X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak i Demsik czekamy na Was i wasze pozytywy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia wrześniówki!!! Niech tu powstanie całe mnóstwo majowych dzieciaczków :)

    farmaceutka77, ZakreconaŻona, KarolaFasola, Kasiula09, zFolwarku lubią tę wiadomość

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 1 września 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda! :D Gratulacje <3

    Mamuśka, październik też piękny miesiąc <3

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 1 września 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Październik piękny miesiąc, ale ja jeszcze nie odpuszczam. Choć czuję, że się nie udało, to dzisiaj jest dopiero 9 dpo, więc jeszcze zatestuję. Mało tego, chyba z testowaniem w kolejnym cyklu i tak załapię się na końcówkę września ;)

    Pianistka, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka a może Ty się załapiesz na jeszcze jedno testowanie we wrześniu? Ilu dniowe masz cykle?

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 1 września 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuska co Ty, poczekaj do co najmniej 12dpo:)
    Mloda gratki:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Październik piękny miesiąc, ale ja jeszcze nie odpuszczam. Choć czuję, że się nie udało, to dzisiaj jest dopiero 9 dpo, więc jeszcze zatestuję. Mało tego, chyba z testowaniem w kolejnym cyklu i tak załapię się na końcówkę września ;)
    9 dpo to jeszcze jest troche czasu, ja wrazie czego też się jeszcze załapię na końcówkę września. Niestety również czuję po kościach że się nie udało

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Październik piękny miesiąc, ale ja jeszcze nie odpuszczam. Choć czuję, że się nie udało, to dzisiaj jest dopiero 9 dpo, więc jeszcze zatestuję. Mało tego, chyba z testowaniem w kolejnym cyklu i tak załapię się na końcówkę września ;)
    Mamuuuuuśka co Ty dajesz mi tu 9dpo :D bez jajów :D wywalam Ci jeźdźca z listy testowej proszę w 12dpo albo 14 siknąć a nie mnie tu zmyłę robisz :D

    Pianistka, cookiemonsterka, VillemoVilo, SusannaDean lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bedę musiała siknąć na test w sobotę bo w piątek ostatniego dupka łykam :-)

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 1 września 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    9 dpo to jeszcze jest troche czasu, ja wrazie czego też się jeszcze załapię na końcówkę września. Niestety również czuję po kościach że się nie udało
    Marcjanna nie marudzimy ;) pozytywne myślenie. Przyciągamy zarówno dobre jak i złe myśli więc TYLKO te DOBRE wchodzą w grę :D

    Do mnie jeszcze owu nie zawitała, ale cycki nie bolą więc jeszcze nadzieja jest iiii jak łykam żelazo coś mi się wydaje, że cykl nie będzie 31 dniowy tylko dużo dłuższy... Więc nie wiem czy 14 będę testować. Zobaczymy w trakcie ;)

    Pozytywne nastawienie :)
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 1 września 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda super gratulacje :-) pieknie sie wrzesien zaczal :-)

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 1 września 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynam stosować się do diety ;)
    W dzisiejszym menu:
    I śniadanie: chleb kukurydziany, masło, jajko gotowane na twardo z sosem jogurtowym ze szczypiorkiem
    II śniadanie: roladka mięsna/rybna: wędlina/łosoś wędzony, ser żółty, ogórek konserwowy/szparagi konserwowe, chrzan, pieczywo chrupkie 2szt
    Obiad: naleśniki z warzywami lub ze szpinakiem
    Kolacja: sałatka z mięsem: ogórek zielony, kurczak może być wędzony, mix sałat/sałata lodowa, pomidor, fasola czerwona, mozzarella, sos vinegret

    SusannaDean, Morwa lubią tę wiadomość

    Pozytywne nastawienie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no Wrzesień zaczęty od kropy pierwsza zatestowała i pierwsza zdała egzamin czekamy co będzie dalej dziołchy :D

    Ej ale miałam sen....okazało się, że mój mąż miał dziecko roczne z inną laską i nie, nie był to sen o wymowie zdrady...lecz wiecie z kimś ma a ze mną nie...mega moja psychika daje znać że coś mi się rąbie w głowę ?! Helloł ja tak nie myślę !!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda
    gratulacje!!

  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 1 września 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    Młoda
    gratulacje!!
    Dziekuje ;*

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy tu na resztę, hello ? :D

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 1 września 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, mi się dzisiaj śniło, że byłam na wykładach dot. rozszerzania diety dzieci metodą BLW z wykorzystaniem [UWAGA] naprotechnologii :D <3 mój mózg pracuje

    VillemoVilo, SusannaDean, Agula92, ZakreconaŻona, Kasiula09 lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 1 września 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bym już chciała testowac. A to dopiero 5dpo :( ale niee... Bede twarda poczekam do 10 wrzesnia a jak bede miała siłe to może nawet do 11 ;p i zobacze 2 piekne kreseczki (taką mam nadzieje ) a jak nie to sie nie załamie, młoda jestem- tak sobie myśle - mam czas jeszcze wiec i czas przyjdzie na mnie :)

    SusannaDean, zFolwarku, Morwa lubią tę wiadomość

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 1 września 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, wiem, że za wcześnie na testowanie. Ale tak bardzo chciałam zrobić mężowi urodzinową niespodziankę ;)Moja koleżanka z pracy, która jest w 6 tygodniu, zrobiła test koło 11 dpo i też miała negatywny, a kolejny już był z pięknymi II krechami :)

    Zakręcona, ja naturalnie cykle mam 33 dniowe. Ale po clo miałam 26 dniowe. Jak się teraz nie uda, to w kolejnym cyklu będę pewnie na clo, więc powinnam się jeszcze załapać na wrzesień ;)

    Marcjanna, nigdy nie byłam w ciąży, więc ciężko mi powiedzieć, czy przeczucia śpię sprawdzają. Część kobiet twierdzi, że od razu wiedziały, że są w ciąży, a inne nie mają żadnych objawów i dowiadują się dopiero, jak się @ spóźnia. Także głowa do góry :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 1 września 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka, u mnie test był pozytywny 10 dpo, wcześniej biel :) więc spokojnie :)
    I ja z tych co "od razu wiedziały" ;) tylko dlatego testowałam tak szybko bo czułam że się udało :)
    Trzymam kciuki, zatestuj za kilka dni :)

    Karola, nie łam się :D u mnie dziś 6 dpo i plan testować 7-ego :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ