X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9381 9954

    Wysłany: 17 września, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    to nie pisz ;) bo ewidentnie próbujesz udawać, ze nie wiesz o co chodzi
    Powiedzenia kozak w necie, pi*da w świecie nie znasz, a to, że gówna się nie tyka bo zaczyna śmierdzieć? I tym o to akcentem żegnam Cię ozięble 👆

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Pozwolę sobie zabawić się w panią od polskiego, ale OSTATNI RAZ, skoro już sama zaczynasz z cytatami z wikipedii.

    Sprawa ironii:
    "sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności" - przykład: "Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy". Moja wypowiedź? "Miłe wypowiedzi" w kontekście do Twoich postów. Sama dobrze wiesz i wskazujesz, że takie nie były, więc gdzie widzisz niezgodność użycia ironii? Zgubiłaś się w tekście czytanym?

    Lecimy dalej.
    "miałaś mi cytować moje obraźliwe wulgaryzmy" nie wspominałam nic o wulgaryzmach, jedynie o obelgach i to zrobiłam. Ba, zaznaczyłam nawet w swojej wypowiedzi, którą zacytowałaś, że UWAGA, nie są to tylko Twoje wypowiedzi:
    "Proszę bardzo, Twoje mile wypowiedzi (i nie tylko Twoje)"
    Definicje zgodnie z SJP:
    obelga
    1. «obraźliwe słowo skierowane do kogoś»
    2. «obraźliwy postępek»

    "obraźliwe wulgaryzmy, które twoim zdaniem, miały mi dodawać lat" oczywiście tekst o dodawaniu lat w kontekście poziomu rozmowy i powagi rozmówcy to również była ironia, bo chyba logicznym jest, że wyzywanie kogoś od wariatek czy gadanie, że ktoś Ci tak dosrał, że nie wiesz gdzie oczy wsadzić, nie godzi się dorosłemu poważnemu człowiekowi. ;)

    Jeśli dalej będziesz robiła panią lekkich obyczajów z czytania ze zrozumieniem i logiki, nie potrafiła stosować definicji tego co przytaczasz, to nie jesteś według mnie warta nawet tej słownej przepychanki. Z pustego to i Salomon nie naleje, a jak Ty nic nie dajesz a nawet ujmujesz z tego dzbana swoimi wypowiedziami. Ehh.


    Ironią było moje pytanie o wyniki frutelki
    obelg nie użyłam ;)
    z tego co tu wydrukowałaś, równie dobrze mogę powiedzieć, ze mnie OBRZUCIŁAŚ OBELGAMI mówiąc, że moj poziom rozmowy nie przystaje dorosłemu człowiekowi?

    niezgodność użycia ironii? to ty o tym powiedziałaś bo jej nie wyczułaś ;) kto tu się zgubił w tekście czytanym?
    a powiedzenie, że mi dosrałaś tak, ze nie wiem gdzie z wstydu oczy wsadzić to była najprawdziwsza prawda🤣 jakbym napisała "dogadałaś" zamiast dosrałaś, byłoby ci lżej motylku?

  • MagdaM. Znajoma
    Postów: 21 23

    Wysłany: 17 września, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    Magda wszystko rozumiem, to ich wybór, dobrze, ze się przeniosły tylko po co na koniec te przytyki np. o telenoweli Zwłaszcza, że wiele osób czytało, naprawdę im kibicowało ( nawet z ukrycia) , powiedziało o swoich odczuciach.
    Naprawdę niektórym może być po prostu smutno - bo coś się kończy, coś się zaczyna.

    Tyle wystarczy rozumieć obie strony.

    Ja jeszcze raz zapytam dla kogo one się tu mają udzielać? Dla Was? Bo czytałyście je zza krzaków? Ja też czytałam no i co? To ich wybór.
    A Tobie Olka się dziwie jak rzeczywiście masz 40 lat to można by uwazac że już masz trochę oleju w głowie i nie wypisujesz takich dram i nie zakładasz po 10 fikcyjnych kont żeby wywoływać aferę a dobrze wiemy że miałaś ich kilka 😉
    Mogłaś nie wywoływać afer to byłabyś w ich gronie a tak to nie jesteś i masz pretensje. Możesz mieć zatem pretensje tylko do siebie.

    Paula9463 lubi tę wiadomość

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula9463 wrote:
    Tylko wy chcecie wiedzieć co u nas, my o was nie chcemy ale nie dlatego że jesteśmy źle czy coś a dlatego że was nie znamy 🤣 wbilyscie na wątek założony przez jedną z nas i na którym tylko my byłyśmy 😅 a teraz macie sapy że się przenioysmy bo nie chcemy gownoburz ?
    idźcie już. Mądremu nie trzeba tłumaczyć, głupi nie zrozumie.

    Mystic_Rose lubi tę wiadomość

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Powiedzenia kozak w necie, pi*da w świecie nie znasz, a to, że gówna się nie tyka bo zaczyna śmierdzieć? I tym o to akcentem żegnam Cię ozięble 👆
    właśnie dotknęłam i zaczęłyście śmierdzieć 🤣🤣🤣🤣

    a szczury nie uciekają bo są inteligentne. Uciekają bo są płochliwe a ponadto ciekawostka - jedzą wszystko

    Równie ciepło żegnam :)

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaM. wrote:
    Ja jeszcze raz zapytam dla kogo one się tu mają udzielać? Dla Was? Bo czytałyście je zza krzaków? Ja też czytałam no i co? To ich wybór.
    A Tobie Olka się dziwie jak rzeczywiście masz 40 lat to można by uwazac że już masz trochę oleju w głowie i nie wypisujesz takich dram i nie zakładasz po 10 fikcyjnych kont żeby wywoływać aferę a dobrze wiemy że miałaś ich kilka 😉
    Mogłaś nie wywoływać afer to byłabyś w ich gronie a tak to nie jesteś i masz pretensje. Możesz mieć zatem pretensje tylko do siebie.
    jaka nagła zmiana frontu :D może już jesteś tam na prywatkach winiar? :D

  • MagdaM. Znajoma
    Postów: 21 23

    Wysłany: 17 września, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    jaka nagła zmiana frontu :D może już jesteś tam na prywatkach winiar? :D

    A Ty kolejne konto Olki? 😉

    Paula9463 lubi tę wiadomość

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaM. wrote:
    A Ty kolejne konto Olki? 😉
    za takie wpisy z chęcią cie przygarną :D w końcu wiecej na froncie po ich stronie 🤣🤣

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i prosze mi nie ubliżać, nazywając kimś innym bo z olka mam tyle wspólnego co z wami wszystkimi

  • MagdaM. Znajoma
    Postów: 21 23

    Wysłany: 17 września, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    Nigdy nie zakładałam kont, żeby wywołać aferę. Jeśli już to była reakcja na jakieś zachowanie, które moim zdaniem było niefajne.

    Skąd przypuszczenie, że chcę być w ich gronie?
    Nie mam do nikogo pretensji i nie chcę być w ich gronie. Gdybym chciała, nie przyznałabym się do tego co zrobiłam.

    Na początku byłaś Olalee. Potem rozkręcałaś dramy jako blob, następnie wyszla aferka z Alysa i Klaudia to wbilas jako Nusia, w międzyczasie już stworzyłaś konto Mystic i wciskalas kit o ciąży więc jak tu uznać ze wszystko z Tobą ok? Na pewno masz tyle lat ile piszesz czy może jesteś znudzoną 15latką?
    Skoro nie chcesz być w ich gronie to daj sobie siana kobieto.

    Paula9463, Niemampomyslunanick, Butterfly23 lubią tę wiadomość

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaM. wrote:
    Na początku byłaś Olalee. Potem rozkręcałaś dramy jako blob, następnie wyszla aferka z Alysa i Klaudia to wbilas jako Nusia, w międzyczasie już stworzyłaś konto Mystic i wciskalas kit o ciąży więc jak tu uznać ze wszystko z Tobą ok? Na pewno masz tyle lat ile piszesz czy może jesteś znudzoną 15latką?
    Skoro nie chcesz być w ich gronie to daj sobie siana kobieto.
    A co ty się teraz jej czepiasz? Co zrobiła? Przecież dawno przeprosiła a ty od nowa chcesz ją nakręcić. Ty sobie daj siana.

  • KatarzynaZiel87 Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 17 września, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    A co ty się teraz jej czepiasz? Co zrobiła? Przecież dawno przeprosiła a ty od nowa chcesz ją nakręcić. Ty sobie daj siana.

    MagdaM. a Ty to kto? Anka? conte? nie musisz lizać du...żeby Cię przyjęły na swoje nowe forum, podobno wystarczy poprosić i Cię przyjmą :)

    Turkawka lubi tę wiadomość

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 17 września, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    właśnie dotknęłam i zaczęłyście śmierdzieć 🤣🤣🤣🤣

    a szczury nie uciekają bo są inteligentne. Uciekają bo są płochliwe a ponadto ciekawostka - jedzą wszystko

    Równie ciepło żegnam :)
    Ohohoh poziom wywaliło Ci jak na Nysie Kłodzkiej w Kłodzku tymi Twoimi "odpowiedziami". A potem szłam, brud i zgliszcza zostawiasz za soba.
    Pisz więcej, daj się pośmiać publice z poziomu Twojego spienienia.

    Tym niesmacznym nawiązaniem do tragedii jaka się dzieje, kończę z Tobą coś co nawet słowną przepychanką nie da się nazwać. Może coś dotrze do Ciebie, choć wątpię. Współczuję Twoim przyjaciołom (skoro o moich tak mnie wypytywałas), że obdarzają zaufaniem taką zawistną, pyskatą jędzę. Oby kiedyś poznali Twoje prawdziwe oblicze.
    Życzę ci również worków z piaskiem. ✌🏻😉

    Królikkicek, Paula9463, SandraH.97 lubią tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KatarzynaZiel87 wrote:
    MagdaM. a Ty to kto? Anka? conte? nie musisz lizać du...żeby Cię przyjęły na swoje nowe forum, podobno wystarczy poprosić i Cię przyjmą :)
    mogą nie przyjąc bo swietnie sobie radzą bez niej tak jak bez mystic :p ale w sumie obrała dobry kierunek zeby się przypodobać 🤣

    KatarzynaZiel87 lubi tę wiadomość

  • Niemampomyslunanick Autorytet
    Postów: 1540 3157

    Wysłany: 17 września, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżizas, chyba naprawdę dawno nie było mnie na forum, skoro zamiast fajnych, wspierających się babek na różnych tematach teraz wybija takie szambo 🤦🏻‍♀️.

    Nie jestem zbytnio w temacie, ale widzę, że dziewczyny bardzo dobrze zrobiły, że poszły na prywatny wątek. Chociaż chore jest to, że zostały zmuszone takie coś w ogóle zrobić, bo jakieś anonimy je prześladowały 🤷🏻‍♀️.

    Turkawka, KatarzynaZiel87 i reszta ekipy (chociaż sama po przeczytaniu paru postów mam wrażenie, że to jest jedna osoba 🤡) wy na tym forum jesteście dlatego, że przygotowujecie się do starań o ciążę/staracie się o ciążę/jesteście w ciąży, czy żeby kręcić aferki, bo obce dla was kobiety zrobiły sobie jakieś forum, a wcześniej "nie chciały" was tu przyjąć? Czy o co chodzi? Bo domyślam się, ze skoro w ogóle trafiłaś/trafiłyście na takie forum to jesteście dorosłe, macie mężczyznę, może i już dzieci... A macie czas na takie pierdoły? Szok 🫣.

    Królikkicek, Paula9463, blador2, oloska, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    👩31 &🧔37
    👩‍❤️‍💋‍👨13 luty 2016

    03 grudnia 2022 - pierwsze dwie kreski w życiu 🥹
    16 stycznia 2023 - brak bicia serca 💔- 9t4d/7t4d - poronienie samoistne 💔

    20 maja 2023 - ⏸️ - rośnij mój tęczowy Maluszku 🙏🌈

    21 stycznia 2024 - Antosia już z nami 🩷 3410g, 54cm, 10/10pkt 🥹

    age.png
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Ohohoh poziom wywaliło Ci jak na Nysie Kłodzkiej w Kłodzku tymi Twoimi "odpowiedziami". A potem szłam, brud i zgliszcza zostawiasz za soba.
    Pisz więcej, daj się pośmiać publice z poziomu Twojego spienienia.

    sama sobie ubliżyłaś teraz śmiejąc się z mich wpisów 🤣🤣

    moi przyjaciele kochana, mają się świetnie i cenią sobie to, że znamy się w prawdziwym życiu a nie z tesco a także doceniają to, ze nie obgaduję nikogo za plecami tylko jestem szczera nawet jeśli tą szczerość wypowiadam w ironiczny sposób. Ty widać nie możesz się pochwalić gronem przyjaciół i szukasz ich w internecie. Zawistną i pyskatą nie jestem a idąc twoim tokiem myslenia, nie wiem jak mogłabym ciebie nazwać. zakompleksioną, samotną jędzą? zbyt przychylnie...

    Niemampomyslunanick lubi tę wiadomość

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    Turkawka nie musisz mnie bronić :) wiem co zrobiłam, wiem, że to dziecinne.

    Dorosły człowiek potrafi przyznać się do błędu.
    nie wiem po prostu w jakim celu cie atakuje. tak jak nie rozumiałam poprzednich przychylnych komentarzy. tym bardziej, ze jeszcze chwile temu miała pretensje a teraz nagle jej sie odmieniło. dwubiegunowość

    Mystic_Rose lubi tę wiadomość

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niemampomyslunanick wrote:

    Turkawka, (...) wy na tym forum jesteście dlatego, że przygotowujecie się do starań o ciążę/staracie się o ciążę/jesteście w ciąży, czy żeby kręcić aferki, bo obce dla was kobiety zrobiły sobie jakieś forum, a wcześniej "nie chciały" was tu przyjąć? Czy o co chodzi? Bo domyślam się, ze skoro w ogóle trafiłaś/trafiłyście na takie forum to jesteście dorosłe, macie mężczyznę, może i już dzieci... A macie czas na takie pierdoły? Szok 🫣.


    skoro nie jestes zbytnio w temacie to sie nie wypowiadaj i nie zadawaj pytań, na które odpowiedzi znalazłabyś w poprzednich wpisach.
    nikt nie kręcił aferki tylko powiedział co uważa a aferka nakręciła się sama po tym jak winiarki nie potrafiły komuś przyznać racji. potoczyla się lawina. jak to któraś pisała o długim loncie. zaczęło się od malutkiej iskry, od słowa do słowa i na wzajem wszytskie wygarneły co o sobie myślą. bo na koniec to juz nie bylo stricte o wątku prywatnym tylko o postawach dziewczyn, odzywkach itp.

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 17 września, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    sama sobie ubliżyłaś teraz śmiejąc się z mich wpisów 🤣🤣

    moi przyjaciele kochana, mają się świetnie i cenią sobie to, że znamy się w prawdziwym życiu a nie z tesco a także doceniają to, ze nie obgaduję nikogo za plecami tylko jestem szczera nawet jeśli tą szczerość wypowiadam w ironiczny sposób. Ty widać nie możesz się pochwalić gronem przyjaciół i szukasz ich w internecie. Zawistną i pyskatą nie jestem a idąc twoim tokiem myslenia, nie wiem jak mogłabym ciebie nazwać. zakompleksioną, samotną jędzą? zbyt przychylnie...

    Ulatwie ci zadanie: zakompleksiona, bezdzietna, pryszczata lambadziara z obwisłymi cyckami, mieszkająca tam gdzie psy dupami szczekają a nazwa ulicy to "koniec świata". ;)
    Twoi przyjaciele na pewno są dumni i szczęśliwi kiedy mówisz im takie piękne rzeczy jak tu piszesz. ❤️

    Buziaki dupciu 🍀 worki z piasku dalej aktualne

    Turkawka lubi tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niemampomyslunanick wrote:
    Zamiast zacytować to polubiłam. Skoro już się tu wtrącam... Skoro taka jesteś SZCZERA to dlaczego tu się boisz i założyłaś sobie nowe konto żeby teraz czepiać się dziewczyn o prywatny wątek, zamiast napisać to pod swoim prawdziwym loginem 😳?
    a skąd pomysł, że to nie moj prawdziwy login? to, ze się nie udzielałam wcześniej dało ci takie przekonanie? poza tym, co by zmieniło gdybym pisała pod innym nickiem? byłabym bardziej przekonująca mając tysiące lajków pod postami? bardziej wiarygodana?

‹‹ 3432 3433 3434 3435 3436 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ