To jak się poznałyście w realu?
    Ale co Cię to interesuje? I ja nic nie pisze na własną obronę bo ja nie mam przed czym się bronić :)

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9381 9954

    Wysłany: 17 września, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    A może macie kreta na prywatnym? 🤭
    🤣🤣🤣🤣🤣🤣

    blador2 lubi tę wiadomość

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Rozwiń myśl, bo spotkanie się z kimś nie jest obłudą.
    pisalyscie tu, ze idziecie na prywatny watek bo za duzo tu osob, ktore moga was "rozpoznać" (ale znanie sie w realu nie jest przeszkoda w rozpoznaniu), że grupa na fb jest tylko do zdjęć, nie obgadujecie tam zadnych innych tematow a pozniej, ze znacie sie w realu. wiec pytam jak sie poznalyscie. skad wiedzialyscie gdzi etą komunikacją jechać do innego miasta? jak się umawiałyćie na spotkanie na kawusie?
    mi to śmierdzi obłudą, pisać raz jedno a później drugie.
    ale skoro wy same w sobie jej nie widzicie to próżno cokolwiek tłumaczyć.

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 17 września, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Ale wiesz ze to nie oznacza że nie znany wszystkie swoich twarzy, swoich danych? Tak jedna napisała, że nie pokaże i była to właśnie Frutii. Ale cała reszta już dawno zrobiła co chce i w stosownym dla siebie momencie się ujawniła.

    A te żale do Fruti, że nie napisała Wam TU, a Wy TU czekacie są śmieszne, bo nawet Was nie zna. A to że Wy jesteście takie ciekawskie to Wasz problem. Miała prawdo powiedzieć komukolwiek by chciała, mogła nawet nie mówić nikomu. Wątek dinusiów też jest otwraty, tam też możecie zajrzeć

    Oliwy dokładacie Wy ciągle atakując. Zabolało że wątek od wczorajszego wieczora milczał więc musiałaś Olka go podbić? Na prawdę skup się na swoim zdrowiu, my sobie świetnie bez Ciebie radzimy. A jakby Winiary były takie zniszczone jak twierdzisz to nie poszłybyśmy na prywatny tylko po prostu się rozstały

    Podbiłam, bo przede wszystkim chciałam odpisać Sunny.

    Nie dziwię się, że trwają wojny, że przychodzą kataklizmy ( powódź). Świat się przewraca do góry nogami.
    Wielu osobom wydaje się, że wszystko im się należy, że mają myśleć głównie o sobie. Rób tak, żeby Tobie było dobrze. Nie raz tutaj były wypowiadane takie słowa.

    Zawsze starałam się z kulturą podchodzić do wpisów innych osób. Starałam się wspierać.

    Dziewczyny szkoda tłumaczenia.

    To jest fakt, że niektóre tutaj mają bardzo wygórowane mniemanie o sobie. Trochę Wam zazdroszczę.

    Sama jestem zwykłą, " nudną", dziewczyną. Ale wolę taką być.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września, 12:53

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Wolę w Tesco ale nie ma już w Polsce, więc ratujemy się jak możemy. Ale ty śmiało do Reala możesz iść.
    tekst na miarę dojrzałej kobiety :D

    KatarzynaZiel87 lubi tę wiadomość

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Powtórzę się, to w końcu jesteśmy anonimowe czy nie? Bo albo nie jesteśmy i łatwo nas znalezc i identyfikować, albo jednak jesteśmy na tyle, żeby starczało wam energii na pisanie tu ale nie identyfikowanie nas w świecie rzeczywistym. Moje mniemanie o sobie nie ma tu nic do rzeczy, ale ciekawi mnie że do niego tak uparcie pijesz.
    dla mnie jestecie anonimowe. nawet jeśli gdziekolwiek podawalyscie swoje dane to nie interesuje mnie to i nie mam zamiaru ich szukać. czego nie rozumiesz?

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 17 września, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    nagle? tak bardzo chcą czytać zeby żyć ich życiem.... 😅

    po prostu sie zle poczuły z tym, ze zostaly odepchniete a wy caly czas im pokazujecie, ze nie sa godne dalej wam kibicowac bo macie swój krąg i pisaly tu, że "szkoda", "Będę podczytywać dalej", "bede czekać na wieści" bo uważały was za bratnie dusze i zyczyły dobrze ale jak widac bez wzajemności i bez zrozumienia
    Bałdzo mi z tego powodu wszystko jedno. 🤷🏻

    Turkawka lubi tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Ale co Cię to interesuje? I ja nic nie pisze na własną obronę bo ja nie mam przed czym się bronić :)
    to nie pisz ;) bo ewidentnie próbujesz udawać, ze nie wiesz o co chodzi

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 17 września, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    tekst na miarę dojrzałej kobiety :D
    Jak widać chyba dojrzalszej od Was, chyba że sugerujesz, że machanie groźnymi wyzwiskami wzbudzi w kimś podziw i doda lat.

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Jak widać chyba dojrzalszej od Was, chyba że sugerujesz, że machanie groźnymi wyzwiskami wzbudzi w kimś podziw i doda lat.
    a jakie to są groźne wyzwiska? bo tekst o realu podpowiada mi, że jesteś na poziomie gimnazjum, za moich czasów tak się mówiło

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 17 września, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    a jakie to są groźne wyzwiska? bo tekst o realu podpowiada mi, że jesteś na poziomie gimnazjum, za moich czasów tak się mówiło
    Zawsze mogłam zarzucić żartami ze starą, ale nie uważam żeby dalsze schodzenie do poziomu jaki nadajecie tej rozmowie było zasadne, mam swoje granice. 😉

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Zawsze mogłam zarzucić żartami ze starą, ale nie uważam żeby dalsze schodzenie do poziomu jaki nadajecie tej rozmowie było zasadne, mam swoje granice. 😉
    aż tak trafiłam z tym brakiem koleżanek i szukaniem przyjaźni w internecie? No przykro mi. Może miałabyś ich więcej...

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Oliwy dokładacie Wy ciągle atakując. Zabolało że wątek od wczorajszego wieczora milczał więc musiałaś Olka go podbić? Na prawdę skup się na swoim zdrowiu, my sobie świetnie bez Ciebie radzimy. A jakby Winiary były takie zniszczone jak twierdzisz to nie poszłybyśmy na prywatny tylko po prostu się rozstały

    Ona odpowiedziała sunny a nie podbiła ale fakt, czekałam na rozwój, czy się potwierdzi to co dziewczyny pisały o umieraniu wątku. A przerzucanie na kogoś winy i pisanie "świetnie sobie bez ciebie radzimy" to naprawdę tekst na miarę winiar. Jestem poważnie zdumiona i zaniepokojona.

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 17 września, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    aż tak trafiłam z tym brakiem koleżanek i szukaniem przyjaźni w internecie? No przykro mi. Może miałabyś ich więcej...

    Do czego pijesz? Skończyły Ci się obelgi?

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4357 6633

    Wysłany: 17 września, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    pisalyscie tu, ze idziecie na prywatny watek bo za duzo tu osob, ktore moga was "rozpoznać" (ale znanie sie w realu nie jest przeszkoda w rozpoznaniu), że grupa na fb jest tylko do zdjęć, nie obgadujecie tam zadnych innych tematow a pozniej, ze znacie sie w realu. wiec pytam jak sie poznalyscie. skad wiedzialyscie gdzi etą komunikacją jechać do innego miasta? jak się umawiałyćie na spotkanie na kawusie?
    mi to śmierdzi obłudą, pisać raz jedno a później drugie.
    ale skoro wy same w sobie jej nie widzicie to próżno cokolwiek tłumaczyć.
    Kochana ale jedno nie wyklucza drugiego. Możemy nie chcieć żeby rozpoznał nas ktoś inny ale chcemy przedstawić się sobie nawzajem. Możemy kojarzyć gdzie jedna czy druga mieszka i np zgadać się gdzieś na kawę. Nie rozumiem czego teraz żądasz? Mamy teraz Ci opisywać ze ta z tą, danego dnia zgadały sie w Pcimowie Górnym bo ta druga była tam przejazdem. Albo ze dziewczyny mieszkające w Chałpie Wielkiej umówiły się na lody ? Rozumiem że jak piszemy na forum to tylko tam możemy mieć ze sobą kontakt. Wszystkie inne relacje są zakazane?

    Mart768 lubi tę wiadomość

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Do czego pijesz? Skończyły Ci się obelgi?
    żadnych obelg nie użyłam ale widzę, że brakuje ci argumentów bo odpowiadasz pytaniem na pytanie 😅

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 17 września, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    żadnych obelg nie użyłam ale widzę, że brakuje ci argumentów bo odpowiadasz pytaniem na pytanie 😅

    Mam ci serio zacytować Twoje wcześniejsze? Bo ja piję do nich. Zmieniasz temat próbując mi dokopać ale chyba nie wychodzi?

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Kochana ale jedno nie wyklucza drugiego. Możemy nie chcieć żeby rozpoznał nas ktoś inny ale chcemy przedstawić się sobie nawzajem. Możemy kojarzyć gdzie jedna czy druga mieszka i np zgadać się gdzieś na kawę. Nie rozumiem czego teraz żądasz? Mamy teraz Ci opisywać ze ta z tą, danego dnia zgadały sie w Pcimowie Górnym bo ta druga była tam przejazdem. Albo ze dziewczyny mieszkające w Chałpie Wielkiej umówiły się na lody ? Rozumiem że jak piszemy na forum to tylko tam możemy mieć ze sobą kontakt. Wszystkie inne relacje są zakazane?
    ja niczego nie żądam 😅 ironicznie tylko potwierdzam, że niektóre z was są obłudne i jak widać, trafiłam w czułe punkty.
    Wasze paplanie o zostaniu na wątku już ujrzało prawdę, traktowanie dziewczyn nawet nowych, na równi też

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Mam ci serio zacytować Twoje wcześniejsze? Bo ja piję do nich. Zmieniasz temat próbując mi dokopać ale chyba nie wychodzi?
    dawaj, cytuj mi ale widze, że to ty unikasz odpowiedzi na pytanie i zmieniasz temat.
    to jak z tymi koleżankami w relu i tesco? nie ma ich? Dlatego złudną przyjaźń sobie uprawiasz w necie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września, 13:07

‹‹ 3430 3431 3432 3433 3434 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ