X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 18 września, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    Jeśli czyta to któraś z dziewczyn, która kojarzy Olkę na FB to weźcie może napiszcie do jej męża, że znowu jej odbija i potrzebuje pomocy psychologa. Niech jej zablokuje aplikację czy cokolwiek, bo to już jest przerażające.

    Tu jeszcze większa masakra. Przecież jesteś Winiarą to wiesz kim jestem na FB, pisz śmiało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września, 10:23

  • Dżasta30 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 18 września, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    Tu jeszcze większa masakra. Miej kobieto odwagę się przyznać chociaż kim jesteś.

    Tak jak Ty miałaś odwagę ukrywać się pod paroma różnymi loginami i wypisywaniem tu na forum? 😂


    I masz rację, masakra. Twoje zachowanie i to co tu wypisujesz to jest MASAKRA. Ogarnij się.

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 18 września, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    Tak jak Ty miałaś odwagę ukrywać się pod paroma różnymi loginami i wypisywaniem tu na forum? 😂


    I masz rację, masakra. Twoje zachowanie i to co tu wypisujesz to jest MASAKRA. Ogarnij się.
    jesteś Winiarą to wiesz kim jestem na FB, pisz śmiało. Te elaboraty Cię zdardziły :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września, 10:25

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    Weźcie wy się obydwie ogarnijcie. Chociaż mam wrażenie, że to Ty Olka masz rozdwojenie jaźni i piszesz z dwóch kont żeby kręcić jakąś dramę.
    Sama już nie wiesz o co Ci chodzi, czepiasz się dziewczyn, że poszły na inny wątek, ze nie chcą Cię znów przyjąć, chociaż zrobiłaś niezłą szopkę wcześniej i srasz żarem, że myślą, ze Twoje przeprosiny były nieszczere i je olały. I CO W ZWIĄZKU Z TYM?
    Przecież to obce dla Ciebie kobiety, nie chcesz się z nimi przyjaźnić, spotykać i wiedzieć o życiu prywatnym, więc co Cię tak to boli, że nie chcą mieć z Tobą nic wspólnego? Ogarnij się, bo to jest chore. Od wczoraj żadna już się nie odzywa tutaj, a Ty dalej wypisujesz jakieś elaboraty i myślisz, że co? Wrócą tutaj wszystkie i będą pisać co u nich? Po cholerę? Mają swoją grupkę, przyjaźnią się i spotykają. I tak, to może być dla Ciebie szok! Ale jak już ktoś się bardziej zna to potrafi rozmawiać o życiu prywatnym, o rodzinie, o tym co się u nich dzieje, potrafi żartować i wysyłać fotki. I to jest takie straszne, bo nie żyją już tylko staraniami? Sama tu swojego czasu wylewałaś gorzkie żale na męża i wasz związek, przez co prawie się rozpadł, bo Twoje wysrywy doszły do Twojego męża. I to było spoko, a jak dziewczyny coś piszą to masz ciarki ze strachu? 😂

    Olka, Ty się musisz leczyć, idź do psychologa, przepracuj to wszystko, a nie pisz pod paroma nickami na forum i nie kręć dramy.
    dobrze odleciałaś 😂
    ale radze zajmij się swoim życiem i poskładaj je do kupy zanim zaczniesz oczerniać kogoś. Winiarko 😂
    😂

    Mystic_Rose lubi tę wiadomość

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    Tak jak Ty miałaś odwagę ukrywać się pod paroma różnymi loginami i wypisywaniem tu na forum? 😂


    I masz rację, masakra. Twoje zachowanie i to co tu wypisujesz to jest MASAKRA. Ogarnij się.
    zaskoczyć cię? jestem conte.
    więc teraz przeproś ją bo jej się to należy do uja!

  • Dżasta30 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 18 września, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    dobrze odleciałaś 😂
    ale radze zajmij się swoim życiem i poskładaj je do kupy zanim zaczniesz oczerniać kogoś. Winiarko 😂
    😂

    O, szybko się Olka przelogowałaś 😂
    Zasmucę Cię, ale nie mam czego składać do kupy w swoim życiu, bo wszystko jest tak jak powinno być 😘
    Ale Tobie trzeba umówić wizytę do psychologa, podesłać Ci parę linków? Mogę Cię nawet umówić na wizytę online 😉

  • Dżasta30 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 18 września, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    zaskoczyć cię? jestem conte.
    więc teraz przeproś ją bo jej się to należy do uja!

    Łatwo teraz zrzucać te wszystkie pierdoły, ze pisała to Conte, bo już jej tu nie ma 😂

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    O, szybko się Olka przelogowałaś 😂
    Zasmucę Cię, ale nie mam czego składać do kupy w swoim życiu, bo wszystko jest tak jak powinno być 😘
    Ale Tobie trzeba umówić wizytę do psychologa, podesłać Ci parę linków? Mogę Cię nawet umówić na wizytę online 😉

    😂😂😂😂 zrób z niej wariatkę i zamknij w psychiatryku ale najpierw sama się porządnie zbadaj

    Mystic_Rose lubi tę wiadomość

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    Łatwo teraz zrzucać te wszystkie pierdoły, ze pisała to Conte, bo już jej tu nie ma 😂
    jestem :)

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 18 września, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    O, szybko się Olka przelogowałaś 😂
    Zasmucę Cię, ale nie mam czego składać do kupy w swoim życiu, bo wszystko jest tak jak powinno być 😘
    Ale Tobie trzeba umówić wizytę do psychologa, podesłać Ci parę linków? Mogę Cię nawet umówić na wizytę online 😉
    Nie obrażając większości Dziewczyn z Winiar, bo naprawdę w większości jesteście super.

    Ale ten poziom wypowiedzi mnie przeraża. Nie tylko ten cytat powyżej, ale każdy wpis.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września, 10:30

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    Nie obrażając większości Dziewczyn z Winiar, bo naprawdę w większości jesteście super.

    Ale ten poziom wypowiedzi mnie przeraża.
    czyli jednym słowem, nie odstaje od nas 😂😂😂😂😂 wariatek piszących z anonima swoje wysrywy w necie 😂😂😂😂😂

    Mystic_Rose lubi tę wiadomość

  • Dżasta30 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 18 września, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    😂😂😂😂 zrób z niej wariatkę i zamknij w psychiatryku ale najpierw sama się porządnie zbadaj

    Ja jej nic takiego nie muszę robić, bo sama doskonale wystarczająco to pokazuje 😂


    Jeśli Conte to Ty, to ładnie pokazałaś, że nie było sensu i dobrze dziewczyny zrobiły, ze nie zaprosiły Cię na wątek prywatny, bo tylko robiłabyś dramy. Niby szukałas swojego miejsca, a tylko podczytywalas z ukrycia, a teraz nagle robisz afery nie wiadomo o co 😂

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 18 września, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Conte ja Ci wierzę, ale Dzasta nie moze uwierzyć, że ktoś może bronić kogoś takiego jak ja.

  • Dżasta30 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 18 września, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    Nie obrażając większości Dziewczyn z Winiar, bo naprawdę w większości jesteście super.

    Ale ten poziom wypowiedzi mnie przeraża. Nie tylko ten cytat powyżej, ale każdy wpis.

    To Cię przeraża? A przypomnieć Ci Twoje stare posty, które pisałaś pod różnymi nickami? Nie odwracaj kota ogonem Olka, bo jak zwykle znów się wybielasz i robisz z siebie ofiarę, a wszyscy wiedzą jak jest.

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    Ja jej nic takiego nie muszę robić, bo sama doskonale wystarczająco to pokazuje 😂


    Jeśli Conte to Ty, to ładnie pokazałaś, że nie było sensu i dobrze dziewczyny zrobiły, ze nie zaprosiły Cię na wątek prywatny, bo tylko robiłabyś dramy. Niby szukałas swojego miejsca, a tylko podczytywalas z ukrycia, a teraz nagle robisz afery nie wiadomo o co 😂
    zaprosiły :D widać, ze nie czytasz z zrozumieniem 😂 a jakie dramy masz na myśli? 😂😂

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 18 września, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    czyli jednym słowem, nie odstaje od nas 😂😂😂😂😂 wariatek piszących z anonima swoje wysrywy w necie 😂😂😂😂😂
    dokładnie :)

  • Dżasta30 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 18 września, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeraża Cię każdy wpis, który jest przeciwko Tobie 😂 ale jak Ty i turkawka/Conte wsiadlyscie na dziewczyny to nagle wszystko jest ok? 😂

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    To Cię przeraża? A przypomnieć Ci Twoje stare posty, które pisałaś pod różnymi nickami? Nie odwracaj kota ogonem Olka, bo jak zwykle znów się wybielasz i robisz z siebie ofiarę, a wszyscy wiedzą jak jest.

    rozpędź się a ściana sama cie znajdzie 😂

    Mystic_Rose lubi tę wiadomość

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 18 września, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    Ja jej nic takiego nie muszę robić, bo sama doskonale wystarczająco to pokazuje 😂


    Jeśli Conte to Ty, to ładnie pokazałaś, że nie było sensu i dobrze dziewczyny zrobiły, ze nie zaprosiły Cię na wątek prywatny, bo tylko robiłabyś dramy. Niby szukałas swojego miejsca, a tylko podczytywalas z ukrycia, a teraz nagle robisz afery nie wiadomo o co 😂

    to było do przewidzenia, że tak teraz odpowiesz Conte :)

    Turkawka lubi tę wiadomość

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    Przeraża Cię każdy wpis, który jest przeciwko Tobie 😂 ale jak Ty i turkawka/Conte wsiadlyscie na dziewczyny to nagle wszystko jest ok? 😂

    pogadamy jak napiszesz tu pod swoim starym nickiem Dzastinko ;)

‹‹ 3436 3437 3438 3439 3440 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ