X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • MagdaM. Znajoma
    Postów: 21 23

    Wysłany: 18 września, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    A co ona tu teraz wyprawia, że dajecie sobie prawo do piętnowania jej za to co zrobiła kiedyś i przeprosiła? Żal ci, że nie umiesz tak jak ona stanąć w prawdzie o sobie? Nie rozumiem tego najazdu na nią bo nic złego nie zrobiła. A twoje intencje są złośliwe

    Nie musiała do tego tworzyć kilku kont i kręcić dram. Gdyby przeprosiła i dała sobie spokój to ok ale ona wracala tu za każdym razem i wymyślała nowe afery. Zawsze jakieś kłótnie były spowodowane jej zachowaniem. Jej przeprosiny są nic niewarte. Twoim zdaniem tak zachowuje się normalna 40 letnia kobieta, matka i żona?

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaM. wrote:
    Nie musiała do tego tworzyć kilku kont i kręcić dram. Gdyby przeprosiła i dała sobie spokój to ok ale ona wracala tu za każdym razem i wymyślała nowe afery. Zawsze jakieś kłótnie były spowodowane jej zachowaniem. Jej przeprosiny są nic niewarte. Twoim zdaniem tak zachowuje się normalna 40 letnia kobieta, matka i żona?
    Ale ona tu nie kręciła żadnych dram. Zaczęło się od kogoś zupełnie innego a Wy się czepiliście jej jak zła całego świata. Dajcie jej spokoj

    MagdaM. lubi tę wiadomość

  • Dżasta30 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 18 września, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astereae wrote:
    Hejka

    Strasznie słaby komentarz, z tym wejście na fb Oli i nagabywaniu innych do pisania do jej rodziny. W takich chwilach dziękuję sobie, że nie uległam presji chwili i się nie dołączyłam na Facebooku, bo żyłabym w stresie, że jak Ci się nie spodoba jakieś moje zachowanie to zaczniesz wypisywać do moich znajomych czy rodziny. Nie wiem, co chciałaś tym komentarzem osiągnąć ? We mnie wzbudziłas tylko Lęk, co do swojej nieobliczalności.

    Hej,

    Akurat to z pisaniem do męża może jest i słabe, ale już kiedyś była sytuacja, że mąż się o tym wszystkim dowiedział i Ola się wtedy uspokoiła.
    Nie chodzi o to żeby wypisywać do rodziny każdej dziewczyny, która ma swoje zdanie i inne zachowanie, ale spójrz na komentarze, które pisała teraz i wcześniej, zakładanie paru kont i na każdym kręcenie afery... To już nie jest normalne zachowanie, tu jest potrzebna pomoc, a jeżeli nie docierają do niej opinie dziewczyn z forum, to może trzeba tej pomocy poszukać gdzieś indziej.


    No i jeszcze to, że akurat teraz już tej wiadomości nie ma, ale po tym jak napisałam na innym temacie żeby dziewczyny pomogły i zgłosiły wątek Winiar do usunięcia, bo po co ludzie mają czytać takie afery... To napisała tutaj, że specjalnie piszę o nim na innych wątkach żeby wszyscy widzieli jaka ona jest kłótliwa. A później ten komentarz usunęła.

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 18 września, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astereae dziękuję, z całego serca życzę Ci wszystkiego co najlepsze.

  • MagdaM. Znajoma
    Postów: 21 23

    Wysłany: 18 września, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    Ale ona tu nie kręciła żadnych dram. Zaczęło się od kogoś zupełnie innego a Wy się czepiliście jej jak zła całego świata. Dajcie jej spokoj

    Od kogo się zaczęło?
    Olka tutaj namiętnie sledzi losy Winiar i teraz pewnie aż się gotuje ze dalej tego nie może robić.
    Ile razy się udziela tyle razy wywiązywała się awantura. I o to jej chodzi. Gdyby naprawdę żałowała tego co zrobiła nie utworzyłaby conajmniej 4 kont (być może było ich więcej ale o tym nie wiem). Jeszcze raz pytam czy uważasz że to normalnie zachowanie kobiety? Czy rzeczywiście może mieć ona problemy psychiczne? Może warto jej pomóc a nie idiotycznie przytakiwać na każdą jej wypowiedź. Jedyne wytłumaczenie jest takie że jesteś kolejnym kontem Olki.

  • Astereae Autorytet
    Postów: 1641 923

    Wysłany: 18 września, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września, 21:47

    Turkawka lubi tę wiadomość

    A1298C hetero
    APA ++
    04.2023 usunięcie przegrody macicy
    04.2023 CD138 + 7/10 [start leczenia]
    06.2023 kontrolna biopsja CD138 OK 💚

    starania od 2015r.
    6 poronień na etapie 6-8
    Allo MLR 44%🍀

    "Może to o czym marzysz nie stanie się z dnia na dzień... ale jeśli zrezygnujesz, nie stanie się wcale."
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaM. wrote:
    Od kogo się zaczęło?
    Olka tutaj namiętnie sledzi losy Winiar i teraz pewnie aż się gotuje ze dalej tego nie może robić.
    Ile razy się udziela tyle razy wywiązywała się awantura. I o to jej chodzi. Gdyby naprawdę żałowała tego co zrobiła nie utworzyłaby conajmniej 4 kont (być może było ich więcej ale o tym nie wiem). Jeszcze raz pytam czy uważasz że to normalnie zachowanie kobiety? Czy rzeczywiście może mieć ona problemy psychiczne? Może warto jej pomóc a nie idiotycznie przytakiwać na każdą jej wypowiedź. Jedyne wytłumaczenie jest takie że jesteś kolejnym kontem Olki.
    Na pewno nie zaczęło się od niej.

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaM. wrote:
    Od kogo się zaczęło?
    Olka tutaj namiętnie sledzi losy Winiar i teraz pewnie aż się gotuje ze dalej tego nie może robić.
    Ile razy się udziela tyle razy wywiązywała się awantura. I o to jej chodzi. Gdyby naprawdę żałowała tego co zrobiła nie utworzyłaby conajmniej 4 kont (być może było ich więcej ale o tym nie wiem). Jeszcze raz pytam czy uważasz że to normalnie zachowanie kobiety? Czy rzeczywiście może mieć ona problemy psychiczne? Może warto jej pomóc a nie idiotycznie przytakiwać na każdą jej wypowiedź. Jedyne wytłumaczenie jest takie że jesteś kolejnym kontem Olki.
    Nie jestem kontem Olki, nie znam Olki, nie wiem kim.jest Olka i nie przytakuje jej I nie od niej się zaczęło. A jej problemy nie powinny być obiektem zainteresowania innych bo wychodzi na to, że to wy żyjecie jej życiem a nie ktoś waszym

  • MagdaM. Znajoma
    Postów: 21 23

    Wysłany: 18 września, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astereae wrote:
    Pozostawię Winiarom, które się z Tobą zbratały przestrzeń na własną interpretację Twojego zachowania. Dla mnie to czerwona łampka ostrzegawcza. To też jest Twoje kolejne konto, po stylu wypowiedzi wiem, którą Winiarą jesteś. Słabe i przykre.

    A Ty nie jestes jedna z Winiar?
    To może napisz kim jest Dżasta, którą z Winiar? Po co siać domysły jak można to napisać wprost?

  • Dżasta30 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 18 września, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam się już nic nie odzywać do Turkawki i na temat Turkawki, ale skoro dalej tak wypisuje... To Turkawko, też jesteś niezła, skoro wiesz co i kiedy pisała Olka, od czego się zaczynały afery, kiedy przepraszała itp... to swoją drogą trochę creepy, ze tyle czasu podczytywalas wątek i ani razu się nie odezwałaś i nie przedstawiłaś żeby dołączyć do dziewczyn. No chyba, ze przy dołączeniu do forum przeczytałaś ponad 3000 stron.

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nakręcajcie kolejnej dramy. I zamknijcie raz na zawsze temat Mystic, cobte, trolii i zalubza niemożność życia czyimś życiem bo dalsze bicie piany nie ma żadnego sensu, niczego to nie zmieni.

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżasta30 wrote:
    Miałam się już nic nie odzywać do Turkawki i na temat Turkawki, ale skoro dalej tak wypisuje... To Turkawko, też jesteś niezła, skoro wiesz co i kiedy pisała Olka, od czego się zaczynały afery, kiedy przepraszała itp... to swoją drogą trochę creepy, ze tyle czasu podczytywalas wątek i ani razu się nie odezwałaś i nie przedstawiłaś żeby dołączyć do dziewczyn. No chyba, ze przy dołączeniu do forum przeczytałaś ponad 3000 stron.
    Nie kochanie, czytałam o Mystic w momencie kiedy wspomniałyście, że robiła tu dramy. Tym razem żadnej dramy nie zaczęła, nie sklamala, wręcz przeciwnie wejście zaczęła od skruszałego wpisu. A dlaczego wcześniej nie dołączyłam, już wyjaśniłam 😉 śledzisz wątek więc nie powinnaś o to pytać

  • MagdaM. Znajoma
    Postów: 21 23

    Wysłany: 18 września, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    Nie kochanie, czytałam o Mystic w momencie kiedy wspomniałyście, że robiła tu dramy. Tym razem żadnej dramy nie zaczęła, nie sklamala, wręcz przeciwnie wejście zaczęła od skruszałego wpisu. A dlaczego wcześniej nie dołączyłam, już wyjaśniłam 😉 śledzisz wątek więc nie powinnaś o to pytać

    W takim razie jeżeli nie wiesz co wyprawiała wczesniej pod innymi kontami to jak możesz w ogóle się wtrącać? Nie masz świadomości tego jakie wywoływała awantury a potem przepraszała i znowu to samo, tak w kółko. Potem usuwanie konta, nowe konto i od nowa jazda.
    Tutaj nie chodzi tylko o to co wyprawia pod kontem Mystic ale co było również wcześniej. I to się nie skończy. Nie ma Winiar to znajdzie inny obiekt.

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9381 9954

    Wysłany: 18 września, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Astereae wysłałam zaproszenie do przyjaciółek

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaM. wrote:
    W takim razie jeżeli nie wiesz co wyprawiała wczesniej pod innymi kontami to jak możesz w ogóle się wtrącać? Nie masz świadomości tego jakie wywoływała awantury a potem przepraszała i znowu to samo, tak w kółko. Potem usuwanie konta, nowe konto i od nowa jazda.
    Tutaj nie chodzi tylko o to co wyprawia pod kontem Mystic ale co było również wcześniej. I to się nie skończy. Nie ma Winiar to znajdzie inny obiekt.
    Coś nie coś wiem ale pytam, jaki to ma związek z tym wątkiem i co się na nim dzieje od kilku dni?
    I ponawiam, nie można kogoś w nieskończoność karać za to samo przewinienie. Ciebie stary karze przez tygodnie jak mu powiesz, że cię głową boli?

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 18 września, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    Coś nie coś wiem ale pytam, jaki to ma związek z tym wątkiem i co się na nim dzieje od kilku dni?
    I ponawiam, nie można kogoś w nieskończoność karać za to samo przewinienie. Ciebie stary karze przez tygodnie jak mu powiesz, że cię głową boli?
    Miałam Ci nie pisać nic więcej, ale Twoje porównanie jest kompletnie nieadekwatne do tego co się działo i nagina rzeczywistość, z leksza rzecz ujmując. Odbiję piłeczkę:
    Czy jak Cię stary zdradzi to przyjmujesz go z otwartymi ramionami jak powie "przepraszam"? Będzie chyba dobrze jak przyjmiesz go w ogóle, po czasie odbudowywania zaufania. No, chyba że się mylę, ale to pozwól że każdy sam zadecyduje kiedy i czy w ogóle zaufa Olce, analogicznie jak w kwestii zdrady.

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Miałam Ci nie pisać nic więcej, ale Twoje porównanie jest kompletnie nieadekwatne do tego co się działo i nagina rzeczywistość, z leksza rzecz ujmując. Odbiję piłeczkę:
    Czy jak Cię stary zdradzi to przyjmujesz go z otwartymi ramionami jak powie "przepraszam"? Będzie chyba dobrze jak przyjmiesz go w ogóle, po czasie odbudowywania zaufania. No, chyba że się mylę, ale to pozwól że każdy sam zadecyduje kiedy i czy w ogóle zaufa Olce, analogicznie jak w kwestii zdrady.
    Odbudowywanie zaufania a piętnowanie jej za nic (bo w tej chwili nie widzę ku temu podstaw) to zupełnie dwie różne kwestie 😉 a ona nie prosila o zaufanie, przeprosiła i nie robiła od tego czasu afer. Więc jakim prawem, wyciągacie jej brudy ? Liczycie na to, że przez to ja przestanę jej bronić? Ze zmienię zdanie o niej? Czy chcecie po prostu ukręcić kolejna aferę bo nudno na zamknietych winiarach?
    Ja sobie zdanie o kimś wyrabiam własne, nie sugerując się czyimś opiniami więc wyciąganie tu tego co zrobiła, kiedy, komu, nie zmieni mojego podejścia a wy tylko pokazujecie jak bardzo przyjazne jesteście Winiarki 😀

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Miałam Ci nie pisać nic więcej, ale Twoje porównanie jest kompletnie nieadekwatne do tego co się działo i nagina rzeczywistość, z leksza rzecz ujmując. Odbiję piłeczkę:
    Czy jak Cię stary zdradzi to przyjmujesz go z otwartymi ramionami jak powie "przepraszam"? Będzie chyba dobrze jak przyjmiesz go w ogóle, po czasie odbudowywania zaufania. No, chyba że się mylę, ale to pozwól że każdy sam zadecyduje kiedy i czy w ogóle zaufa Olce, analogicznie jak w kwestii zdrady.
    About my Stary - nie zdradzi 😁 ale współczuję, że w ogóle wpadłaś na takie porównanie. Pamiętaj, nie oceniaj innych swoją miarą 😉

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 18 września, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    Odbudowywanie zaufania a piętnowanie jej za nic (bo w tej chwili nie widzę ku temu podstaw) to zupełnie dwie różne kwestie 😉 a ona nie prosila o zaufanie, przeprosiła i nie robiła od tego czasu afer. Więc jakim prawem, wyciągacie jej brudy ? Liczycie na to, że przez to ja przestanę jej bronić? Ze zmienię zdanie o niej? Czy chcecie po prostu ukręcić kolejna aferę bo nudno na zamknietych winiarach?
    Ja sobie zdanie o kimś wyrabiam własne, nie sugerując się czyimś opiniami więc wyciąganie tu tego co zrobiła, kiedy, komu, nie zmieni mojego podejścia a wy tylko pokazujecie jak bardzo przyjazne jesteście Winiarki 😀
    Hmmm może dlatego że jesteście tu i kręcicie aferkę nawet same z innymi anonimami od kilku dni, pisząc od początku jakie Winiary są złe i niedobre bo nie chcą się z wami dzielić swoim życiem staraniowym, którym do tej pory się dzieliły.
    Ty zaś zawsze zapodasz jakas wrzute, i nawet jak nie masz nic do powiedzenia w obecnym temacie bo brakuje ci słów, to ten temat zmieniasz w try miga na jakieś dziwne przytyki, żeby tylko pokazać jak dobrze idzie ci przekrzykiwanie wszystkich dookoła. Dlatego ta aferka trwa, kręci się i żyje dzięki Wam, a Ola się cieszy z adwokata, zaś adwokat z Oli. I proszę, macie swoje małe kółko wzajemnej adoracji, coś o co tak bardzo był żal do Winiar. Gratuluję z całego serduszka.

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 18 września, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    About my Stary - nie zdradzi 😁 ale współczuję, że w ogóle wpadłaś na takie porównanie. Pamiętaj, nie oceniaj innych swoją miarą 😉
    O tym mówię. 😆 Cieszysz się, że Twoje jest na wierzchu, niezależnie do tego co to jest i czy trzyma się kupy. 😁
    Pamiętaj że jak zdradzi to żeby go nie karać, tylko wziąć, przytulić, przebaczyć. 🎶

    .Ola. lubi tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
‹‹ 3439 3440 3441 3442 3443
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ