X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pozytyw?? - sle nic nie ma
Odpowiedz

Pozytyw?? - sle nic nie ma

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bertoshka Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 25 lutego 2021, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po zrobieniu 4 testów - pozytywne.
    Bardzo wrażliwe piersi. Ból jajników jak na okres.
    Beta HCG - 2863. Okres 12.01.

    Dziś usg i nic nie widać. Nic mnie nie boli. Nie było krwawień.
    Boje się....
    Staramy się już bardzo długo...
    Jutro mam się zgłosić na oddział do szpitala.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2021, 21:36

  • Clausix Autorytet
    Postów: 5263 3167

    Wysłany: 25 lutego 2021, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertoshka wrote:
    Po zrobieniu 4 testów - pozytywne.
    Bardzo wrażliwe piersi. Ból jajników jak na okres.
    Beta HCG - 2863. Okres 12.01.

    Dziś usg i nic nie widać. Nic mnie nie boli. Nie było krwawień.
    Boje się....
    Staramy się już bardzo długo...
    Jutro mam się zgłosić na oddział do szpitala.

    Przy tak wysokiej becie muszą sprawdzić czy to nie ciąża pozamaciczna, jeżeli nie znaleźli pęcherzyka w macicy. Kiedy robiłaś betę?
    Nie martw się na zapas, czasami jest np beznadziejny aparat usg i nie znajdują pęcherzyka, a za kilka dni już jest widoczny ;)

    32 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    💊 Euthyrox 50/75, Metformina 750, Acard 150, Dostinex 0,5, Prograf 1, + worek supli 😅

    💊 M - Fertilman Plus 2x1

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."
  • Bertoshka Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 25 lutego 2021, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś rano robiłam betę. Przyznam, że nie mam regulatnych cykli. Wypytała mnie czy coś boli czy kłuje czy były plamienia. Nic z tych rzeczy nie było. Trochę się zmartwiłam....

  • Clausix Autorytet
    Postów: 5263 3167

    Wysłany: 25 lutego 2021, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertoshka wrote:
    Dziś rano robiłam betę. Przyznam, że nie mam regulatnych cykli. Wypytała mnie czy coś boli czy kłuje czy były plamienia. Nic z tych rzeczy nie było. Trochę się zmartwiłam....

    Generalnie przy becie 1000 powinien być już widoczny pęcherzyk w macicy. Stąd skierowanie do szpitala, żeby sprawdzić czy ciąża nie jest pozamaciczna.
    To jedyna beta jaką robiłaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2021, 21:58

    32 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    💊 Euthyrox 50/75, Metformina 750, Acard 150, Dostinex 0,5, Prograf 1, + worek supli 😅

    💊 M - Fertilman Plus 2x1

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."
  • Clausix Autorytet
    Postów: 5263 3167

    Wysłany: 25 lutego 2021, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest 6+3 od ostatniej miesiączki, więc beta trochę niska. Może być kilka powodów. Koniecznie zgłoś się jutro do szpitala na badania, żeby sprawdzić co się tam dzieje. Trzymam za Ciebie kciuki ;)

    32 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    💊 Euthyrox 50/75, Metformina 750, Acard 150, Dostinex 0,5, Prograf 1, + worek supli 😅

    💊 M - Fertilman Plus 2x1

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3269 3556

    Wysłany: 25 lutego 2021, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pociesze Cię trochę bo w obecnej ciąży miałam identyczną sytuacje.
    Poszłam na usg gdzie powinien być już wtedy 6-7 tydzień a tu w macicy nie było nic. Szpital od razy i podejrzenie ciąży pozamacicznej. Leżałam tydzień na obserwacji bo beta rosła książkowo dopiero jak była dobrze ponad 4tys. Pecherzyk w macicy się znalazł po prosty owulacje miałam w dniu spodziewanej miesiączki i wszytko jest przesunięte o dwa tygodnie. Według om powinnam być teraz w 32 tc jestem w 30 wedlug wymiarów dzidziusia z usg

    Clausix, Lidia lubią tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Bertoshka Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 25 lutego 2021, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uspokoiłam się trochę. Bo żadnych objawów niepokojących nie mam. A z tym że nieregularne okresy mialamy to temu też nie mogę stwierdzić który to dc.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ