X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 13 września 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    A ja byłam dzis na badaniu z receptorów w dłoni. Jestem bardzo sceptycznie nastawiona do tego, ale wyszedl mi dosc mocny stan zapalny pochwy. Hormony w porządku. Inne rzeczy mi sie potwierdzily typu skłonność do zapaleń ukladu moczowego i kiepska perystaltyka jelit oraz złogi w jelitach. Po za tym wyszly złogi ołowiu i mala ilosc b2 i b12 w organizmie. Ciekawe ile w tym prawdy. Przez to mam ochote zamiast hormonów zrobic wymaz z pochwy bo są ponoć bakterie ktore nie daja objawów a przeszkadzają w zajsciu. Co sądzicie?
    Nie zaszkodzi sprawdzić. Technika idzie do przodu
    To co innego. Byłam kiedyś u bioterapeutki, po zapaleniu oskrzeli (lekarze porobili to co mogli i wypisali do domu), nie wspomniałam jej o problemach z żołądkiem, a ona do mnie "ja tu widzę większy problem z żołądkiem" byłam w szoku,a innym razem miałam torbiel na jajniku (nie wiedziałam o tym) objaw ból brzucha, powiedziała mi o tym (lekarz potwierdził).

    Pozytywne nastawienie :)
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 13 września 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialenka, gdzie mieszkasz dokładnie w USA?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    U mnie to będzie 13dpo czyli średnia dł mojej lutealnej więc mogę testować, mam tylko nadzieje że bolący brzuchol na @ nie zwiastuje jej nadejścia :/
    To taki idealny czas na ujawnienie fasolki. Trzymam kciuki za tescik pozytywny oczywiście! Czekamy na info z rana!

  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 13 września 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Madzialenka, gdzie mieszkasz dokładnie w USA?

    na Florydzie :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 13 września 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzialenka84 wrote:
    na Florydzie :)


    Aaa, to ja bywam w NY

  • rudykot Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 13 września 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudajola wrote:
    Ja testuję we wtorek, termin małpy w poniedziałek, sprobuje wytrzymać. Póki co brak objawów, bo przez ostatnie cykle miałam wszystkie objawy ciążowe, jednym słowem ciąża urojona, nawet na wykresie spadek jak na zagniezdzenie.
    Teraz luz już się nie oszukuje ze coś jest na rzeczy, co ma być to będzie, ale ta druga część cyklu się wlecze,

    W lodówce summersby ale na wszelki wypadek czeka do przyszłego tygodnia :)

    Ooo to tak jak ja, @ raczej w pon a planowałam testować we wtorek ale czuje ze nie wytrzymam i chyba w weekend zrobię test. Który to twój cykl starań?

  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 13 września 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Hej kochane błagam pomóżcie! Bo się zarysie. Byłam w GP (u lekarza... Mieszkam w uk) zrobił mi badania hormonalne tzn krwi
    Wyszedł mi zbyt wysoki poziom testosteronu 4.73.. Lekarz powiedział że prawdopodobnie mam zespół policystycznych jajników. Mógł to stwierdzić po badaniu krwi? dodam że jestem szczupła i nie mam problemu z owłosieniem itd. Proszę pomóżcie. Dziękuję
    Żeby zdiagnozować pcos potrzebne są 3 wytyczne. Badania hormonalne. USG. I ocena wyglądu pacjentki. Żeby orzec pcos potrzeba aby dwie wytyczne wskazywały na pcos. Poza tym ma dwa rodzaje pcos. Od nadnerczy i od jajników. Każde leczy się inaczej.

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 13 września 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzialenka84 wrote:
    na Florydzie :)

    ooo mam tam wujka :D

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 13 września 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    A ja byłam dzis na badaniu z receptorów w dłoni. Jestem bardzo sceptycznie nastawiona do tego, ale wyszedl mi dosc mocny stan zapalny pochwy. Hormony w porządku. Inne rzeczy mi sie potwierdzily typu skłonność do zapaleń ukladu moczowego i kiepska perystaltyka jelit oraz złogi w jelitach. Po za tym wyszly złogi ołowiu i mala ilosc b2 i b12 w organizmie. Ciekawe ile w tym prawdy. Przez to mam ochote zamiast hormonów zrobic wymaz z pochwy bo są ponoć bakterie ktore nie daja objawów a przeszkadzają w zajsciu. Co sądzicie?

    Uwazam, ze mozesz sprawdzic. To wazne i niezaleznie od jakis tam receptorow dloni. Powodzenia.

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Lottie Przyjaciółka
    Postów: 175 34

    Wysłany: 13 września 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Wy się zastanawiacie czy testować 12 dpo a ja po tygodniu od owulacji wykorzystałam już 4 testy :P nie wiem czego się spodziewam ;)

    Starania od maja 2013

    Aniołki
    13.11.2015 - [*] 7 tc
    22.01.2016 - [*] 11 tc
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 13 września 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lottie wrote:
    Dziewczyny Wy się zastanawiacie czy testować 12 dpo a ja po tygodniu od owulacji wykorzystałam już 4 testy :P nie wiem czego się spodziewam ;)

    Haha.
    Ja stwierdziłam ze czekam do @:)

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 13 września 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lottie, wow 7 dpo, a Ty już tyle testów wykorzystałam :) Ja czekam na paczkę z testami owu i ciążowymi :) Jutro powinna być :)

    No właśnie, co z Karolą ?

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 14 września 2016, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola jak sytuacja? Odezwij się

    Pozytywne nastawienie :)
  • Wariatkaa Przyjaciółka
    Postów: 107 130

    Wysłany: 14 września 2016, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj termin @ i narazie cisza. Brzuch pobolewa ale juz prawie 2 tygodnie tak mam. U mnie jednak bole @ po owu to najwczesniejszy objaw ciazy. Z synami tak miala i teraz tez sie sprawdzilo. Oby tylko tak juz zostalo i kropek dobrze sie wessal we mnie ;-) jestem nad morzem ale kupie dzisiaj test i powtorze jutro, zobacze czy kreska bedzie ciemniejsza. A poniedzielek lece na bete, akurat dla.lekarza bede miec potwierdzenie.

    Marcjanna, ojejku, s1985, cookiemonsterka, Kasiula09, rudykot, Morwa, zFolwarku, Migracja lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariatka grunt to plan działania a ty masz b.dobry. Zazdroszczę ci troszkę tego morza...

    Wariatkaa lubi tę wiadomość

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 14 września 2016, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariatka gratuluję!!! Wstawiaj zdjęcie dzisiejszego sikańca ;)

    Wariatkaa lubi tę wiadomość

    Pozytywne nastawienie :)
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 14 września 2016, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariatka gratuluje ciazuni;)

    Wariatkaa lubi tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 14 września 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A oto ja dziś o 6:30
    12dpo
    https://zapodaj.net/537061a407977.jpg.html

    ojejku, s1985, cookiemonsterka, Kim8, Lottie, VillemoVilo, Pianistka, Kasiula09, aknovi, rudykot, Morwa, zFolwarku, zakocona, rosax3, Migracja, Demsik, aaagaaa89, kinga1185, monika_89 lubią tę wiadomość

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samara ślicznie to wysikałaŚ :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny GRATULACJE!!!

‹‹ 210 211 212 213 214 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ