X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Potrzebuję rady...
Odpowiedz

Potrzebuję rady...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 26 października 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam 11 dpo i na teście o czułości 10 wyszedł cień cienia. A śluz kremowy i z dnia na dzień coraz bardziej rozciągliwy i jest go więcej, choć niekoniecznie to objaw wskazujący na ciążę, bo cykl temu przed okresem też taki miałam, a testy wychodziły negatywne.

    Gratuluję :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2014, 21:47

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Ona_89' Autorytet
    Postów: 824 698

    Wysłany: 26 października 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewunia87 wrote:
    Hej dziewczyny. Postanowiłam podzielić się z wami moją radości:)
    Mimo 10 testów ciążowych, oczywiście negatywnych, mam dwa serca :D
    Wczoraj byłam u lekarza. Pogodziłam się z tym, że zapisze mi luteinę na wywołanie. Na usg jednak zobaczyliśmy 6 tygodniową ciąże!
    Nigdy więcej nie będę wierzyła sikanym testom!
    To był nasz 10 cykl starań.

    Niesamowite! Po 10 testach i taki wynik na badaniu! Musiałaś być nieźle zaskoczona :)
    Gratuluję!

    kjmn3e5err34dy73.png
    d69c8u696axvumzk.png
    wwgzdqk3fqqv6f45.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och tak był szok :) W piątek jeszcze test zrobiłam, jak nic jedna kreska. To był 39 dc. Wczoraj jak weszłam do gin od drzwi mówię, że znowu nic... Pogadałyśmy trochę i stwierdziła, że sprawdzi czy jakaś torbiel się nie zrobiła. Zamiast torbieli jednak znalazła kogoś innego :) Ryczałam chyba godzinę, uspokoić się nie mogłam.
    Jak czytałam wpisy na forum, że pozytywny test wyszedł komuś w 6 tyg to nie wierzyłam, a jednak. Test ciążowy z moczu nadal negatywny. Jutro odbieram wyniki krwi, ale to już tylko żeby wiek ciąży potwierdzić ;)

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 26 października 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam dziewczynę, której żadne testy nie wychodziły. Beta z krwi wysoka, chciała sobie chociaż na pamiątkę jeden zostawić, ale i tak uparcie wychodziła jej jedna krecha. Ma teraz dwuletnią królewnę ;)

    ewunia87 lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 27 października 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewunia87 wrote:
    Hej dziewczyny. Postanowiłam podzielić się z wami moją radości:)
    Mimo 10 testów ciążowych, oczywiście negatywnych, mam dwa serca :D
    Wczoraj byłam u lekarza. Pogodziłam się z tym, że zapisze mi luteinę na wywołanie. Na usg jednak zobaczyliśmy 6 tygodniową ciąże!
    Nigdy więcej nie będę wierzyła sikanym testom!
    To był nasz 10 cykl starań.
    Dajesz nadzieje 24 pazdziernika miałam po długim czekaniu na tescie 10 cien cienia a 25 test 25 negatywny dziś mozna powiedzieć jestem co najmniej 2-3 dni po terminie piersi wrażliwe bole leko jak na @ sluzu dużo wodnito mleczny ach wizyta jutro pewnie mnie na USG umówi teoret za tydzien do półtora

    cati, Anuśka, konwalianka lubią tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ