X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 1 września 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morwa, mi też te imiona się podobają :D

  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 1 września 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też Mikołaj oraz Aleksander /Olek. Podoba mi się też Benjamin oraz Max. A mojemu żadne z tych jakoś szczególnie ale swoich typów też specjalnie nie ma :)

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 1 września 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Wróciłam, listę uzupełniłam iiii muszę chyba iść dalej głowę wietrzyć, bo jak nie zrobię dobrego przeciągu to listę będę musiała przekazać w trybie pilnym w inne ręce :(

    Zakręcona na luz w tyłku dobrze robi solidna porcja ruchu oraz pewna dawka alkoholu. Opcje druga dziś mam zamiar osobiście uskutecznic :)

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 1 września 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się Anastazja wyjątkowo nie podoba :D


    Mi dla dziewczynki Ida, Maja albo Lea. Ewentualnie Nelly. A dla chłopca Emil i Filip (ale mamy w najbliższym otoczeniu Filipa więc obejdę się smakiem :P ). no i bardzo podoba mi się Kai ale mąż mnie zje za sam pomysł :P


    Zakręcona, idź wietrz i wróć jak Ci głupoty z niej wywieje :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2016, 16:13

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 września 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobby29 wrote:
    Mnie też Mikołaj oraz Aleksander /Olek. Podoba mi się też Benjamin oraz Max. A mojemu żadne z tych jakoś szczególnie ale swoich typów też specjalnie nie ma :)
    Mój dziadek miał "pierwotnie" Benjamin , ale zmieni sobie na Bernard. Moja mama tak chciała nazwać mojego najmłodszego brata. Brat jak się o tym dowiedział to stwierdził ,że dobrze ,że się tak nie stało , bo pewnikiem dzieci to imię kojarzyły by ze słoniem :p A mnie się tam ono podoba i Lubię słonie :D
    Max od Maksymiliana? Jak tak to mój mąż wybrał sobie takie przy bierzmowaniu , bo bardzo mu się podobało :) Aleksander super <3

  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 1 września 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak ma tu nie być wysyp cionżuni, jak wy już imiona wybieracie. Super pozytywne nastawienie:)

    Ej, ja też jestem przed lub po owulacji i sensacje w brzuchu.

    Pianistka, zFolwarku lubią tę wiadomość

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 września 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    A mi się Anastazja wyjątkowo nie podoba :D


    Mi dla dziewczynki Ida, Maja albo Lea. Ewentualnie Nelly. A dla chłopca Emil i Filip (ale mamy w najbliższym otoczeniu Filipa więc obejdę się smakiem :P ). no i bardzo podoba mi się Kai ale mąż mnie zje za sam pomysł :P


    Zakręcona, idź wietrz i wróć jak Ci głupoty z niej wywieje :*
    I pewnikiem nie tylko Tobie ;) wielu niestety będzie się to imię kojarzyło z 50 twarzami Greya, a nam z prababcią męża. Są gusta i guściki. Mi np z imion jakie wymieniłaś podoba się tylko Maja i Emil :) no i Ewentualnie Filip

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 1 września 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja Wam powiem jakie mój mąż wybrał imię dla Emmy dopóki była chłopcem.... THOR! xD
    Całe szczęście Emma jest dziewczynką, bo to już był 20 tydzień i zostało mi mało czasu żeby go przegadać :D


    Morwa, ja też lubię słonie :) to piękne i mądre zwierzęta :)
    wytatuowane mam 2 na obojczyku... mam nadzieję, że za rok dorysuję trzeciego :)

    Morwa, VillemoVilo lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 1 września 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    I pewnikiem nie tylko Tobie ;) wielu niestety będzie się to imię kojarzyło z 50 twarzami Greya, a nam z prababcią męża. Są gusta i guściki. Mi np z imion jakie wymieniłaś podoba się tylko Maja i Emil :) no i Ewentualnie Filip
    mi chyba zbrzydło bo szwagierka tak nazwała córkę...
    a 50 twarzy Greya nawet nie czytałam :D

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 1 września 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Wróciłam, listę uzupełniłam iiii muszę chyba iść dalej głowę wietrzyć, bo jak nie zrobię dobrego przeciągu to listę będę musiała przekazać w trybie pilnym w inne ręce :(
    Dlaczego tak ? Luzuj gumę , to będzie dobrze. Ostatnio w ciążę zaszłaś bez większego marudzenia ,więc to jest dobra droga. LWD dobrze na Ciebie działa ,więc wietrz głowę jak najczęściej i odgoń wreszcie te złe myśli. Blokada psychiczna to najgorsze co możesz sobie teraz zafundować. Mam dobry lek na wszelkie zło , napijmy się dzisiaj dobrego wina! :*

    Edit : no i idę Ci zaraz "nawrzucać" pod wykres :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2016, 16:51

    zFolwarku, ZakreconaŻona lubią tę wiadomość

  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 1 września 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wśród imion dla chłopca to ibstawiam Alan, Borys, Fabian. O żeńskimm nie myślałam.
    U mnie ewidwntnie druga faza już. Opuchnięta jestem, dzisiaj steasznie się spociłam aż miałam pod pachaami mokro. Nie zdaża mi się. Aaaa i cycuchów nie czuje :-) Może zaskoczyło...

    dev142pfs__.png
  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 1 września 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    to ja Wam powiem jakie mój mąż wybrał imię dla Emmy dopóki była chłopcem.... THOR! xD
    Całe szczęście Emma jest dziewczynką, bo to już był 20 tydzień i zostało mi mało czasu żeby go przegadać :D


    Morwa, ja też lubię słonie :) to piękne i mądre zwierzęta :)
    wytatuowane mam 2 na obojczyku... mam nadzieję, że za rok dorysuję trzeciego :)

    Na moją córę wołamy Thorzyca, bo silna przeogromnie i często biega z pokrywką od garnka i tłuczkiem do mięsa:)

    ZakreconaŻona, Pianistka lubią tę wiadomość

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Dlaczego tak ? Luzuj gumę , to będzie dobrze. Ostatnio w ciążę zaszłaś bez większego marudzenia ,więc to jest dobra droga. LWD dobrze na Ciebie działa ,więc wietrz głowę jak najczęściej i odgoń wreszcie te złe myśli. Blokada psychiczna to najgorsze co możesz sobie teraz zafundować. Mam dobry lek na wszelkie zło , napijmy się dzisiaj dobrego wina! :*

    Edit : no i idę Ci zaraz "nawrzucać" pod wykres :p

    Czemu tak jest? Sama nie wiem. Ten urlop był pełen nieprzyjemnych rzeczy i dużo sama siedziałam, więc miałam za dużo czasu na myślenie. Co w moim przypadku nie oznacza nic dobrego. Potrzebuję LwD ale nie wiem jak na razie go pozyskać w formie trwałej. Blokada psychiczna działa już od cb w pełni bo zamiast wykorzystać hormonalny szał i owulację po drożnej stronie spięłam się jak agrafka i g z tego wyszło. Na wino dostałam bana od męża (sam sobie też alkobana nałożył ciekawe ile sam w tym wytrwa). Zostaje mi gotowanie, czytanie książek albo treningi w większych ilościach, żeby się mocniej zmęczyć i nie mieć siły na myślenie. Od października zaczynam kurs więc 2 razy w tyg zajmę czymś myśli. Może jeszcze czegoś innego sobie poszukam aby wypełnić czas w 200%.

    an.kie.tyk, Demsik lubią tę wiadomość

  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 1 września 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Czemu tak jest? Sama nie wiem. Ten urlop był pełen nieprzyjemnych rzeczy i dużo sama siedziałam, więc miałam za dużo czasu na myślenie. Co w moim przypadku nie oznacza nic dobrego. Potrzebuję LwD ale nie wiem jak na razie go pozyskać w formie trwałej. Blokada psychiczna działa już od cb w pełni bo zamiast wykorzystać hormonalny szał i owulację po drożnej stronie spięłam się jak agrafka i g z tego wyszło. Na wino dostałam bana od męża (sam sobie też alkobana nałożył ciekawe ile sam w tym wytrwa). Zostaje mi gotowanie, czytanie książek albo treningi w większych ilościach, żeby się mocniej zmęczyć i nie mieć siły na myślenie. Od października zaczynam kurs więc 2 razy w tyg zajmę czymś myśli. Może jeszcze czegoś innego sobie poszukam aby wypełnić czas w 200%.

    Matko wątku jesteśmy Tu aby się wspierać! Wierze, że znajdziesz złoty środek aby wyluzooowwaaaćć. Jestem z Tobą!

    dev142pfs__.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 1 września 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Czemu tak jest? Sama nie wiem. Ten urlop był pełen nieprzyjemnych rzeczy i dużo sama siedziałam, więc miałam za dużo czasu na myślenie. Co w moim przypadku nie oznacza nic dobrego. Potrzebuję LwD ale nie wiem jak na razie go pozyskać w formie trwałej. Blokada psychiczna działa już od cb w pełni bo zamiast wykorzystać hormonalny szał i owulację po drożnej stronie spięłam się jak agrafka i g z tego wyszło. Na wino dostałam bana od męża (sam sobie też alkobana nałożył ciekawe ile sam w tym wytrwa). Zostaje mi gotowanie, czytanie książek albo treningi w większych ilościach, żeby się mocniej zmęczyć i nie mieć siły na myślenie. Od października zaczynam kurs więc 2 razy w tyg zajmę czymś myśli. Może jeszcze czegoś innego sobie poszukam aby wypełnić czas w 200%.
    polecam wyjść z domu i spotkać się ze znajomymi, to zawsze pomaga :)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się witam ale jako towarzysz nietestujący mogę? :P
    Co do imion u nas synuś będzie Nikodem na 100% a córa albo Kornelia albo Anastazja ;)

    ZakreconaŻona, Morwa lubią tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 1 września 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas córka na 100% będzie Nadia :) A synuś póki co Natan, ale to jeszcze takie pewne nie jest ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 1 września 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    To i ja się witam ale jako towarzysz nietestujący mogę? :P
    Co do imion u nas synuś będzie Nikodem na 100% a córa albo Kornelia albo Anastazja ;)
    hej, a cóż to za operacaja za 4 tyg jeśli można zapytać?

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 1 września 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi sie podoba dla dziewczynki Jagoda,Oliwka,Maja :)
    A dla chlopca Konrad, Alan albo Oskar ;)
    Ale az tyle dzieci to chyba raczej mieć nie będe ;p
    Wiec trzeba bedzie wybrac jakies najładniejsze i pewnie niekoniecznie z tych co napisalam ....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2016, 18:15

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    hej, a cóż to za operacaja za 4 tyg jeśli można zapytać?
    laparo +histeroskopia :D

‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ