X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pożegnanie
Odpowiedz

pożegnanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 20 lutego 2013, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również gratuluję:)

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 20 lutego 2013, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacie FIFI super ze Ci sie udału i teraz zycze spokojnyhc nudnych 9 miesiecy :)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Idealna laktacja - kiedy, jak powstaje mleko i dlaczego warto kupić laktator?

Czy idealna laktacja istnieje? Tak! Ale czasami wymaga wsparcia. Są kobiety, dla których karmienie piersią jest zupełnie bezproblemowe. Wiele jednak świeżo upieczonych mam zmaga się z  problemami na początku swojej drogi laktacyjnej: zbyt mała produkcja pokarmu, nieefektywne ssanie przez dziecko, trudności z przystawianiem... O ile trudności z przystawieniem warto skonsultować z położną lub doradczynią, to problem ze zbyt małą ilością pokarmu można rozwiązać samodzielnie, wspomagając się laktatorem. O idealnej laktacji - kiedy i jak powstaje mleko w piersiach oraz czy warto kupić laktator i na co zwrócić uwagę przy wyborze.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 TOP gadżetów przydatnych w opiece nad noworodkiem

Produkty, które warto uwzględnić w wyprawce dla noworodka. Pomagają, wspierają i ułatwiają codzienne funkcjonowanie młodych rodziców. Sprawdź naszą listę 6 najbardziej przydatnych gadżetów! 

CZYTAJ WIĘCEJ