X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • JagodziankaZeŚniadanka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 18 września, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Założyłam tu konto tylko po to żeby tu napisać, bo jak czytałam to szlag mnie trafił. Turkawka ty jesteś serio jakaś nienormalna. Życia ci nie szkoda na pisanie tutaj non stop? Lepiej się już czujesz po tym jak się wyżyłaś na wszystkich? Jesteś z siebie dumna? Sprawia ci to radość i satysfakcję?

  • MagdaM. Znajoma
    Postów: 21 23

    Wysłany: 18 września, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    Odbudowywanie zaufania a piętnowanie jej za nic (bo w tej chwili nie widzę ku temu podstaw) to zupełnie dwie różne kwestie 😉 a ona nie prosila o zaufanie, przeprosiła i nie robiła od tego czasu afer. Więc jakim prawem, wyciągacie jej brudy ? Liczycie na to, że przez to ja przestanę jej bronić? Ze zmienię zdanie o niej? Czy chcecie po prostu ukręcić kolejna aferę bo nudno na zamknietych winiarach?
    Ja sobie zdanie o kimś wyrabiam własne, nie sugerując się czyimś opiniami więc wyciąganie tu tego co zrobiła, kiedy, komu, nie zmieni mojego podejścia a wy tylko pokazujecie jak bardzo przyjazne jesteście Winiarki 😀

    Ale kto ją piętnuje? Czy napisanie faktów jakie były to jest piętnowanie?
    Faktem jest dziewczyna ma powazny problem ze sobą i nadal uważam że potrzebuję pomocy.
    Masz jakieś paranoje i sama się nakręcasz 😉

    Olka przepraszała już kilka razy na każdym koncie a potem znowu było to samo 😉 ona niczego nie żałuję. To cały czas jest jej gra... Ja myślę że 90% rzeczy które pisala są nieprawda, włącznie z tą historyjką o despotycznym mężu.

  • MagdaM. Znajoma
    Postów: 21 23

    Wysłany: 18 września, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodziankaZeŚniadanka wrote:
    Założyłam tu konto tylko po to żeby tu napisać, bo jak czytałam to szlag mnie trafił. Turkawka ty jesteś serio jakaś nienormalna. Życia ci nie szkoda na pisanie tutaj non stop? Lepiej się już czujesz po tym jak się wyżyłaś na wszystkich? Jesteś z siebie dumna? Sprawia ci to radość i satysfakcję?

    Fakt że jak się czyta co ta dziewczyna tu wypisuje to też się zastanawiam czy ona jest normalna 🥲
    A 90% wpisów jest w ogóle nie na temat.

    JagodziankaZeŚniadanka lubi tę wiadomość

  • JagodziankaZeŚniadanka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 18 września, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie rozumiem jak z własnej woli można siedzieć tu kilka dni i pisać non stop takie rzeczy a potem udawać obrońcę uciśnionych jak gdyby nigdy nic się nie wydarzyło i nikt nie mógł przeczytać tego co się wypisywalo wcześniej. Poza tym czy ta cała Olka nie jest dorosła? Chyba potrafi się sama obronić albo coś napisać i nie trzeba się za nią wykłócać cały czas.

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaM. wrote:
    Ale kto ją piętnuje? Czy napisanie faktów jakie były to jest piętnowanie?
    Faktem jest dziewczyna ma powazny problem ze sobą i nadal uważam że potrzebuję pomocy.
    Masz jakieś paranoje i sama się nakręcasz 😉

    Olka przepraszała już kilka razy na każdym koncie a potem znowu było to samo 😉 ona niczego nie żałuję. To cały czas jest jej gra... Ja myślę że 90% rzeczy które pisala są nieprawda, włącznie z tą historyjką o despotycznym mężu.
    A po co ciągle to przytaczasz? Żeby ją sprowokować. To Ty próbujesz Nakręcić aferę na jej temat

  • jo_ana Autorytet
    Postów: 4575 5046

    Wysłany: 18 września, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proponuję po prostu przestać odpisywać tej kobiecie, dopóki wy będziecie odpowiadać na jej bezsensowne wiadomości to ona dalej będzie odpowiadać jak potłuczona, bo jak już każda z Was zauważyła nie jest to normalna osoba i jak widać przyjemność jej to sprawia, że Was nakręca i ciągle ktoś komentuje jej wpisy.

    Mowa jest srebrem, a milczenie złotem.

    Pozdrawiam

    JagodziankaZeŚniadanka, Dżasta30, .Ola., grazka0022 lubią tę wiadomość

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021 💔

    ♀ 90’
    Kir Bx brak 2DS1 2DS2 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | rozjechane cytokiny | komórki NK 19% | cienkie endometrium

    ♂87’
    Wszystkie wyniki w normie

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🔸 IVF: 03/2024, mamy 18 ❄️
    Ryzyko OHSS, transfer odroczony
    14/05 (N) I FET ❄️ nieudany
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 7 tc 💔
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodziankaZeŚniadanka wrote:
    Założyłam tu konto tylko po to żeby tu napisać, bo jak czytałam to szlag mnie trafił. Turkawka ty jesteś serio jakaś nienormalna. Życia ci nie szkoda na pisanie tutaj non stop? Lepiej się już czujesz po tym jak się wyżyłaś na wszystkich? Jesteś z siebie dumna? Sprawia ci to radość i satysfakcję?
    A tobie nie szkoda zakładać fake konta żeby dalej się tu udzielać? O moje życie się nie martw 😉 na kogo się żaliłam?

    Mystic_Rose lubi tę wiadomość

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Dziewczyny proponuję po prostu przestać odpisywać tej kobiecie, dopóki wy będziecie odpowiadać na jej bezsensowne wiadomości to ona dalej będzie odpowiadać jak potłuczona, bo jak już każda z Was zauważyła nie jest to normalna osoba i jak widać przyjemność jej to sprawia, że Was nakręca i ciągle ktoś komentuje jej wpisy.

    Mowa jest srebrem, a milczenie złotem.

    Pozdrawiam
    Więc masz tylko srebro bo wpadając tu na napisanie swoich frustracji, jako kolejna podkręcasz atmosferę 😉

    czaranna, Mystic_Rose lubią tę wiadomość

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaM. wrote:
    Fakt że jak się czyta co ta dziewczyna tu wypisuje to też się zastanawiam czy ona jest normalna 🥲
    A 90% wpisów jest w ogóle nie na temat.
    😅😅😅😅 ty już lepiej idź na zamknięte winiary

  • MagdaM. Znajoma
    Postów: 21 23

    Wysłany: 18 września, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    A tobie nie szkoda zakładać fake konta żeby dalej się tu udzielać? O moje życie się nie martw 😉 na kogo się żaliłam?

    Dobrze że Tobie nie szkoda było zakladac fake konta żeby wypisywać te farmazony 🥲

  • JagodziankaZeŚniadanka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 18 września, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    A tobie nie szkoda zakładać fake konta żeby dalej się tu udzielać? O moje życie się nie martw 😉 na kogo się żaliłam?
    Masz jakąś manie prześladowczą chyba ale nie martw się, to można leczyć. Moje konto to moje konto i na nim właśnie jestem. Nie wiem na kogo się żaliłaś i nie chce wiedzieć bo mnie to nie interesuje.

    Joanna masz rację nie ma sensu, czasami mądrzejszy po prostu musi ustąpić glupszemu. Niech się utopi sama w swojej żółci.

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaM. wrote:
    Dobrze że Tobie nie szkoda było zakladac fake konta żeby wypisywać te farmazony 🥲
    Ja mam jedno jedyne nie fake w odróżnieniu do ciebie.
    Spokojnej nocy

    Mystic_Rose lubi tę wiadomość

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodziankaZeŚniadanka wrote:
    Masz jakąś manie prześladowczą chyba ale nie martw się, to można leczyć. Moje konto to moje konto i na nim właśnie jestem. Nie wiem na kogo się żaliłaś i nie chce wiedzieć bo mnie to nie interesuje.

    Joanna masz rację nie ma sensu, czasami mądrzejszy po prostu musi ustąpić glupszemu. Niech się utopi sama w swojej żółci.
    Przecież napisałaś, że założyłaś je tylko po to by tu napisać 😅 skoro nie wiesz na co sie żaliłam to o co ci chodzi

  • Dżasta30 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 18 września, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, popieram @jo_ana. Nie ma co nakręcać wariatki. Do niej nic nie dociera, tym bardziej jak wszyscy ewidentnie widzą kim ona jest. Styl pisania, te emotki... Jedna i ta sama osoba, co reszta kont z farmy trolli. Nie ma więc co jej nakręcać. Każda z nas ma swoje życie i swoje sprawy, więc szkoda marnować je na taką wariatkę, która sama nie wie o co jej chodzi i robi dramę dla samej dramy. Niektórzy mają tak nudne życie, że potrzebują takich atrakcji, więc nie dawajcie jej satysfakcji i nie odpisujcie.

  • JagodziankaZeŚniadanka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 18 września, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    Przecież napisałaś, że założyłaś je tylko po to by tu napisać 😅 skoro nie wiesz na co sie żaliłam to o co ci chodzi
    Ale gdzie ja napisałam że się na coś zalisz?

    Jak dla mnie jesteś fake nad wszystkie fake jakie tu były, pokaż sobie fakersa na dobranoc.

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2518 1419

    Wysłany: 18 września, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poraz ostatni tutaj piszę.Chyba,że odezwie się ktoś ze starej ekipy.
    Pisząc posty z taką ilością żółci,jadu,złości,agresji jak u was to współczuje waszym dzieciom obecnym I przyszłym w zależności od sytuacji danej osoby.Przy dzieciach potrzeba dużo cierpliwości I spokoju,a część z was jest niezrównoważona emocjonalnie.

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2518 1419

    Wysłany: 18 września, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poraz ostatni tutaj piszę.Chyba,że odezwie się ktoś ze starej ekipy.
    Pisząc posty z taką ilością żółci,jadu,złości,agresji jak u was to współczuje waszym dzieciom obecnym I przyszłym w zależności od sytuacji danej osoby.Przy dzieciach potrzeba dużo cierpliwości I spokoju,a część z was jest niezrównoważona emocjonalnie.

  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: Dzisiaj, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To będzie również mój ostatni wpis na tym wątku.

    Turkawko dziękuję i jednocześnie przepraszam, że przeze mnie zostałaś nazwana wariatką. Wspomniałaś, że możemy być źle odbierane przez dużą część społeczności na forum i tak się dzieje. Zerknij chociażby na wątek o tęczowym maluchu.

    Ostatni raz napiszę tutaj, że żałuję za prowokację, żałuję, że nie miałam odwagi wyrażać swojego zdania pod jednym pseudonimem. Nie jako Olalee, bo to konto usunęłam dla dobra mojej rodziny, ale jako blob ( dziś nie boję się już tego otwarcie powiedzieć choć jeszcze parę miesiecy temu pisałam, że zostawiam to waszej interpretacji). Niepotrzebna była prowokacja jako Mystic. Już nie raz przyznałam, że to było dziecinne, głupie, nie przystające kobiecie w wieku 40 lat.
    Starałam się być pomocna, do każdego podchodzić ze zrozumieniem. Nie podobało mi się jak tu czasem traktowano nowe osoby, próbowałam stawać w ich obronie. Tak jak teraz Turkawka staje w mojej.

    Zwrócę się jeszcze do Dżasty czy MagdyM ( bo być może to jedna i ta sama osoba). Nie Tobie oceniać czy potrzebuję lekarza czy nie. Nie martw się o mnie. Nie przypisuj sobie zasług, że uspokajałam się wtedy, gdy mąż się dowiedział i dla mojego dobra chcesz teraz powiadamiać męża co wyprawiam. Mąż oddkąd przeczytał wpisy na temat naszego małżeństwa wie o wszystkim. I jest mi strasznie przykro, że żaliłam się tutaj na niego, bo nigdy wina nie leży po jednej stronie. Jest mi przykro, że sprawiłam przykrość ukochanej osobie. Że niejako zaryzykowałam swoje małżeństwo i rodzinę dla osób twojego pokroju. Tak bardzo nie pasuje Ci moje zachowanie z wieloma kontami, a co teraz zrobiłaś. W czym jesteś inna ode mnie?

    Chciałam przeprosić czytających za niemiłą atmosferę. Duże złego się tu zadziało, również przy moim udziale.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 11:22

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: Dzisiaj, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z swojej strony dodam, że Ty Mystic za co przepraszać nie masz. A ja nie będę przepraszać za to, że stanęłam w obronie kogoś kto się nie odzywał, sam nie mógł obronić lub bał się bronić (miedzy innymi w obawie o kolejne zarzuty bo tu dziewczyny się nie wykazały, obrzucając Mystic błotem bez przyczyn i wyciągały jej brudy). Z kolei za pyskowki i odbijanie piłeczki też nie mam zamiaru przepraszać bo nie było to jednostronne.
    Problemów z sobą nie mam, uspokajam wszystkie zainteresowane i zaniepokojone. Niepozostawanie bierna to intuicyjna reakcja obronna, calkowicie zdrowa a riposte mam ciętą. Mimo wszystko nie rozumiem po co Mystic była tak atakowana i nikt nie potrafił tego racjonalnie wytłumaczyć.
    Myślę, że wszystkie powinnyśmy się uderzyć w Pierś a jeśli, któraś jest bez winy to śmiało może poerwsza rzucać kamieniem.

‹‹ 3439 3440 3441 3442 3443
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ