X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne POWSTANIA LISTOPADOWE - czyli lista testujacych w najbardziej jesiennym z miesiecy
Odpowiedz

POWSTANIA LISTOPADOWE - czyli lista testujacych w najbardziej jesiennym z miesiecy

Oceń ten wątek:
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jak gluten ok. To na pszenna zamień ;)

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattlaina, polecam thermomixa. jest kosztowny, ale to zakup na lata. Miałam kilka robotów, w sumie wydałam na nie pewnie równowartość TM, a TM jest najlepszy, najtrwalszy i najbardziej przydatny z nich wszystkich.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, że jest świetny, ale ta cena mnie jednak przeraża...

    zem3qps6in5tddof.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z lekkim opóźnieniem, bo ostatnio bardzo mało bywam na forum (czemu doba nie może trwać 48h? ;)))) ) - Morwa, bardzo mi przykro :(((((((((

    A tak w ogóle - zerknęłam na pierwszą stronę i... hmmm, d*** nie urywają nasze statystyki listopadowe ;) Mam nadzieję, że w grudniu będzie lepiej, ojjj tak :)

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • czeeekolada Debiutantka
    Postów: 9 25

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny właśnie odebrałam betę 206,4 a norma laboratorium jest 0,00 - 5,00 to znaczy ze się udało? :))))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 16:23

    Maczek, pepsunieczka, Vesper, kattalinna, emaj, Migracja, Bratek lubią tę wiadomość

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czeeekolada wrote:
    Dziewczyny właśnie odebrałam betę 206,4 a norma laboratorium jest 0,00 - 5,00 to znaczy ze się udało? :))))

    Piękna beta, gratulacje :)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Kattalinna Z sojowa sie nie spotkalam jeszcze.
    A Ty tylko na IG patrzysz czy glutenu tez nie jadasz?


    Maczku moja apka odnosnie IG pokazuje ziemniaczana na zielono. Czyli ze IG jest niskie.
    Chyab czas poszukac innej apki...
    Będę z sojową eksperymentować w sobotę, zacznę od jej zrobienia bo mam ziarna soi. Podobno dobrze klei więc liczę na dobre połączenie z gryczaną do ciasta na pierogi. A może któraś z Was ma gotowy przepis na pierogi z niskim Ig? :) te w intrenecie każą ziemniaczanej dodawać

    zem3qps6in5tddof.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię pierogi ze zwykłej mąki pszennej razowej, drobno zmielonej, bez żadnych dodatków.

    To nie będzie oczywiście super-niskie IG, ale lepsze, niż przy zwykłej mące.

    Oczywiście odpada przy opcji bezglutenowej ;)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wykluczam, że tym się zakończy ;) jednak postanowiłam zawalczyć o niski Ig ;) jak się uda to będzie podwójny sukces bo w życiu jeszcze pierogów nie robiłam ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Nie wykluczam, że tym się zakończy ;) jednak postanowiłam zawalczyć o niski Ig ;) jak się uda to będzie podwójny sukces bo w życiu jeszcze pierogów nie robiłam ;)

    Wcale? Oj :D To może najpierw spróbuj na zwykłej mące zrobić małą ilość i zobaczysz, jaką konsystencję powinno mieć dobre ciasto, a potem szalej z wersją trudniejszą? ;)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lepić lepiłam to ciasto znam. tylko mama zawsze gniotła ;) coś wyjdzie i oczywiście wersja beta będzie na kilka sztuk dosłownie w razie wu ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • gosssiagabrysiowa Autorytet
    Postów: 270 180

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz nie naleze do listopadowych plusikow....poroniłam samoistnie

    f2w33e3kcrry2bu4.png

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 19:15

  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosssiagabrysiowa wrote:
    juz nie naleze do listopadowych plusikow....poroniłam samoistnie
    Przykro mi :(

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
‹‹ 184 185 186 187 188
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ