X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne POWSTANIA LISTOPADOWE - czyli lista testujacych w najbardziej jesiennym z miesiecy
Odpowiedz

POWSTANIA LISTOPADOWE - czyli lista testujacych w najbardziej jesiennym z miesiecy

Oceń ten wątek:
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 22 października 2015, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierzę w Ciebie, Emi <3
    zawracaj dziada!

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 października 2015, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bosheee jak mi się nie chce! Standardowo po owu (przynajmniej domniemanej) jestem obłożnie chora. Tak po męsku. Znaczy lekko boli gardło, stan podgorączkowy cały dzień i ogólne rozbicie jakby zaraz miała mnie ściąć jakaś febra. Co ciekawe nie kojarzę takich akcji sprzed starań. Choroba psychiczna czy faktycznie może być coś na rzeczy przez hormony?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2015, 07:07

    zem3qps6in5tddof.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 22 października 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Bosheee jak mi się nie chce! Standardowo po owu (przynajmniej domniemanej) jestem obłożnie chora. Tak po męsku. Znaczy lekko boli gardło, stan podgorączkowy cały dzień i ogólne rozbicie jakby zaraz miała mnie ściąć jakaś febra. Co ciekawe nie kojarzę takich akcji sprzed starań. Choroba psychiczna czy faktycznie może być coś na rzeczy przez hormony?
    Jak tam mam jeszcze chiwlę przed owlacją albo właśnie po :) olejek z oregano pomaga na tą przypadłość, więc chyba nie do końca problem z dupy, tylko rzeczywiście coś jest na rzeczy.
    A ja teoretycznie mogłabym testować z moją wczesną owulacją jeszcze w październiku.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 października 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zbieram się do tego olejku i zbieram. w końcu będę musiała nabyć

    Vesper lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 22 października 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie siedzę i czekam na 1 godzine badania prolaktyny. Miałam sie nie denerwować, bo to wpłynie na wynik- ale pielęgniarka wbiła sie najpierw w jedna potem w druga rękę a potem w dłoń musiała, bo nie znalazła żyły!!! Pierwszy raz takie cos przeżyłam, kilka razy próbowała sie wbić do jednej ręki! Życzyła mi żebym juz na nia dzis nie trafiła

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 października 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina, współczuję :( ja mam zawsze problem z żyłami więc znam ten stres... najgorzej jest gdy wiesz, że masz się nie stresować i stresujesz się już samym stresowaniem :/ trzymam kciuki, żeby jednak było ok z wynikami!

    zem3qps6in5tddof.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 22 października 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    zbieram się do tego olejku i zbieram. w końcu będę musiała nabyć
    Polecam, ratuje nam życie ostatnio :) Nawet synkowi daję :)

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 22 października 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 19:02

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 października 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o tak! ja już się zastanawiam nad wykupieniem tam jakiejś stałej miejscówki ;) zwłaszcza na dwa ostatnie tygodnie każdego cyklu ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 22 października 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emaj moze i przedawkowałaś:)
    Ja też dam sobie w tym mies po jajnikach, jest 3dc a juz mi wszystko w środku chodzi:) ale dawkę infolicku, wiesiołka i siemienia to zagarnełam na 2 osoby:) a co tam poużywam sobie:):)

    Miłego dnia laski, ja coś dziś mam znów nerwowy dzień, lepiej żebym dziś za wiele ludzi na spotkała, bo mogą mnie źle wspominać:)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 października 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zapomne jak kiedys jedna babka probowala mi pobrac krew, najpierw probowala w jednej pozniej w drugiej, wkoncu przyszla inna i jej sie udalo bo do niej mialam chyba wieksze zaufanie.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 22 października 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie mowcie o zylach. I sie doktorek w uk wkuc nie mogl i próbował bz dłoni. I tez jakos tak kiepsko. Bo wbił się pod skore i gmeral igla szukajac zyly. A przecież lewa mu dawalam. Tam gdzie lepsze zyly mam.(w krwiodawstwie mi tak mowia)
    Wczoraj z tej samej ręki babka na raz sie wklula. I bez problemu

  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 22 października 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze jest to gmeranie wlasnie! Teraz znowu dwa razy sie wbijała znowu do dłoni, ciekawe jak bedzie za trzecim razem :/

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 22 października 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 19:02

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 października 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka, jesteś krwiodawcą? :)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 22 października 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś regularnie zdawalam krew. Teraz mam problem bo co przyjadę do pl to pije.

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 22 października 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilanka przypomnę się - poproszę o dopisanie na 21 listopada ;)

    Kattallina jak trzeba będzie to i Cho nazwę, byleby się poczęło ;)

    Co do pobierania krwi, u mnie też zawsze kłopot. Kiedyś kłuta byłam standardowo w zgięciu na prawej i lewej, a ponieważ nie udało się pobrać, próbowały jeszcze z prawego i lewego nadgarstka. Kiedy miałam wychodzić, same mi opuściły rękawy bluzki stwierdzając, że wszystkich wystraszę :P

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 października 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Kiedyś regularnie zdawalam krew. Teraz mam problem bo co przyjadę do pl to pije.
    to faktycznie jest przeciwwskazanie :D
    u mnie ostatnio wyszła hemoglobina w dolnej normie i ledwo mnie dopuszczono. poza tym w międzyczasie stwierdzona została hipoglikemia i w związku z nią nie wiem czy mogę dalej oddawać :(

    celia wrote:
    Kattallina jak trzeba będzie to i Cho nazwę, byleby się poczęło ;)
    myślisz, że imię przyciąga plemniory do jaja? ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 22 października 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak by mnie mieli tak kluc zabila bym...igla i ja... oj nie lubimy sie ...jak ide sie upuscic to glowa w druga strone az plasterek nalepia..

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam się podejrzeć. Jeden pecherzyk chyba pęknięty bo ma pofalowany kształt. Drugi 23 mm nie pękł. Endo 13 mm :) pan Doktor jest optymistą. Zobaczymy.

    pepsunieczka, kattalinna, Bratek, JoHanna, Vesper lubią tę wiadomość

‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ