X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2518 1419

    Wysłany: 17 września, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka gratulacje.Rośnijcie zdrowo.

    Frutellka lubi tę wiadomość

  • aszin Autorytet
    Postów: 5209 11141

    Wysłany: 17 września, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weszłam na wątek i po przeczytaniu, co się tutaj dzieje, odechciało mi się cokolwiek pisać. Powodzenia w staraniach, w zyciu, w czymkolwiek.

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4692 5711

    Wysłany: 17 września, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    Przeczytaj od kiedy conte tu była i czy pisala, ze śledziła inne wątki. Ja nie wpadłabym na to, by szukać Twoich wpisów i sprawdzać czy w twojej stopce się coś zmieniło więc nie przyjmuj za pewnik tego, że ktoś mógł tak zrobić 😉

    Rozumiem Twój tok myślenia i mówię tylko, że są też inne bo ilu ludzi tyle form myślenia i zrozumienia.
    Nie trzeba szukać moich wpisów na innych wątkach jest ich mnóstwo na tym.

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2025 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 17 września, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka nie ma sensu "walczyc" z wiatrakami.

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Nie trzeba szukać moich wpisów na innych wątkach jest ich mnóstwo na tym.
    Ale trzeba szukać czy w stopce z poprzednich postow coś się zmieniło... 🤓 Sherlockiem nikt nie jest 😉
    Przyjmiesz, że nie każdy patrzy na stopki innych po każdym wpisie? Nadal uważasz, że chodziło mi o twój wynik i niepotrzebnie się nakręcasz.

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    Turkawka nie ma sensu "walczyc" z wiatrakami.
    Jak widać...

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9381 9954

    Wysłany: 17 września, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    Nie oczekujemy, że będziecie tu pisały o tym, co dzieje się za drzwiami waszych domów. LICZYLYŚMY na dalsze dzielenie się losami starań.
    Widać różnicę?
    Ale o co Ty walczysz jeszcze dziewczyno? Idź do męża, przytul się. Niech zejdą z Ciebie wszystkie negatywne emocje jakie w sobie tłumisz. Może jakaś joga, medytacja? My nie byłyśmy tylko tu aktywne. Są inne wątki, na których się udzielamy. Powstają wątki z konkretnymi pytaniami, na które też odpowiadamy i dzielimy się swoją wiedzą. Jeśli kogoś interesują losy, którejś z nas, to wejdzie sobie na inny wątek i przeczyta co u nas słychać. Ja osobiście śledzę losy kilku dziewczyn tutaj, które zapadły mi w pamięć. Wchodzę raz na jakiś czas na wątek, gdzie się udzielają i czytam stopkę i wiem czy się udało, czy z ciążą wszystko ok, czy może dalej walczy o upragnione dziecko. A jeszcze niektóre dziewczyny prowadzą pamiętniki. Tam też można się dowiedzieć co u nich słychać.
    Skończ już te swoje wywody tutaj, bo ta żółć, która się z Ciebie wylewa, tylko i wyłącznie Ciebie męczy.
    Bez odbioru.

    Paula9463 lubi tę wiadomość

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4692 5711

    Wysłany: 17 września, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    Ale trzeba szukać czy w stopce z poprzednich postow coś się zmieniło... 🤓 Sherlockiem nikt nie jest 😉
    Przyjmiesz, że nie każdy patrzy na stopki innych po każdym wpisie? Nadal uważasz, że chodziło mi o twój wynik i niepotrzebnie się nakręcasz.
    Sama nakręciłaś aferę, że ktoś czekał na mój wynik i podałaś raptem jeden nick;)

    Żegnam się z Wami, wszystkiego dobrego dla każdej z Was!

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2025 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 17 września, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    Ale trzeba szukać czy w stopce z poprzednich postow coś się zmieniło... 🤓 Sherlockiem nikt nie jest 😉
    Przyjmiesz, że nie każdy patrzy na stopki innych po każdym wpisie? Nadal uważasz, że chodziło mi o twój wynik i niepotrzebnie się nakręcasz.
    Ktoś chce bo go to interesuje, to sobie znajdzie, zwłaszcza że nie trzeba do tego zdobywania złotej łopaty, a samą czynność w sumie jest banalna. Nie czytasz stopek? Nie klikasz w profil żeby zobaczyć gdzie indziej użytkownik się udziela? No jakby to... To twój problem?
    Ktoś nie znajdzie tych informacji? Najwidoczniej go to nie interesowało wystarczająco mocno, żeby zrobić te proste czynności.
    Nikt nie będzie specjalnie dla tych osób pisał tych samych informacji jeszcze tutaj, na wątku który opuścił . Nie rozumiem jaki z tym masz problem. ;)

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Ale o co Ty walczysz jeszcze dziewczyno? Idź do męża, przytul się. Niech zejdą z Ciebie wszystkie negatywne emocje jakie w sobie tłumisz. Może jakaś joga, medytacja? My nie byłyśmy tylko tu aktywne. Są inne wątki, na których się udzielamy. Powstają wątki z konkretnymi pytaniami, na które też odpowiadamy i dzielimy się swoją wiedzą. Jeśli kogoś interesują losy, którejś z nas, to wejdzie sobie na inny wątek i przeczyta co u nas słychać. Ja osobiście śledzę losy kilku dziewczyn tutaj, które zapadły mi w pamięć. Wchodzę raz na jakiś czas na wątek, gdzie się udzielają i czytam stopkę i wiem czy się udało, czy z ciążą wszystko ok, czy może dalej walczy o upragnione dziecko. A jeszcze niektóre dziewczyny prowadzą pamiętniki. Tam też można się dowiedzieć co u nich słychać.
    Skończ już te swoje wywody tutaj, bo ta żółć, która się z Ciebie wylewa, tylko i wyłącznie Ciebie męczy.
    Bez odbioru.
    Jak widać meczy ciebie bo się udzielasz. Po coś założyłyście ten wątek a to co napisałaś, zaprzecza założeniom tego wątku.
    Moja żółć to moja sprawa. Nie wiem po co się niepytania wypowiadasz.

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9381 9954

    Wysłany: 17 września, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    Jak widać meczy ciebie bo się udzielasz. Po coś założyłyście ten wątek a to co napisałaś, zaprzecza założeniom tego wątku.
    Moja żółć to moja sprawa. Nie wiem po co się niepytania wypowiadasz.
    To ostatnie zdanie mnie mega rozbawiło 🤣🤣🤣
    Jest mi przykro, że z tego wątku zrobiłaś taki gnój. I ja jestem Winiarą, a Ty nie ;) i mogę się wypowiadać kiedy chcę i na co chcę.

    siesiepy, Paula9463 lubią tę wiadomość

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Ktoś chce bo go to interesuje, to sobie znajdzie, zwłaszcza że nie trzeba do tego zdobywania złotej łopaty, a samą czynność w sumie jest banalna. Nie czytasz stopek? Nie klikasz w profil żeby zobaczyć gdzie indziej użytkownik się udziela? No jakby to... To twój problem?
    Ktoś nie znajdzie tych informacji? Najwidoczniej go to nie interesowało wystarczająco mocno, żeby zrobić te proste czynności.
    Nikt nie będzie specjalnie dla tych osób pisał tych samych informacji jeszcze tutaj, na wątku który opuścił . Nie rozumiem jaki z tym masz problem. ;)
    Ktoś czekał tu i ktoś nie ma obowiązku śledzić innych wątków i urządzać sobie wycieczek po profilach albo ma ograniczony czas a czynności jakie wymieniłaś, go pochłaniają. Szybciej jest czyca wszystko w jednym miejscu niz skakać po opcja. Jaki masz problem?
    Wątek, który opuścił a którego mówił, że nie opuści bo przenosi się na zamknięty tylko z prywatnymi sprawami🫡
    Bez odbioru

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 17 września, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    Ktoś czekał tu i ktoś nie ma obowiązku śledzić innych wątków i urządzać sobie wycieczek po profilach albo ma ograniczony czas a czynności jakie wymieniłaś, go pochłaniają. Szybciej jest czyca wszystko w jednym miejscu niz skakać po opcja. Jaki masz problem?
    Wątek, który opuścił a którego mówił, że nie opuści bo przenosi się na zamknięty tylko z prywatnymi sprawami🫡
    Bez odbioru
    A Winiary nie mają obowiązku nic tu pisać. Proste i logiczne. ;) To że ktoś nie ma na coś czasu to problem tylko i wyłącznie tej osoby. I na tym temat zakańczam.

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2518 1419

    Wysłany: 17 września, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo złego się tu zadziało.
    Jadu,żółci,złośliwości pełno z obu stron.

    Ja też zza krzaka czytałam bo taką miałam potrzebę.Dlatego też niemam do nikogo żalu,że wątek przeniòsł się gdzieś indziej.Tak wybrałam I ponoszę tego konsekwencje.Jedyne co zabolało to czytanie telenoweli.Choć myślę,że to pod wpływem wzburzenia było napisane.

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska Gwiazda wrote:
    Dużo złego się tu zadziało.
    Jadu,żółci,złośliwości pełno z obu stron.

    Ja też zza krzaka czytałam bo taką miałam potrzebę.Dlatego też niemam do nikogo żalu,że wątek przeniòsł się gdzieś indziej.Tak wybrałam I ponoszę tego konsekwencje.Jedyne co zabolało to czytanie telenoweli.Choć myślę,że to pod wpływem wzburzenia było napisane.
    Zupełnie nie chodziło o żal, za przeniesienie się gdzieś indziej. Chyba niedokładnie czytałaś telenowele skoro tak sądzisz.

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    A Winiary nie mają obowiązku nic tu pisać. Proste i logiczne. ;) To że ktoś nie ma na coś czasu to problem tylko i wyłącznie tej osoby. I na tym temat zakańczam.
    Czy ktoś tu pisał o obowiązkach Winiar? Skąd Wy sobie to wyssywacie ?
    Jak mantrę powtarzacie jedno i to samo a ja już prościej nie potrafię wyjaśnić o co dziewczynom poszło choć użyłam najprostszych słów i chronologii jak dla przedszkolaka... 🤦‍♀️
    Nakręcacie się na prywatnym, uważacie się za obiekty zainteresowania w kontekście waszych domów i co chwilę wpadnie tu jedna napisac złotą myśl.

    Otrzeźwiejcie trochę, prostu jak coś przeczytacie i Was to ubodzie to już wyłącza się Wam logika, nie czytacie dalej z zrozumieniem bo w głowie już układacie sobie odpowiedź. To nie jest zdrowe, przysparza nieporozumień i stresu.


    Niebieska jest z Wami na zamkniętym? Bo jak widać, nie wszystkie poszły z Wami a ona jest kolejnym przykładem, że niektóre dziewczyny chciały zostać tu bo zwyczajnie nie czulyby się dobrze w Waszym zamkniętym gronie przyjaciółek, które się spotykają w realu jako obca baba / nie mają czasu na ogarnianie kilku wątków i siedzą z zza krzaka w jednym.

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 18 września, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaM. wrote:
    Olka daj już spokój z robieniem niewiniątka z siebie. Obie dobrze wiemy jak jest i chyba nie warto tego wyciągać.
    Ps. Pisałyśmy ze sobą swego czasu na priv pod innymi kontami więc wiem jak jest 😉

    Czy pisałyśmy na priv tutaj na ovu czy w innym miejscu? wiesz jak jest więc proszę powiedz jak już coś wyciągasz.

    Jeśli pisałyśmy na ovu to wiesz, że nie mogę być Nusią ( a wczoraj pisałaś, że wbiłam na wątek jako Nusia).

    A może jesteś jedną z Winiar?

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 18 września, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zgodzę się, że nasze afery zabiły ten wątek. Swoimi niektórymi komentarzami, złośliwościami również się do tego przyczyniłyście.

    Nawet odchodząc i zakładając swój prywatny wątek musiał paść tekst o telenoweli ( który zabolał Śmieszkę, Gwiazdę).
    Aszin niby odechciewa się pisać, ale jednak pisze i wtrąca " w czymkolwiek" .
    Blador złośliwie pyta czy mój mąż wie, że tutaj pisze? Tak Blador, mój mąż wie i co więcej dawno przewidział, że takie złośliwości będą padać. Po co to zrobiłaś? Chciałaś mnie wystraszyć?

    To był Wasz wątek i od Was zależało jaka tu będzie atmosfera. Najprościej jest zwalić całą winę na anonimowe wpisy.

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 18 września, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostawiam z innego wątku wpis jednej z Winiar

    "Reszta Dinusiów co do Winiar, to co się teraz tam dzieje to drama bo odeszłyśmy z wątku. Po raz kolejny na forum zaczęły przychodzić trole i nas stalkować. Postanowiłyśmy wynieść się na wątek prywatny. Jak widać podczytujące po cichu, trolle i jedna z wcześniejszych Winiar, która postanowiła namieszać i odejść mają z tego powodu dramę, bo nie będzie co czytać.
    Meldujemy, że Winiary mają się dobrze, relację są takie jakie były. To co się teraz dzieje na wątku to życie trolli. Mamy nadzieje że admini wkrótce go usuną.

    Oby Was sie trolle nie czepiały :* "

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 18 września, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    Nakręcacie się na prywatnym, uważacie się za obiekty zainteresowania w kontekście waszych domów i co chwilę wpadnie tu jedna napisac złotą myśl.
    Info dnia, nie ma mnie na prywatnym, więc kolejne pudło moja droga. Nie marnuj swojego jakże cennego czasu na odpowiadanie mi, bo wszystko już zostało powiedziane i nikt nie ma zamiaru się więcej tłumaczyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września, 08:55

    Paula9463, Królikkicek lubią tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
‹‹ 3434 3435 3436 3437 3438 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ