X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Mystic_Rose Autorytet
    Postów: 289 283

    Wysłany: 17 września, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Co ja Ci zrobiłam oprócz tego że jak byłaś pod starym nickiem to się martwiłam i dopytywałam czy u Ciebie wszystko ok, jak my wszystkie?

    To nie była odpowiedź typowo do Ciebie. Uważam ,że nie zawsze było tu miło i przyjemnie i po części Winiary też się do tego przyczyniły. Ale to jest moje zdanie, każdy ma prawo do swoich odczuć.

  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2149

    Wysłany: 17 września, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Ola przepraszasz , a teraz po co te komentarze? Czego oczekujesz. Podjęliśmy taka decyzję i tyle, to Nasza sprawa, jesteśmy ze sobą od listopada, wiemy o sobie na prawdę sporo informacji. Wiele z Nas jest tutaj już nie ze względu na starania , a ze względu na sympatię, którą aktualnie wkracza na inny poziom. Daruj sobie te posty , bo za miesiąc znów wrócisz z podkulonymi ogonem i kolejnymi nic nie wartki przeprosinami, nie wprowadzaj niepotrzebnego zmieszania i zajmij się w końcu sobą, bo zaraz my wbijemy na Twój wątek miesięczny i będziemy o Tobie wypisywać .
    I tak wrze. Dziewczyny się otworzyły, przedstawiły swoje dzieciaczki , ta znajomość będzie kwitła, a dla Ciebie już nie ma ratunku najwidoczniej .
    Ja jestem klasycznym przykładem, że jestem z dziewczynami nie ze względu na starania. To już prawie 4 msc jak nie mogę myśleć nawet o zajściu w ciążę.
    Na Winiarach czułam się super, zawsze mogłam powiedzieć co czuje, wyżalić się ale i dostać kopa w dupę za marudzenie, narzekanie itd.
    Dołączyłam do dziewczyn później niż wątek powstał, zostałam miło przyjęta i za to bardzo dziękuję.
    Nie mam sił, chęci na dalsze sprzeczki, przytyki itd. Mam swoje życie, które rzuca mi pod nogi kłody. Skupiam się na tym by walczyć o życie nie o zdrowie ale o życie ! I serio zazdroszczę niektórym czasu. Ja ledwo ogarniam jeden wątek a i w sumie nie pamiętam dokładnie co która z nas mówiła, gdzie mieszka itd a widzę że podczytujace nas mają ogromną wiedzę na nasz temat. Nie wiem czy prowadzicie jakieś teczki z informacjami o nas czy macie pamięć absolutną.
    Tak czy siak niech się każdy zajmnie swoim życiem.
    Bo nie wiemy ile komu tego życia zostało.

    Aaa i frutellka oczywiście pochwaliła nam się swoją betą jeśli jesteście ciekawe.

    jo_ana, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    A więc ostatni raz tutaj witam się kawusią, bo dopiero ją piję. Wiec już nie czujcie się takie opuszczone :D
    Macie żale jak dzieci w przedszkolu i już nie wiecie co wymyślać i czego się czepiać. Nawet to że oddychamy przeszkadza.

    A no i wyprowadzając Was z błędu to że na forum posługujemy się nickami nie znaczy, że prywatnie się nie znamy. Wręcz przeciwnie, nawet w realu kawę i ciastko wciągamy co jakiś czas. Ale nie musimy się tym na forum chwalić :P
    buhahahhah już tu ktoś napisał, że mimo iż prywatny to twarzy swojej nie pokaże więc trochę się rozmijacie w zeznaniach 😅😅

    idźcie już na ten prywatny i nie dokładajcie do ognia bo tylko się ośmieszacie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września, 12:08

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:

    Aaa i frutellka oczywiście pochwaliła nam się swoją betą jeśli jesteście ciekawe.


    wiemy 😅 to była ironia ukazująca jak bardzo wczoraj dziewczyny się nie myliły, szkoda, że nie zrozumiałaś

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4689 5708

    Wysłany: 17 września, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    btw frutelni ??? czy pochwaliła się na waszym prywatnym watku dzisiejszymi wynikami? bo tu byly dziewczyny, które czekały na wieści od niej ale widze, że nie są godne poznać dalszej historii. No cóż...

    Tak pochwaliłam się tym jak rozwija się sytuacja; skoro Cię tak to ciekawi to po pierwsze; a po drugie każda z dziewczyn wie, że jestem na Dinusiach i może poprostu tam zaglądnąć.

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2025 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2149

    Wysłany: 17 września, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    wiemy 😅 to była ironia ukazująca jak bardzo wczoraj dziewczyny się nie myliły, szkoda, że nie zrozumiałaś
    Nie wiem o co Ci chodzi.
    I obawiam się że Ty sama nawet tego nie wiesz 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września, 12:13

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Tak pochwaliłam się tym jak rozwija się sytuacja; skoro Cię tak to ciekawi to po pierwsze; a po drugie każda z dziewczyn wie, że jestem na Dinusiach i może poprostu tam zaglądnąć.

    czyli zrobiłaś to z premedytacją. nie powiedziałaś tu mimo, że dziewczyny czekały TU!
    No spoko, mnie to tam ryba ale ... niesmak jednak po sobie zostawiłaś.

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4689 5708

    Wysłany: 17 września, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    szkoda, ze na dinusiowym a z winiar poszła sobie na prywatne. nie wszyscy sledza wszystkie wątki. ale nieważne. widać, braki w zrozumieniu
    Na Dinusiach jestem od dawna tam nie ma poprostu takich dram i nie mam zamiaru stamtąd odchodzić.

    siesiepy, rozalaa, Paula9463, Mart768 lubią tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2025 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    Nie wiem o co Ci chodzi.
    U obawiam się że Ty sama nawet tego nie wiesz 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
    już śpiesze z wyjaśnieniami.

    Z ironią zapytałam o frutelke bo wiedziałam, że na prywatnym powiedziała

    ale fakt, to wyższa szkoła jazdy z tą ironią

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4689 5708

    Wysłany: 17 września, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    czyli zrobiłaś to z premedytacją. nie powiedziałaś tu mimo, że dziewczyny czekały TU!
    No spoko, mnie to tam ryba ale ... niesmak jednak po sobie zostawiłaś.

    Ale kto tutaj czekał jak wszystkie są tam? No to skoro Cię to gówno obchodzi to po co oczekujesz wyniku?

    siesiepy, Paula9463 lubią tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2025 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2380 4620

    Wysłany: 17 września, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    wyjdź jeśli nie umiesz czytać z zrozumieniem. Było tu dużo dziewczyn, które czekały na dalszy rozwój wydarzeń u niej, których nie zaprosiłycie do prywaty. nie mówie tu o sobie bo mnie to szczerze średnio JUŻ interesuje, po tym co zrobiłyście ale wobec innych, jest to nie fair.

    Kolezanko juz sie chyba sama gubisz. Teraz piszesz „wyjdz” a gdy wyszlysmy wszystkie to nagle mialyscie bol dupy, ze nas nie ma. Ahhh zdecyduj sie ;)

    siesiepy, Paula9463 lubią tę wiadomość

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9379 9952

    Wysłany: 17 września, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KatarzynaZiel87 wrote:
    Może to nie jest głupi pomysł żeby założyć nowy wątek. Jak dla mnie to mógłby się nawet nazywać "kółko wzajemnej adoracji - antyWiniary". Taki na którym nikt nie czułby się intruzem...taki na którym nie liżemy dupy a na priv nie obgadujemy. Taki bez udawania, sztuczności, kolorowania swojego życia, udawania kogoś kim się nie jest?
    🤣🤣🤣🤣🤣
    Jaki Wy macie ból dupy, że my zbudowałyśmy sobie swoją społeczność i wy do niej nie należycie 🤣

    Paula9463 lubi tę wiadomość

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Na Dinusiach jestem od dawna tam nie ma poprostu takich dram i nie mam zamiaru stamtąd odchodzić.
    spoko, spoko. mnie nie musisz sie tłumaczyc.
    Po prostu zaprzeczacie tym co robicie temu co wczoraj pisałyście. tyle w temacie.
    miłego dzionka dziewczynki.

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    🤣🤣🤣🤣🤣
    Jaki Wy macie ból dupy, że my zbudowałyśmy sobie swoją społeczność i wy do niej nie należycie 🤣
    społeczność anonimów 😅😅😅 fakt, jest o co mieć ból dupy😅
    społeczność to sobie zbuduj z koleżankami w realu

  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2149

    Wysłany: 17 września, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    już śpiesze z wyjaśnieniami.

    Z ironią zapytałam o frutelke bo wiedziałam, że na prywatnym powiedziała

    ale fakt, to wyższa szkoła jazdy z tą ironią
    No a skąd mogłaś wiedzieć że na prywatnym się pochwaliła? 🤷🏻‍♀️
    Poza tym dzień się nie skończył jakby napisała wieczorem o wyniku to co by się stało?
    Robicie serio gównoburzę.
    Nie każdy ma tyle czasu co Ty że siedzisz i czytasz fora jak książkę

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9379 9952

    Wysłany: 17 września, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    szkoda, ze na dinusiowym a z winiar poszła sobie na prywatne. nie wszyscy sledza wszystkie wątki. ale nieważne. widać, braki w zrozumieniu
    BO MA DO TEGO PEŁNE PRAWO. Nie jest w obowiązku informowania Ciebie co się u niej dzieje.

    Paula9463 lubi tę wiadomość

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4689 5708

    Wysłany: 17 września, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    spoko, spoko. mnie nie musisz sie tłumaczyc.
    Po prostu zaprzeczacie tym co robicie temu co wczoraj pisałyście. tyle w temacie.
    miłego dzionka dziewczynki.

    Ale ja Tobie nie mam zamiaru się tłumaczyć - jestem dorosłym człowiekiem więc mogę pisać gdzie i co chcę. Skoro wątek jest przeniesiony na prywatny to na mój wynik na tym nikt nie czekał.

    Paula9463 lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2025 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    No a skąd mogłaś wiedzieć że na prywatnym się pochwaliła? 🤷🏻‍♀️
    Poza tym dzień się nie skończył jakby napisała wieczorem o wyniku to co by się stało?
    Robicie serio gównoburzę.
    Nie każdy ma tyle czasu co Ty że siedzisz i czytasz fora jak książkę
    Intuicja. poza tym na innych wątkach mogła napisać, na prywatnym mogła a tu już czasu zabrakło?

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9379 9952

    Wysłany: 17 września, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkawka wrote:
    społeczność anonimów 😅😅😅 fakt, jest o co mieć ból dupy😅
    społeczność to sobie zbuduj z koleżankami w realu
    Ale ja się z nimi znam w realu ;) nie o wszystkim pisałyśmy na forum ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września, 12:22

    Paula9463 lubi tę wiadomość

  • Turkawka Przyjaciółka
    Postów: 130 29

    Wysłany: 17 września, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    BO MA DO TEGO PEŁNE PRAWO. Nie jest w obowiązku informowania Ciebie co się u niej dzieje.
    Owszem. Mnie nie musi. Inne czekały i jej kibicowały. Nie mówię o sobie, poczytaj co ciągle powtarzam.

‹‹ 3428 3429 3430 3431 3432 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ