X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Hmmm może dlatego że jesteście tu i kręcicie aferkę nawet same z innymi anonimami od kilku dni, pisząc od początku jakie Winiary są złe i niedobre bo nie chcą się z wami dzielić swoim życiem staraniowym, którym do tej pory się dzieliły.
    Ty zaś zawsze zapodasz jakas wrzute, i nawet jak nie masz nic do powiedzenia w obecnym temacie bo brakuje ci słów, to ten temat zmieniasz w try miga na jakieś dziwne przytyki, żeby tylko pokazać jak dobrze idzie ci przekrzykiwanie wszystkich dookoła. Dlatego ta aferka trwa, kręci się i żyje dzięki Wam, a Ola się cieszy z adwokata, zaś adwokat z Oli. I proszę, macie swoje małe kółko wzajemnej adoracji, coś o co tak bardzo był żal do Winiar. Gratuluję z całego serduszka.
    😅😅😅😅😅 pokaz mi skarbie, kiedy zmieniałam temat i kiedy zabrakło mi słów?

    Dyskusja z wami umniejsza mojemu psu, bo jemu powiem kilka razy i rozumie a wy dalej nie 😅

    Żal mi że odeszłyscie i nie mogę zyc Waszym życiem 😆 a adwokatem jestem samego diabła.

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 18 września, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    😅😅😅😅😅 pokaz mi skarbie, kiedy zmieniałam temat i kiedy zabrakło mi słów?

    Dyskusja z wami umniejsza mojemu psu, bo jemu powiem kilka razy i rozumie a wy dalej nie 😅

    Żal mi że odeszłyscie i nie mogę zyc Waszym życiem 😆 a adwokatem jestem samego diabła.
    Nic ci więcej nie będę pokazywać, bo już dwa razy zwróciłam na to uwagę. I nie jestem Twoim skarbem. Mam ludzi od tego żeby mi tak mówili, przynajmniej mówią to szczerze. 😁

    Pozdrawiam cieplutko w ten słoneczny wieczór. ☀️

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    O tym mówię. 😆 Cieszysz się, że Twoje jest na wierzchu, niezależnie do tego co to jest i czy trzyma się kupy. 😁
    Pamiętaj że jak zdradzi to żeby go nie karać, tylko wziąć, przytulić, przebaczyć. 🎶
    Nie kochanie, odpowiedziałam na Twoje porównanie do zdrady wiec trzyma sie kupy ale ty z kolei nie możesz tego powiedzieć o swoim dlatego wymyślasz, że zmieniam temat, niebtrzymam się kupy itp 🫠 miód na moje uszy. A przepraszam oczy 😆 kupy to się nie trzyma Wasze dopieprzanie się do dziewczyny, która w odniesieniu do obecnej sytuacji nie ma nic na sumieniu.
    Nudy na winiarach?

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Nic ci więcej nie będę pokazywać, bo już dwa razy zwróciłam na to uwagę. I nie jestem Twoim skarbem. Mam ludzi od tego żeby mi tak mówili, przynajmniej mówią to szczerze. 😁

    Pozdrawiam cieplutko w ten słoneczny wieczór. ☀️
    Oj nie gadaj, aż tak bardzo się pogubiłaś w swoich osadach, że nie jesteś w stanie ich wytłumaczyć racjonalnie? Postawa Winiar, podnieść zarzut i wyjść 😁 w Sądzie by to nie przeszło 😛

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 18 września, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    Nie kochanie, odpowiedziałam na Twoje porównanie do zdrady wiec trzyma sie kupy ale ty z kolei nie możesz tego powiedzieć o swoim dlatego wymyślasz, że zmieniam temat, niebtrzymam się kupy itp 🫠 miód na moje uszy. A przepraszam oczy 😆 kupy to się nie trzyma Wasze dopieprzanie się do dziewczyny, która w odniesieniu do obecnej sytuacji nie ma nic na sumieniu.
    Nudy na winiarach?
    Przecież Ci mówiłam że mnie nie ma na winiarach, zapomniałaś znowu? Dobrze się czyta dramę rodem z trudnych spraw do kawusi, inaczej by mnie tu nie było.
    "Z dupy" tym razem było twoje dziwne myślenie, że pisze w ogóle o twoim starym i dowalenie się do mojego, więc nie, to nie było na temat. Chyba że każde porównanie i zwrot jakich używasz, masz z życia wzięte, to pozostaje mi współczuć bazując na tym co pisałaś wcześniej.

    Jak grochem o ścianę, mój kot bez części mózgu jest bardziej komunikatywny. 🥴
    Baw się dobrze, najwidoczniej lubisz i to twój żywioł. Może ktoś na tym oprze jakieś trudne sprawy czy inne pamiętniki z wakacji.

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 18 września, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    Oj nie gadaj, aż tak bardzo się pogubiłaś w swoich osadach, że nie jesteś w stanie ich wytłumaczyć racjonalnie? Postawa Winiar, podnieść zarzut i wyjść 😁 w Sądzie by to nie przeszło 😛

    Sąd xD co najwyżej szalet z twojej strony. 👋🏻

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Przecież Ci mówiłam że mnie nie ma na winiarach, zapomniałaś znowu? Dobrze się czyta dramę rodem z trudnych spraw do kawusi, inaczej by mnie tu nie było.
    "Z dupy" tym razem było twoje dziwne myślenie, że pisze w ogóle o twoim starym i dowalenie się do mojego, więc nie, to nie było na temat. Chyba że każde porównanie i zwrot jakich używasz, masz z życia wzięte, to pozostaje mi współczuć bazując na tym co pisałaś wcześniej.

    Jak grochem o ścianę, mój kot bez części mózgu jest bardziej komunikatywny. 🥴
    Baw się dobrze, najwidoczniej lubisz i to twój żywioł. Może ktoś na tym oprze jakieś trudne sprawy czy inne pamiętniki z wakacji.
    To czy jesteś czy nie jesteś na winiarach jest obwiane tajemnica.
    Jakbyś nie przypieprzala się do Mystic, nie było by porównania z bólem głowy ale widać, nie zrozumiałaś. Więc cofam i pytam, czy Matka dalej cie karze za to, że jak miałaś 2 lata, rzuciłaś w nią łopatką? Czy takie wyjaśnienie ci, że czepianie się Mystic w nieskończoność jest nie fair, ci odpowiada?
    A, że piszesz o moim starym to jasne bo zwracałaś się per ty więc albo pisz dokładnie co masz na myśli albo w ogóle bo głupio się później tłumaczysz.
    Długie pożegnania 😀

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 18 września, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    To czy jesteś czy nie jesteś na winiarach jest obwiane tajemnica.
    Jakbyś nie przypieprzala się do Mystic, nie było by porównania z bólem głowy ale widać, nie zrozumiałaś. Więc cofam i pytam, czy Matka dalej cie karze za to, że jak miałaś 2 lata, rzuciłaś w nią łopatką? Czy takie wyjaśnienie ci, że czepianie się Mystic w nieskończoność jest nie fair, ci odpowiada?
    A, że piszesz o moim starym to jasne bo zwracałaś się per ty więc albo pisz dokładnie co masz na myśli albo w ogóle bo głupio się później tłumaczysz.
    Długie pożegnania 😀
    Jak grochem o ścianę. 🤡

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Sąd xD co najwyżej szalet z twojej strony. 👋🏻
    Ja tam jestem zdania, że każdy ocenia przez pryzmat swoich niepowodzeń i dalej twierdzę, że z tym szaletem to myślałaś o sobie.
    Wyjaśnisz mi jaki sens ma dopieprzanie się do Olki/Mystic bo w tej sytuacji to ty odwróciłaś polmozgiego kota ogonem. Xd też w gimnazjum królowało xD

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Jak grochem o ścianę. 🤡
    Groch o ścianę wydaje odgłos 😉

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 18 września, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    Ja tam jestem zdania, że każdy ocenia przez pryzmat swoich niepowodzeń i dalej twierdzę, że z tym szaletem to myślałaś o sobie.
    Wyjaśnisz mi jaki sens ma dopieprzanie się do Olki/Mystic bo w tej sytuacji to ty odwróciłaś polmozgiego kota ogonem. Xd też w gimnazjum królowało xD

    Ja nie wiem jakie Ty miałaś odzywki w gimnazjum do kolegów i nieszczególnie mnie to obchodzi, ale mój jeden kot naprawdę nie ma części mózgu, bo taka była diagnoza po MRI którego zdjęcie mam. ;) i to było odniesienie do niego. 🐈
    Taka ciekawostka, głównie chyba dla ciekawskich podczytujących tą gównoburzę. 😃

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Ja nie wiem jakie Ty miałaś odzywki w gimnazjum do kolegów i nieszczególnie mnie to obchodzi, ale mój jeden kot naprawdę nie ma części mózgu, bo taka była diagnoza po MRI którego zdjęcie mam. ;) i to było odniesienie do niego. 🐈
    Taka ciekawostka, głównie chyba dla ciekawskich podczytujących tą gównoburzę. 😃
    No i nadal nie na temat 🤷‍♀️ a to podobno ja wypowiadałam się nie na temat, zmieniałam go itd, gowno to mnie obchodzi twój kot. Pytanie było jasno skonstruowane ale widzę, że przerosło cie jego zrozumienie i udzielenie odpowiedzi.
    Zatem, z betonem nie dyskutuje bo nie wchłania. Bez odbioru siepo

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 18 września, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    No i nadal nie na temat 🤷‍♀️ a to podobno ja wypowiadałam się nie na temat, zmieniałam go itd, gowno to mnie obchodzi twój kot. Pytanie było jasno skonstruowane ale widzę, że przerosło cie jego zrozumienie i udzielenie odpowiedzi.
    Zatem, z betonem nie dyskutuje bo nie wchłania. Bez odbioru siepo
    Chciałam Ci tylko powiedzieć że Cię po prostu zignorowałam, bo tym grochem się samozaorałaś.
    Mówisz, że w końcu zamilkniesz? Uwierzę jak zobaczę. :)

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Chciałam Ci tylko powiedzieć że Cię po prostu zignorowałam, bo tym grochem się samozaorałaś.
    Mówisz, że w końcu zamilkniesz? Uwierzę jak zobaczę. :)
    No jak widać nie ignorujesz bo tu czytasz i odpowiadasz 😅😅 pokazać Ci co to ignorancja? Bo to co uskuteczniasz to jest po prostu, brak argumentów w rozmowie i zmiana tematu a nie ignorowanie. Pusto tam aż echo u mnie słychać. Tyle masz argumentów na swoje zarzuty.

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 18 września, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    No jak widać nie ignorujesz bo tu czytasz i odpowiadasz 😅😅 pokazać Ci co to ignorancja? Bo to co uskuteczniasz to jest po prostu, brak argumentów w rozmowie i zmiana tematu a nie ignorowanie. Pusto tam aż echo u mnie słychać. Tyle masz argumentów na swoje zarzuty.
    Napisalam, że cię "zignorowałam". Czas przeszły. 😁
    No i wiedziałam że to były tylko czcze obietnice. 💔 Tur tur tur dalej się niesie.
    Obie wiemy że nie pokażesz co to jest ignorancja, bo siedzisz tu cały dzień i popychasz pierdoły. 😉

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2518 1419

    Wysłany: 18 września, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Ja nie wiem jakie Ty miałaś odzywki w gimnazjum do kolegów i nieszczególnie mnie to obchodzi, ale mój jeden kot naprawdę nie ma części mózgu, bo taka była diagnoza po MRI którego zdjęcie mam. ;) i to było odniesienie do niego. 🐈
    Taka ciekawostka, głównie chyba dla ciekawskich podczytujących tą gównoburzę. 😃

    A jak zachowuje się ten kot.Czy brak części mózgu wpływa na jego funkcjonowanie?Jakiej czesci mózgu mu brak?To chyba jedyna ciekawa informacja tutaj dziś.

    siesiepy lubi tę wiadomość

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 18 września, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska Gwiazda wrote:
    A jak zachowuje się ten kot.Czy brak części mózgu wpływa na jego funkcjonowanie?Jakiej czesci mózgu mu brak?To chyba jedyna ciekawa informacja tutaj dziś.
    Owszem, jest praktycznie ślepa, miewała w przeszłości ataki padaczkowe, trochę inaczej chodzi przez niedorozwinięte mięśnie w obrębie zadka, nie wchodzi do kuwety tylko robi tuż obok. 😅 Ma też krzywy zgryz i urodziła się martwa, hodowla z wetem ją reanimowali.
    A tak poza tym to nic jej nie boli, nie cierpi i radzi sobie naprawdę dobrze. Była przebadana wzdłuż i wszerz, więc mamy pewność. :) Normalnie się myje, je, bawi, ma kocie zachowania i odpały. 😁 Ciekawostka medyczna z niej trochę jest.

    Co do części mózgu, przyznam się że nie wiem i nie pamiętam nazwy, ale wklejam MRI: received-888560706666790.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września, 19:25

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Napisalam, że cię "zignorowałam". Czas przeszły. 😁
    No i wiedziałam że to były tylko czcze obietnice. 💔 Tur tur tur dalej się niesie.
    Obie wiemy że nie pokażesz co to jest ignorancja, bo siedzisz tu cały dzień i popychasz pierdoły. 😉
    Pierdoły to ty tu klepiesz, ja zadałam konkret pytanie a ty milczysz bo brak ci argumentów. Okazałaś się być tym kim posądzałam mnei, że jestem 😛

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września, 19:26

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 18 września, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bingo, tak jak myślałam. 🥳👏🏻

    .Ola. lubi tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 18 września, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Bingo, tak jak myślałam. 🥳👏🏻
    Nie pomyliłaś zdjęć? 😅

‹‹ 3439 3440 3441 3442 3443
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ