X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Dżasta30 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 18 września, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    rozpędź się a ściana sama cie znajdzie 😂

    Nawiedzona jesteś 😂 serio zaczynam myśleć, że jesteś po prostu trollem albo którąś z Winiar żeby tylko podbijać wątek 😂 nie wierzę, ze jesteś dorosłą kobietą i masz męża/dziecko, bo takie zachowanie dorosłej kobiety nie jest normalne 😂 Pienisz się do dziewczyn, sama nie wiesz o co, jak Ci odpisują to się srasz, że po co się odzywają niepytane. WIĘC O CO CI CHODZI?

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 18 września, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    Przeraża Cię każdy wpis, który jest przeciwko Tobie 😂 ale jak Ty i turkawka/Conte wsiadlyscie na dziewczyny to nagle wszystko jest ok? 😂
    przeraża mnie, że nie wiesz czego się chwycić i" straszysz" mnie, że polecisz na skargę do męża, przeraża mnie, że tak Ci się nie podoba, że pisałam pod wieloma nickami, a sama tak robisz.

    Tylko ja nigdy nie wysyłałam nikogo do psychiatryka, nigdy pierwsza nie atakowałam.

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    Nawiedzona jesteś 😂 serio zaczynam myśleć, że jesteś po prostu trollem albo którąś z Winiar żeby tylko podbijać wątek 😂 nie wierzę, ze jesteś dorosłą kobietą i masz męża/dziecko, bo takie zachowanie dorosłej kobiety nie jest normalne 😂 Pienisz się do dziewczyn, sama nie wiesz o co, jak Ci odpisują to się srasz, że po co się odzywają niepytane. WIĘC O CO CI CHODZI?
    to ty jestes winiarą i wparowałaś tu niepytana :D w dodatku niedoinformowaną winiarą :D i podbijasz wątek myśląc, że afera bedzie krecic sie dalej wokół prywatnych tragedii z mezami, siostrami, matkami i teściami.

    Mystic_Rose lubi tę wiadomość

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    przeraża mnie, że nie wiesz czego się chwycić i" straszysz" mnie, że polecisz na skargę do męża, przeraża mnie, że tak Ci się nie podoba, że pisałam pod wieloma nickami, a sama tak robisz.

    Tylko ja nigdy nie wysyłałam nikogo do psychiatryka, nigdy pierwsza nie atakowałam.
    pamiętaj, ze ocenia się ludzi przez pryzmat swoich kompleksów i niepowodzeń więc najprościej mówiąc, ona chce zobaczyć w tobie swoje odbicie

    Mystic_Rose lubi tę wiadomość

  • Dżasta30 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 18 września, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    przeraża mnie, że nie wiesz czego się chwycić i" straszysz" mnie, że polecisz na skargę do męża, przeraża mnie, że tak Ci się nie podoba, że pisałam pod wieloma nickami, a sama tak robisz.

    Tylko ja nigdy nie wysyłałam nikogo do psychiatryka, nigdy pierwsza nie atakowałam.

    Olka, błagam Cię, nie wybielaj się znowu, nie kręć dramy. Bo za miesiąc znów wrócisz i będziesz przepraszać, ze Ci się niepotrzebnie ulało i Ci odbiło i żeby dziewczyny Ci wybaczyły. A po kolejnych dwóch miesiącach będziesz kręciła dramę z niczego. Mało Ci? Przez Twoje cyrki dziewczyny odeszły na prywatną grupkę i już tu nie wrócą. Chcesz teraz żeby całe forum czytało jak Ci odbija? Wtedy już nigdzie nie znajdziesz miejsca, w żadnym temacie, bo żadna z dziewczyn nie będzie chciała się przed Tobą otworzyć. Zobacz jak jedna osoba może spieprzyć znajomości. I wtedy co, założysz kolejne konto?

  • Dżasta30 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 18 września, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    to ty jestes winiarą i wparowałaś tu niepytana :D w dodatku niedoinformowaną winiarą :D i podbijasz wątek myśląc, że afera bedzie krecic sie dalej wokół prywatnych tragedii z mezami, siostrami, matkami i teściami.

    Dobrze, to wytłumacz mi teraz jak krowie na rowie o co Ci chodzi. O czym tak naprawdę piszesz od wczoraj. I nie, nie odsyłaj mnie do swoich poprzednich postów, bo nie ma w nich nic konkretnego. Proszę teraz o wytłumaczenie.

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    Olka, błagam Cię, nie wybielaj się znowu, nie kręć dramy. Bo za miesiąc znów wrócisz i będziesz przepraszać, ze Ci się niepotrzebnie ulało i Ci odbiło i żeby dziewczyny Ci wybaczyły. A po kolejnych dwóch miesiącach będziesz kręciła dramę z niczego. Mało Ci? Przez Twoje cyrki dziewczyny odeszły na prywatną grupkę i już tu nie wrócą. Chcesz teraz żeby całe forum czytało jak Ci odbija? Wtedy już nigdzie nie znajdziesz miejsca, w żadnym temacie, bo żadna z dziewczyn nie będzie chciała się przed Tobą otworzyć. Zobacz jak jedna osoba może spieprzyć znajomości. I wtedy co, założysz kolejne konto?
    Ale co jej odbija? To ty próbujesz jej wmówić jakieś problemy. Zacznij naprawianie świata od porządku w swoim ogródku.

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    Dobrze, to wytłumacz mi teraz jak krowie na rowie o co Ci chodzi. O czym tak naprawdę piszesz od wczoraj. I nie, nie odsyłaj mnie do swoich poprzednich postów, bo nie ma w nich nic konkretnego. Proszę teraz o wytłumaczenie.
    A komu mam się tłumaczyć? Trolowi czy winiarze? Podaj swój nick to po może zechce ci odświeżyć pamięć i nauczę cie czytać z zrozumieniem.

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 18 września, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    Olka, błagam Cię, nie wybielaj się znowu, nie kręć dramy. Bo za miesiąc znów wrócisz i będziesz przepraszać, ze Ci się niepotrzebnie ulało i Ci odbiło i żeby dziewczyny Ci wybaczyły. A po kolejnych dwóch miesiącach będziesz kręciła dramę z niczego. Mało Ci? Przez Twoje cyrki dziewczyny odeszły na prywatną grupkę i już tu nie wrócą. Chcesz teraz żeby całe forum czytało jak Ci odbija? Wtedy już nigdzie nie znajdziesz miejsca, w żadnym temacie, bo żadna z dziewczyn nie będzie chciała się przed Tobą otworzyć. Zobacz jak jedna osoba może spieprzyć znajomości. I wtedy co, założysz kolejne konto?

    Takimi wpisami - dajesz świadectwo o sobie.

    Przeprosiłam, bo uważam, że postąpiłam źle, jestem człowiekiem i mam sumienie.

  • Dżasta30 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 18 września, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    A komu mam się tłumaczyć? Trolowi czy winiarze? Podaj swój nick to po może zechce ci odświeżyć pamięć i nauczę cie czytać z zrozumieniem.

    I dziękuję, tyle mi wystarczy. Sama nie wiesz o co Ci chodzi ☺️ Piszę do Ciebie teraz normalnie, zeby wyjaśnić sprawy i zobacz jak się odzywasz, a próbujesz wmówić, że zbawiasz świat i walczysz o słabszych ☺️

  • Dżasta30 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 18 września, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    Takimi wpisami - dajesz świadectwo o sobie.

    Przeprosiłam, bo uważam, że postąpiłam źle, jestem człowiekiem i mam sumienie.

    To teraz przeproś znowu i zakończ temat. Jak się boisz, ze nikt Cię nie zaakceptuje to załóż sobie nowe konto i skończ z nakręcaniem się, masz jeszcze szansę wszystko naprawić i poznać dziewczyny, Winiary już pewnie nie, ale jest dużo innych tematów ☺️

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    I dziękuję, tyle mi wystarczy. Sama nie wiesz o co Ci chodzi ☺️ Piszę do Ciebie teraz normalnie, zeby wyjaśnić sprawy i zobacz jak się odzywasz, a próbujesz wmówić, że zbawiasz świat i walczysz o słabszych ☺️
    A ty wiesz o co ci chodzi? Po co tu przyszłaś? Ublizac Mystic? Zwracasz uwagę na to jak ja się odzywam a nie widzisz jak ty się zwracasz? Co za kuriozum.🙈

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 18 września, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    To teraz przeproś znowu i zakończ temat. Jak się boisz, ze nikt Cię nie zaakceptuje to załóż sobie nowe konto i skończ z nakręcaniem się, masz jeszcze szansę wszystko naprawić i poznać dziewczyny, Winiary już pewnie nie, ale jest dużo innych tematów ☺️

    Ale teraz nie mam za co przepraszać :)
    A Dziewczyny z innych tematów same zadecydują czy chcą ze mną rozmawiać, można wejść w daną osobę i posty, nie mam nic do ukrycia.

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    To teraz przeproś znowu i zakończ temat. Jak się boisz, ze nikt Cię nie zaakceptuje to załóż sobie nowe konto i skończ z nakręcaniem się, masz jeszcze szansę wszystko naprawić i poznać dziewczyny, Winiary już pewnie nie, ale jest dużo innych tematów ☺️
    A za co ona ma przepraszać? Coś Ci się odkleiło i oczekujesz przeprosin za nic. Jakieś braki emocji w domu, że przyszłaś ich szukać tu?

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najprościej jest założyć nowe konto ale postawa Mystic to serio heroizm. Nie jest tchórzem jak ty i nie ukrywa się za innym nickiem.

  • Dżasta30 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 18 września, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    A ty wiesz o co ci chodzi? Po co tu przyszłaś? Ublizac Mystic? Zwracasz uwagę na to jak ja się odzywam a nie widzisz jak ty się zwracasz? Co za kuriozum.🙈

    Odpiszę Ci ostatni raz i od tej pory będę Cię ignorować ☺️ Zrobiłaś z tego tematu bagno, nie wiesz o co Ci chodzi i nie potrafisz tego wyjaśnić. Dziewczyny z wątku odeszły na wątek prywatny, wątpię żeby się tu cokolwiek odezwały, skoro jak widać zaczynają usuwać konta, więc masz to co chciałaś. Ich znajomości się nie rozsypią, a wręcz przeciwnie, będą kwitły, bo tam będą w zamkniętym kręgu, bez żadnych podczytywaczy, którym tak naprawdę nie wiadomo co nie pasuje.

    Ja się z Tobą też żegnam, spróbuj ochłonąć i znajdź sobie jakiś wątek, gdzie będziesz mogła się odzywać w związku ze staraniami ☺️

    Pozdrawiam!

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    Odpiszę Ci ostatni raz i od tej pory będę Cię ignorować ☺️ Zrobiłaś z tego tematu bagno, nie wiesz o co Ci chodzi i nie potrafisz tego wyjaśnić. Dziewczyny z wątku odeszły na wątek prywatny, wątpię żeby się tu cokolwiek odezwały, skoro jak widać zaczynają usuwać konta, więc masz to co chciałaś. Ich znajomości się nie rozsypią, a wręcz przeciwnie, będą kwitły, bo tam będą w zamkniętym kręgu, bez żadnych podczytywaczy, którym tak naprawdę nie wiadomo co nie pasuje.

    Ja się z Tobą też żegnam, spróbuj ochłonąć i znajdź sobie jakiś wątek, gdzie będziesz mogła się odzywać w związku ze staraniami ☺️

    Pozdrawiam!
    😅😅😅😅 trafiłam w czuły punkt

  • Dżasta30 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 18 września, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    Ale teraz nie mam za co przepraszać :)
    A Dziewczyny z innych tematów same zadecydują czy chcą ze mną rozmawiać, można wejść w daną osobę i posty, nie mam nic do ukrycia.

    Zrobisz jak zechcesz. ☺️ Możesz pisać tu dalej, nakręcać siebie i inne dziewczyny, a możesz po prostu odpuścić, nie próbować niczego udowadniać. Ja osobiście chciałabym Cię poznać, popisać z Tobą na priv żeby zobaczyć co Tobą kieruje, o co chodzi, może jakoś Cię wesprzeć, ale widzę, że wolisz prowadzić tu jakąś vandettę. ☺️

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 18 września, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    Zrobisz jak zechcesz. ☺️ Możesz pisać tu dalej, nakręcać siebie i inne dziewczyny, a możesz po prostu odpuścić, nie próbować niczego udowadniać. Ja osobiście chciałabym Cię poznać, popisać z Tobą na priv żeby zobaczyć co Tobą kieruje, o co chodzi, może jakoś Cię wesprzeć, ale widzę, że wolisz prowadzić tu jakąś vandettę. ☺️
    Alysa to Ty? a może Gosia

  • Dżasta30 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 18 września, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    Alysa to Ty? a może Gosia

    Jak będziesz chciała to zaproś do przyjaciółek i odezwij się na priv, możemy pogadać, możesz mi się wyżalić i cokolwiek, ale odpuść sobie ten temat.

‹‹ 3437 3438 3439 3440 3441 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ