X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wiesiolek pomaga w produkcji śluzu i również działa fajnie do owulacji. Migdały i orzechy podjadam cały cykl. Orzechy częściej bo są tańsze, a porownywalam w tabeli wartości odżywczych i okazuje się, że są podobne więc kupuje orzechy częściej. Jakie mi się napatoczą włoskie lub ziemne w lupinach. Mąż też zjada równo zemna :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja migdały ale jem od 1 do 14-15 dc tylko średnio paczkę zjem na cykl więc nie wychodzi drogo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ja migdały ale jem od 1 do 14-15 dc tylko średnio paczkę zjem na cykl więc nie wychodzi drogo :)
    Kocham migdały jak mam to nie umiem się powstrzymać i zjadam całą paczkę a orzeszków kupie troszkę sklep mam pod nosem za migdałami albo musze polatać żeby na wagę kupić ile 10? To może je zjem zanim wrócę do domu. Hahhah

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem nałogową bakaliomaniaczką hihi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Kocham migdały jak mam to nie umiem się powstrzymać i zjadam całą paczkę a orzeszków kupie troszkę sklep mam pod nosem za migdałami albo musze polatać żeby na wagę kupić ile 10? To może je zjem zanim wrócę do domu. Hahhah
    Mają bardzo dużo tłuszczu i trzeba uważać i to mi pozwala sięgnąć po kilka sztuk do 10 max dziennie, już starczy tłuszczyku mi :D

    Marcjanna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny miałam dziś testować, jednak dziś 9dpo może być jeszcze za szybko. Więc o ile @ się nie pojawi najwcześniej będę testować w czwartek jeśli moja cierpliwość wytrzyma :D

  • gosssiagabrysiowa Autorytet
    Postów: 270 180

    Wysłany: 13 września 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Hej dziewczyny miałam dziś testować, jednak dziś 9dpo może być jeszcze za szybko. Więc o ile @ się nie pojawi najwcześniej będę testować w czwartek jeśli moja cierpliwość wytrzyma :D
    No wlasnie ja nie wytrzymalam I wielkie rozczarowanie

    f2w33e3kcrry2bu4.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Hej dziewczyny miałam dziś testować, jednak dziś 9dpo może być jeszcze za szybko. Więc o ile @ się nie pojawi najwcześniej będę testować w czwartek jeśli moja cierpliwość wytrzyma :D
    poczekaj, za wcześnie
    :)

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 13 września 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    poczekaj, za wcześnie
    :)

    Też tak uważam. Najwcześniej testuj około 12 dpo.

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • rudykot Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 13 września 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Jestem nałogową bakaliomaniaczką hihi

    A próbowałas mieszanek studenckich? Matko, jakie to dobre, my z mężem to już momentami przesadzamy, 200g paczka schodzi w jeden wieczór^^ i każdy wyjazd na zakupy to kolejne paczki mieszanek studenckich :D

    Marcjanna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudykot wrote:
    A próbowałas mieszanek studenckich? Matko, jakie to dobre, my z mężem to już momentami przesadzamy, 200g paczka schodzi w jeden wieczór^^ i każdy wyjazd na zakupy to kolejne paczki mieszanek studenckich :D
    Ani mi nie gadaj.... Mieszanki wymiatają!

    rudykot lubi tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 13 września 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia, też uważam, że 9 dpo to za szybko :) Po co oglądać jedną kreskę :) Tak jak pisze Samara, najwcześniej 12 dpo, a najlepiej to w 14 :)

    Dziewczyny, ja nie wiem co będzie z moim zachodzeniem w ciążę w tym miesiącu. Nadal jestem chora. Dzisiaj zostałam w domu, zamiast iść do pracy. Organizm jest osłabiony, bo nawet mi opryszczka wyszła :/

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wiem że to za szybko także nawet nie dotykam tego jedynego testu :D także powinnam czekać do soboty ahh cierpliwości

  • aaandzia Ekspertka
    Postów: 175 111

    Wysłany: 13 września 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia ja też w sobotę testuje!;D w tym miesiący jestem twarda i wcześniej nie testuje!;)

    p19u9jcgn14q5xd7.png

    dVYCp1.png
  • rudykot Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 13 września 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę ze @ przyjdzie w niedzielę lub poniedziałek, jestem wpisana na testowanie na wtorek ale chyba też nie wytrzymam i zatestuje z wami w sobotę :D i to też mój jedyny test! trzeba nowe zamówić, bo pewnie jak zwykle z ciąży nici i będę w wątku październikowym...

  • rudykot Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 13 września 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wam też najbardziej się dłuży ten drugi tydzień po owulacji? Dla mnie to jest najgorsze 7 dni w cyklu...

  • aaandzia Ekspertka
    Postów: 175 111

    Wysłany: 13 września 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też pierwsze 7 ucieka nie wiadomo gdzie, a drugie sie dłuży;D ale w tym cyklu jestem oazą spokoju i nawet mnie nie ciągnie;D

    p19u9jcgn14q5xd7.png

    dVYCp1.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 13 września 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski zadna kresek dzis nie wysikala?nie ladnie.mam nadzieje ze za kilka dni bedzie wysyp.trzymam mocno kciuki

    cookiemonsterka lubi tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaandzia wrote:
    ggonia ja też w sobotę testuje!;D w tym miesiący jestem twarda i wcześniej nie testuje!;)

    To jesteśmy we dwie :D
    Mam nadzieje że będzie pięknie różowo-zielona sobota :D

    aaandzia lubi tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 13 września 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    Laski zadna kresek dzis nie wysikala?nie ladnie.mam nadzieje ze za kilka dni bedzie wysyp.trzymam mocno kciuki


    Zgłaszam się po 2 kreski haha

    Demsik lubi tę wiadomość

‹‹ 208 209 210 211 212 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ