X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 18 września, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    Odpiszę Ci ostatni raz i od tej pory będę Cię ignorować ☺️ Zrobiłaś z tego tematu bagno, nie wiesz o co Ci chodzi i nie potrafisz tego wyjaśnić. Dziewczyny z wątku odeszły na wątek prywatny, wątpię żeby się tu cokolwiek odezwały, skoro jak widać zaczynają usuwać konta, więc masz to co chciałaś. Ich znajomości się nie rozsypią, a wręcz przeciwnie, będą kwitły, bo tam będą w zamkniętym kręgu, bez żadnych podczytywaczy, którym tak naprawdę nie wiadomo co nie pasuje.

    Ja się z Tobą też żegnam, spróbuj ochłonąć i znajdź sobie jakiś wątek, gdzie będziesz mogła się odzywać w związku ze staraniami ☺️

    Pozdrawiam!


    Ajć i znowu to podkreślanie, jak to znajomości będą kwitły, jak będzie pięknie i cudownie :)

    Niech będzie pięknie, niech kwitną :) z całego serca im tego życzę :)

    Ale my nie o tym z Conte tutaj, widzę, że nadal nie zrozumiałaś :)

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 18 września, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    Jak będziesz chciała to zaproś do przyjaciółek i odezwij się na priv, możemy pogadać, możesz mi się wyżalić i cokolwiek, ale odpuść sobie ten temat.


    Z Tobą nie chcę, ale z Conte chętnie bym porozmawiała

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września, 11:15

  • Dżasta30 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 18 września, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    Z Tobą nie chcę, ale z Conte chętnie bym porozmawiała

    Twój wybór. ☺️ Ja też już kończę tu swoje wypowiedzi, bo nic nie dociera. Więc zostajecie tu we dwie w swoim poczuciu żalu, nienawiści i niesprawiedliwości. Niech wam się dobrze wiedzie. ☺️


    PS. Dziewczyny Winiary, mam nadzieję, ze nie macie mi tego za złe, ale zgłosiłam temat do usunięcia. Wiem, że to wspomnienia i w ogóle, ale nie ma co siać zamętu na forum. Jeśli któraś z Was to czyta to też możecie go zgłaszać. ☺️

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 18 września, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A najsmutniejsze Turkawko/Conte jest to, że Twoje obecne wpisy z wytłumaczą sobie tym, że jesteś na nie zła, bo nie należysz już do ich grona, a nie, że możesz myśleć inaczej.

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 18 września, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    Twój wybór. ☺️ Ja też już kończę tu swoje wypowiedzi, bo nic nie dociera. Więc zostajecie tu we dwie w swoim poczuciu żalu, nienawiści i niesprawiedliwości. Niech wam się dobrze wiedzie. ☺️


    PS. Dziewczyny Winiary, mam nadzieję, ze nie macie mi tego za złe, ale zgłosiłam temat do usunięcia. Wiem, że to wspomnienia i w ogóle, ale nie ma co siać zamętu na forum. Jeśli któraś z Was to czyta to też możecie go zgłaszać. ☺️

    Kończysz, bo nie bardzo wiesz co powiedzieć, wysłałaś mnie do psychiatryka, a teraz znikasz. A moze kończysz i zgłaszasz temat do usunięcia, bo moze wyjść kim jesteś? Na jaki Winiarowy nick mam się odezwać na priv, gdybym jednak zmieniła zdanie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września, 11:32

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 18 września, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    Twój wybór. ☺️ Ja też już kończę tu swoje wypowiedzi, bo nic nie dociera. Więc zostajecie tu we dwie w swoim poczuciu żalu, nienawiści i niesprawiedliwości. Niech wam się dobrze wiedzie. ☺️


    PS. Dziewczyny Winiary, mam nadzieję, ze nie macie mi tego za złe, ale zgłosiłam temat do usunięcia. Wiem, że to wspomnienia i w ogóle, ale nie ma co siać zamętu na forum. Jeśli któraś z Was to czyta to też możecie go zgłaszać. ☺️

    Ja również zgłosiłam wątek do usunięcia. Nie ma sensu trzymać tutaj tego szamba co to "anonimki" zrobiły, żadna przyjemność z czytania. Nikt nie będzie się przekopywał do normalnych wpisów.

    Dżasta30, .Ola. lubią tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Dżasta30 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 18 września, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    Kończysz, bo nie bardzo wiesz co powiedzieć, wysłałaś mnie do psychiatryka, a teraz znikasz. A moze kończysz i zgłaszasz temat do usunięcia, bo moze wyjść kim jesteś? Na jaki Winiarowy nick mam się odezwać na priv, gdybym jednak zmieniła zdanie?

    Ola, kończę, bo to jak kopanie się z koniem, a ja naprawdę mam inne zajęcia. Skoro nic nie dociera, skoro dalej chcesz tutaj robić swoje osobiste wycieczki to śmiało, rób. Szkoda mi dnia i życia na to żeby wykłócać się na forum i próbować udowodnić komuś swoje racje. Ktoś musi być dojrzalszy i mądrzejszy i zrezygnować z tej bezsensownej wymiany zdań.


    Wątek zgłosiłam, ale przez jedną osobę i tak go nie usuną, więc jeśli nie szkoda Ci czasu i życia to możesz siedzieć i rozkładać to wszystko na części pierwsze, możesz zgadywać kim jestem, to jest Twoje prawo.

    Ja się już tu odzywać nie będę, możesz sobie tak to tłumaczyć, że uciekam jak szczur 😉 znajdź sobie takie wytłumaczenie jakie będzie dla Ciebie wygodne i jakie poprawi Ci humor.

    Ja ze swojej strony jeszcze tylko powiem, ze naprawdę życzę Ci dobrze. Żebyś osiągnęła wszystko to co chciałaś. Dużo życzliwości wokół. Miłego dnia i udanego życia. Pozdrawiam ☺️

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 18 września, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    Ola, kończę, bo to jak kopanie się z koniem, a ja naprawdę mam inne zajęcia. Skoro nic nie dociera, skoro dalej chcesz tutaj robić swoje osobiste wycieczki to śmiało, rób. Szkoda mi dnia i życia na to żeby wykłócać się na forum i próbować udowodnić komuś swoje racje. Ktoś musi być dojrzalszy i mądrzejszy i zrezygnować z tej bezsensownej wymiany zdań.


    Wątek zgłosiłam, ale przez jedną osobę i tak go nie usuną, więc jeśli nie szkoda Ci czasu i życia to możesz siedzieć i rozkładać to wszystko na części pierwsze, możesz zgadywać kim jestem, to jest Twoje prawo.

    Ja się już tu odzywać nie będę, możesz sobie tak to tłumaczyć, że uciekam jak szczur 😉 znajdź sobie takie wytłumaczenie jakie będzie dla Ciebie wygodne i jakie poprawi Ci humor.

    Ja ze swojej strony jeszcze tylko powiem, ze naprawdę życzę Ci dobrze. Żebyś osiągnęła wszystko to co chciałaś. Dużo życzliwości wokół. Miłego dnia i udanego życia. Pozdrawiam ☺️

    Wysłałaś mnie do psychiatryka, kazałaś Winiarom pisać do mojego męża, a życzysz mi dobrze, teraz zmiana o 180% ?

    Twoje zdanie zawsze musiało być ostatnie, niech Ci będzie.

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzasta 😂😂😂 obśmiałam się aż parsknęłam nosem. Najeżdżasz na Mystic, oczekujesz od nien przeprosin, obwiniasz o krecenie dram a teraz chcesz ją poznać na priv? 😂😂😂😂😂😂 Twoje intencje są takie szczere 😂😂

    A Winiary niech sobie myślą co chcą wpisy conte są jasne. Nie chciała należeć do ich prywatnego forum mimo zaproszenia do niego wszystkich.

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I sama zgłoszę również wątek do usunięcia bo od początku nie służył ogólnym założeniom forum.
    Nie pozdrawiam

    Mystic_Rose lubi tę wiadomość

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 18 września, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    Dzasta 😂😂😂 obśmiałam się aż parsknęłam nosem. Najeżdżasz na Mystic, oczekujesz od nien przeprosin, obwiniasz o krecenie dram a teraz chcesz ją poznać na priv? 😂😂😂😂😂😂 Twoje intencje są takie szczere 😂😂

    A Winiary niech sobie myślą co chcą wpisy conte są jasne. Nie chciała należeć do ich prywatnego forum mimo zaproszenia do niego wszystkich.

    Ona już mnie zna na priv :)

    I w bardzo swoim stylu się zachowała, dowalić, a za chwilę zniknąć życząc wszystkiego dobrego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września, 12:13

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    Ona już mnie zna na priv :)

    I w bardzo swoim stylu się zachowała, dowalić, a za chwilę zniknąć życząc wszystkiego dobrego
    Poważne braki emocjonalne, które swój początek mają w dzieciństwie. Szukanie emocji anonimowo żeby nikt jej nie rozpoznał i nie pomyślał o niej źle bo przyjmuje tylko przychylne opinie ns swój temat.

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 18 września, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    "Więc zostajecie tu we dwie w swoim poczuciu żalu, nienawiści i niesprawiedliwości"

    Myślę, że nie we dwie. Chociażby Gwiazda pisała, że będzie nadal czytać z ukrycia.

    I pewnie część Winiar również czyta. Nie piszą, bo tak się umówiłyście :)

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 18 września, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawko a Ty zostajesz na forum jak ten wątek zostanie usunięty?

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    "Więc zostajecie tu we dwie w swoim poczuciu żalu, nienawiści i niesprawiedliwości"

    Myślę, że nie we dwie. Chociażby Gwiazda pisała, że będzie nadal czytać z ukrycia.

    I pewnie część Winiar również czyta. Nie piszą, bo tak się umówiłyście :)

    Tak, to dokładnie odzwierciedla nasze uczucia 😅

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 18 września, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    Tak, to dokładnie odzwierciedla nasze uczucia 😅
    dziś mam nadzwyczajnie dobry humor :D

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    dziś mam nadzwyczajnie dobry humor :D
    więc nie psuj go sobie przyjmując do siebie tekdty dzasty czy kimkolwiek ona jest.

    nie jestem conte. to jedyne konto jakie mam na ovu, innego nie bede miała. "podszycie" się pod nią, było prowokacją i jak widać, skuteczną bo winiara się odpaliła i pokazała swoje oblicze nawet w stosunku do bogu ducha winnej osobie, pokazałaś się dzasta w całej swojej okazałości i krasie winiar. gratuluję ;)

  • Astereae Autorytet
    Postów: 1641 923

    Wysłany: 18 września, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka

    Strasznie słaby komentarz, z tym wejście na fb Oli i nagabywaniu innych do pisania do jej rodziny. W takich chwilach dziękuję sobie, że nie uległam presji chwili i się nie dołączyłam na Facebooku, bo żyłabym w stresie, że jak Ci się nie spodoba jakieś moje zachowanie to zaczniesz wypisywać do moich znajomych czy rodziny. Nie wiem, co chciałaś tym komentarzem osiągnąć ? We mnie wzbudziłas tylko Lęk, co do swojej nieobliczalności.




    Turkawka, Dżasta30 lubią tę wiadomość

    A1298C hetero
    APA ++
    04.2023 usunięcie przegrody macicy
    04.2023 CD138 + 7/10 [start leczenia]
    06.2023 kontrolna biopsja CD138 OK 💚

    starania od 2015r.
    6 poronień na etapie 6-8
    Allo MLR 44%🍀

    "Może to o czym marzysz nie stanie się z dnia na dzień... ale jeśli zrezygnujesz, nie stanie się wcale."
  • MagdaM. Znajoma
    Postów: 21 23

    Wysłany: 18 września, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astereae wrote:
    Hejka

    Strasznie słaby komentarz, z tym wejście na fb Oli i nagabywaniu innych do pisania do jej rodziny. W takich chwilach dziękuję sobie, że nie uległam presji chwili i się nie dołączyłam na Facebooku, bo żyłabym w stresie, że jak Ci się nie spodoba jakieś moje zachowanie to zaczniesz wypisywać do moich znajomych czy rodziny. Nie wiem, co chciałaś tym komentarzem osiągnąć ? We mnie wzbudziłas tylko Lęk, co do swojej nieobliczalności.

    A czy czytalas co ta Olka tu wyprawia? Ile ma kont? Jakie rzeczy wypisuje? To nie jest normalne zachowanie kobiety. Tutaj nie chodzi o to czy coś się komuś podoba czy nie bo każdy może mieć odmienne zdanie ale niestety po jej zachowaniu widać że ma problemy psychiczne i być może czasami trzeba zareagować żeby odpowiednio takiej osobie pomóc. Ta sytuacja ciągnie się już miesiącami i jest mocno niezdrowa. Ona ma jakąś chorą obsesję na punkcie dziewczyn z Winiar.
    Domyślam się że jej otoczenie, mąż (jeżeli w ogóle istnieje) nie wiedzą co ona wyprawia i należałoby jej pomóc. Jednak to już decyzja należy do dziewczyn z Winiar bo chyba miały ja w grupie na Facebooku..

    Domyślam się że Turkawka to kolejne wcielenie Olki bo nie wierze ze można być aż tak odklejonym 😔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września, 16:14

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaM. wrote:
    A czy czytalas co ta Olka tu wyprawia? Ile ma kont? Jakie rzeczy wypisuje? To nie jest normalne zachowanie kobiety. Tutaj nie chodzi o to czy coś się komuś podoba czy nie bo każdy może mieć odmienne zdanie ale niestety po jej zachowaniu widać że ma problemy psychiczne i być może czasami trzeba zareagować żeby odpowiednio takiej osobie pomóc. Ta sytuacja ciągnie się już miesiącami i jest mocno niezdrowa. Ona ma jakąś chorą obsesję na punkcie dziewczyn z Winiar.
    Domyślam się że jej otoczenie, mąż (jeżeli w ogóle istnieje) nie wiedzą co ona wyprawia i należałoby jej pomóc. Jednak to już decyzja należy do dziewczyn z Winiar bo chyba miały ja w grupie na Facebooku..

    A co ona tu teraz wyprawia, że dajecie sobie prawo do piętnowania jej za to co zrobiła kiedyś i przeprosiła? Żal ci, że nie umiesz tak jak ona stanąć w prawdzie o sobie? Nie rozumiem tego najazdu na nią bo nic złego nie zrobiła. A twoje intencje są złośliwe

‹‹ 3438 3439 3440 3441 3442 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ