X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam te śluzy cały czas, może za dużo wody piję? :D

    Boże ale sny....a wczoraj nie miałam czasu na rozmyslanie bo byliśmy w gościach a potem zmęczona poszłam spać...widzę nad czym mój umysł pracuje to aż śmiać się chce....

  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 1 września 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda! ogromne gratulacje!!! rośnij ładnie i zdrowo!


  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 1 września 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, ja nie chcę nic sugerować... ile dpo jestes?
    Przeglądając wykresy na tablicy zauważyłam, że część dziewczyn ma przy śluzie zielone W ;) i te dziewczyny potem miały zielony plusik gdzie trzeba ;) ale absolutnie nic nie sugeruję bo mi się zdarzało mieć taki śluz tuż przed @ i podczas.

    A sny? Dzisiaj moja młoda spała 4 godziny!!!! Pierwszy raz od wielu miesięcy spałam 4 godziny! Jestem tak wyspana że aż żyć się bardziej chce :) więc pewnie stąd sen bo od czasu porodu chyba nic mi się nie śniło

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No czuje tak jakby leciało ze mnie w czasie okresu a to śluz wodnisty mam to od 4dpo a dziś 7 dpo wczoraj była przerwa nie miałam a dziś znowu i wkładka cała mokra.....

    No sny takie chore to ja mam zawsze ale dziś przebił wszystko po prostu swoją absurdalnością hhahaha

  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 1 września 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka , jeszcze sie nie łamie. Dopiero tak za 5 dni ;) haha .. Jak juz bedzie kusilo zeby zatescic,ale postanowilam sobie ze dam rade, wytrzymam chociaz do tego 10 :)

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 1 września 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, myślę, że dopiero test rozwiąże Twoje wątpliwości, bo tak to ciężko powiedzieć, jaka jest przyczyna. Jedną z prawdopodobnych jest oczywiście ciąża, czego Ci z całego serca życzę :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Susanna, myślę, że dopiero test rozwiąże Twoje wątpliwości, bo tak to ciężko powiedzieć, jaka jest przyczyna. Jedną z prawdopodobnych jest oczywiście ciąża, czego Ci z całego serca życzę :)
    No Mamuśka nie przerabiam tego na objawy bo bym zwariowała, już raz miałam ciążę urojoną ha ha :D Starczy mi zawodu... Pożyjemy zobaczymy niedługo mam urlop więc <3

  • Migracja Ekspertka
    Postów: 136 54

    Wysłany: 1 września 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda19 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/47dfafff0f72.jpg
    Moze byc niewyraznie widac bo zdjecie z telefonu ale mysle ze kazdy sie dopatrzy:D

    Widać!!! :-D GRATULUJE ;-)

    graphics-worms-675324.gif
    Aniołek 26.03.2013 [*]....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak, Demsik...hello a wasze krechy gdzie?

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 1 września 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, pewnie, lepiej się miło zaskoczyć, niż niemiło rozczarować. Ja tak miałam w poprzednim cyklu. Przez pregnyl byłam święcie przekonana, że jestem w ciąży zarówno mentalnie jak i przez objawy. Smutno tylko było, jak pregnyl ulotnił się z organizmu, a do mnie dotarło, że jednak nic z tego :/

    Pianistka, przepraszam, że tak drążę temat, ale wiedziałaś, że jesteś w ciąży z Emmą bo czułaś to tak intuicyjnie, czy miałaś poprostu jakieś objawy ?

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 1 września 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka, nie miałam żadnych :) nic co mogłoby sugerować ciążę! :) żadnego bólu piersi, mdłości i tym podobnych historii. po prostu wiedziałam ;) to jest takie uczucie podekscytowania, takie motylki w brzuchu.. no kurcze, po prostu wiedziałam że mam już kogoś pod sercem ;) robiąc test spodziewałam się że zobaczę II kreski i nie myliłam się :) na dodatek był to dzień mamy... dlatego postanowiłam zatestować tak szybko. i dostałam swój pierwszy prezent :)

    Morwa lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju jaką dobrą kawkę piję <3

    Ano nie teraz to w końcu będę bez przesady mam kupę czasu... :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Mamuśka, nie miałam żadnych :) nic co mogłoby sugerować ciążę! :) żadnego bólu piersi, mdłości i tym podobnych historii. po prostu wiedziałam ;) to jest takie uczucie podekscytowania, takie motylki w brzuchu.. no kurcze, po prostu wiedziałam że mam już kogoś pod sercem ;) robiąc test spodziewałam się że zobaczę II kreski i nie myliłam się :) na dodatek był to dzień mamy... dlatego postanowiłam zatestować tak szybko. i dostałam swój pierwszy prezent :)

    Pianistka, serio ? Eh teraz mam z tyłu głowy takie małe przeczucie ale nie dopuszczam do siebie boję się.
    Ty byłaś wcześniej już w ciąży a ja nie...znasz to uczucie i moze stąd ta pewność ?

  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 1 września 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Młoda19 :) i zazdroszczę! :D

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 1 września 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, nie wiem jak to wytlumaczyć... na dodatek na początku ciąży jakoś tak wiedziałam, że tym razem jej nie stracę. oczywiście, bałam się jak cholera ale coś mi mówiło, że teraz się uda :)
    czasem warto zaufać intuicji

    SusannaDean, Morwa lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano ano, teraz mam biały śluz. Boże ale śmieszne :) Pełno tego... :O Nogdy nie mam tak jest sahara po owulacji ewentualnie w dniu @ jest śluz. Może cykl się unormował, witaminki działają?

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 1 września 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka super, może i mnie spotka to szczęście i kiedyś będę miała takie samo przeczucie jak Ty :)

    Ja mam w tym cyklu skrajne emocje, czasami myślę, że się nie udało, a czasami, że może jednak zobaczę te dwie kreseczki :) Jeju ja jestem taka niecierpliwa, a tutaj jednak ciekawością trzeba się wykazać ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 1 września 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co, mi po głowie chodzi że możliwe że i u nas zaskoczyło... ale chyba to tak mało prawdopodobne i po prostu chciałabym by tak było... i to się przeplata ;)

    co ma być to będzie, rzeczywistości przecież nie zagnę :P

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 1 września 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda, gratuluję!!:)

    Który to cykl starań, miałaś jakieś objawy?:)

  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 1 września 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam zawsze mleczny gęsty śluz całą fazę lutealną. Wczoraj to go było mega mega dużo. Ale co ciężarna to ma inaczej, jedne kremowy, inne wodnisty a jeszcze inne wcale, dopiero później. Także ciężko chyba ze śluzu czytać nie? Mnie się już od 3 miesięcy wydawało, że ja mam kremowy jak w ciąży, a tu wielkie nic :D

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ