X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne POWSTANIA LISTOPADOWE - czyli lista testujacych w najbardziej jesiennym z miesiecy
Odpowiedz

POWSTANIA LISTOPADOWE - czyli lista testujacych w najbardziej jesiennym z miesiecy

Oceń ten wątek:
  • lu.iza Autorytet
    Postów: 951 1008

    Wysłany: 14 października 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, wiem... ja dopiero w tym cyklu postanowiłam zacząć mierzyć dlatego jest od połowy ;) mierzyłem regularnie w zeszłym roku przed ślubem, a teraz chcemy zaczac sie starać dlatego wróciłam do mierzenia :)

    qb3cl6d8iexq5cc7.png
    m3sxc6edpjlusky4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZeść i czołgiem.
    Chyba zaczynam czuć jajniki.... albo sobie wmawiam ;)
    Monitoring mam w piątek, i już cholera mnie trzęsie z braku cierpliwości do czekania.

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 14 października 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luiza ja na codzien tak jadam ;)

    Moja ulubiona kanapka to maslo czekoladowe, dzem porzeczkowy i schab wiśniowy ;)

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 14 października 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam u gp. Krwi upuscilam. Do pl pojade z badaniami juz :D

    kattalinna, pepsunieczka lubią tę wiadomość

  • Barbarella86 Ekspertka
    Postów: 139 72

    Wysłany: 14 października 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej można dopisać mnie na 18 listopada? co prawda w październiku jeszcze nie testowałam, ale wolę zarezerwować sobie ten termin :)

    9d1f89636fffc3ee6ab44a203dc68eee.png

    iv098u693t0qsofz.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 14 października 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Bylam u gp. Krwi upuscilam. Do pl pojade z badaniami juz :D
    super! :) to teraz trzymam kciuki za wyniki :)
    Mona_M wrote:
    CZeść i czołgiem.
    Chyba zaczynam czuć jajniki.... albo sobie wmawiam ;)
    Monitoring mam w piątek, i już cholera mnie trzęsie z braku cierpliwości do czekania.
    nie wmawiasz sobie bo ja też czuję. swoje oczywiście ;)




    dziewczyny, dziś zakupuję aleksisowe paski i teraz mi powiedzcie: sikać rano, po południu, wieczorem? jakieś inne złote rady doświadczonych? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 11:53

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna - haha a myślałam, ze moje czujesz ;)
    Co do testów nei pomogę bo nigdy w życiu mi pozytywny ovulacyjny nie wyszedł... może dlatego, że owu nie miałam? ;P

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 14 października 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina ja mam z clearblue digital i tam kaza z porannego sika. Ale paski ktore mam to podobno trzeba po poludniu. Ale zeby na kilka godzin przed (chyba 3 ale glowy nie dam sobie uciac) nie pic i nie sikac. I zawsze o podobnej porze. Ja robilam w pracy przed wyjsciem. ;D ale ja tu sama jestem wiec jak przychodzi godzina zamkniecia to rolety opuszczam imoge nawet nago biegac ;)

  • lu.iza Autorytet
    Postów: 951 1008

    Wysłany: 14 października 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha o matko, cytrynka! Ale musisz mieć wytrzymały żołądek :) ja po takim jedzeniu chyba bym padła :(

    qb3cl6d8iexq5cc7.png
    m3sxc6edpjlusky4.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 14 października 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luiza kwestia przyzwyczajenia ;) no i nie jem tak codziennie (staram sie ograniczyc slodkie). A zoladaek mam na szczescie w porzadku. Sledzia solonego zapijam mlekiem i nic mi sie nie dzieje ;)

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 14 października 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    Mi testy wychodziły, ale zrezygnowąłam, bo owulcję amm jak w zegarku, cykl ok, ale jakoś zaskoczyć nie chce. Może w tym płodnym paźdzerniku mi się uda :)

  • lu.iza Autorytet
    Postów: 951 1008

    Wysłany: 14 października 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śledź z mlekiem?! O fuuuuuuuj!!!!!!!!!!

    qb3cl6d8iexq5cc7.png
    m3sxc6edpjlusky4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie byłam z Morwą na jednej dacie jej się udało to może i mi się teraz na listopad uda :D dziewczyny zamówiłam sobie kwas foliowy i w gratisie przysłali mi czasopismo "chcemy być rodzicami" i jeden test owulacyjny :D haha co ja mam z tym testem jedniuteńkim zrobić ? :P zaszaleli :D

  • asiuś Ekspertka
    Postów: 127 64

    Wysłany: 14 października 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki bo ja jestem zupełnie nową i zielona...... to tu u Was trzeba się zapisać na konkretną datęi jest jedno miejsce? ;)

    uwo9kw7iyrjkbtpx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiuś wrote:
    Dziewczynki bo ja jestem zupełnie nową i zielona...... to tu u Was trzeba się zapisać na konkretną datęi jest jedno miejsce? ;)
    Nie ;) Miejsc jest sporo. Lista wisi na 1 stronie ;)

    Na poprawe humoru przeprowadziłam u siebie avatarowa metamorfozę.

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 14 października 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja używałam tylko paskowych i faktycznie ponoć trzeba ich używać wieczorem o stałej porze, ponoć wtedy jest największe stężenie hormonu LH. Ja myślałam, że moje były zepsute, bo długo mi wychodziły negaty, ale widocznie one były po prostu mało czułe i dopiero jak mi skoczył hormon w kosmos to pojawiły się dwie krechy :P
    Mimo to chyba bardziej będę się kierować śluzikiem i swoimi odczuciami ;) taki plan na listopad :P

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 14 października 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 19:00

    Mona_M, lu.iza lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to nie umiem nie pić 2 godziny.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 14 października 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Hejka :)

    Mi testy wychodziły, ale zrezygnowąłam, bo owulcję amm jak w zegarku, cykl ok, ale jakoś zaskoczyć nie chce. Może w tym płodnym paźdzerniku mi się uda :)
    ja też zawsze jak w zegarku, przynajmniej wszystko na to zawsze wskazywało. ale raz postanowiłam potestować, przynajmniej szansa na dwie kreski jest ;)

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 14 października 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jajnik mnie boli! żeby nie napisać, że napier****la :/ mam nadzieję, że to dobry znak ;)

    zem3qps6in5tddof.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ