X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pozytywny Test owulacyjny a brak okresu
Odpowiedz

Pozytywny Test owulacyjny a brak okresu

Oceń ten wątek:
  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam pewne wątpliwości. Mam mało śluzu szyjkowego który jest cały czas biały bądź przezroczysty okres powinnam dostać 6 dni temu dziś wykonałam testy owulacyjne z głupoty w sumie i wyszły wszystkie pozytywne tak samo mocne krechy. Niedawno robiłam testy ciążowe i wyszły słabe kreski że prawie ich nie widać. Nie wiem co o tym myśleć. Miała któraś tak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2019, 20:51

  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nie miał takiej sytuacji?

  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę nikt tak nie miał?

  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam że się nie cierpliwie ale martwię się :(

  • Tysia150 Autorytet
    Postów: 807 676

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochana, owulacyjne nic nie znaczą moim zdaniem, mi w każdym cyklu przed okresem wychodza pozytywne.
    Powtórz test ciazowym jutro z pierwszego siusiu. Jeszcze lepiej skocz na bete i będziesz wszystko wiedziała.
    Jeśli miałaś serduszka w okresie plodnym, jak najbardziej może być szansa że jesteś w ciąży, skoro miesiączki dalej nie ma :) nie każdemu wychodzą dwie grube kreski kilka dni po terminie.
    Pozdrawiam

    Ignissa, Nera lubią tę wiadomość

    Mutacja genu m1ap u męża
    Biopsja mtese 09.2021(3 słomki)
    14.10.22 punkcja
    7 komórek 7 plemników ♥️
    15.10 3 komórki zapłodnione
    19.10 transfer (odwołany, zarodki zatrzymały się 18.10)
    04.2024 inseminacja nasieniem dawcy
  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia150 wrote:
    Hej kochana, owulacyjne nic nie znaczą moim zdaniem, mi w każdym cyklu przed okresem wychodza pozytywne.
    Powtórz test ciazowym jutro z pierwszego siusiu. Jeszcze lepiej skocz na bete i będziesz wszystko wiedziała.
    Jeśli miałaś serduszka w okresie plodnym, jak najbardziej może być szansa że jesteś w ciąży, skoro miesiączki dalej nie ma :) nie każdemu wychodzą dwie grube kreski kilka dni po terminie.
    Pozdrawiam


    Tylko że jak robiłam testy owulacyjne kiedyś i zawsze po owulacji nie pokazywały mi kreski dziś zrobiłam.owulacyjnych 7 z nudy tak naprawdę i wszystkie 7 maja gruba kreche. Nie wiem co o tym myśleć. Tarczyca mam w normie. Na bete jak pójdę to wynik za 2 dni będzie. Zrobię jutro test ciążowy i się dowiem jak będzie negatywny to odpuszczę i poczekam na okres..

  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dziwne jest to że mam tak sucho w pochwie że aż boli a nigdy aż tak nie miałam

  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia150 wrote:
    Hej kochana, owulacyjne nic nie znaczą moim zdaniem, mi w każdym cyklu przed okresem wychodza pozytywne.
    Powtórz test ciazowym jutro z pierwszego siusiu. Jeszcze lepiej skocz na bete i będziesz wszystko wiedziała.
    Jeśli miałaś serduszka w okresie plodnym, jak najbardziej może być szansa że jesteś w ciąży, skoro miesiączki dalej nie ma :) nie każdemu wychodzą dwie grube kreski kilka dni po terminie.
    Pozdrawiam


    I mam 6 dni spóźnienia okresu

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owulacyjne nie służą do wykrywania ciazy. Zrób test ciążowy i będziesz wiedzieć

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Nera Autorytet
    Postów: 8200 2877

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj :) Nie powinnaś sprawdzać ciąży owulacyjnymi bo to "dwa swiaty" - test owulacyjny nie jest wyznacznikiem ciąży.Bywa ,że owulacyjny wychodzi pozytywny podczas ciąży kiedy hormony się krzyżują ale równie dobrze tak samo wychodzi test ciążowy pozytywny jeśli ustrzeli się moment wzrostu Piku LH bo te hormony się krzyżują. I kolejna opcja -Test owulacyjny wychodzi pozytywny A ciąży brak. Test owulacyjny może być również i omylny jak i ciążowy. Zalecam zrobić test ciążowy z samego rana . W razie wątpliwości można wykonać badanie btmeta ich (wyniki tego samego dnia online-ostatecznie na następny dzień do odbioru w punkcie pobrań :)
    Powodzenia ! ♡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2019, 22:50

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    2.04 -prenatalne, 6,60cm maleństwa ❤ prawdopodobnie dziewczynka, przewód żylny - nieprawidłowości
    28.05 - połówkowe


    preg.png
  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś28 wrote:
    Testy owulacyjne nie służą do wykrywania ciazy. Zrób test ciążowy i będziesz wiedzieć


    Ale rozumiesz że nie zrobiłam tego żeby wykryć ciąże tylko że z głupoty porostu coś mnie podkusilo i dlatego pytam bo nigdy mi test owulacyjny tak nie wyszedł.

  • Nera Autorytet
    Postów: 8200 2877

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdarza się acz kolwiek znam wiele kobiet gdzie test wyszedł pozytywny A ciąży nie było. Zrób test HCG. Po 6 dniach spóźnienia @ powinien wyjść wiarygodny nawet i po południu

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    2.04 -prenatalne, 6,60cm maleństwa ❤ prawdopodobnie dziewczynka, przewód żylny - nieprawidłowości
    28.05 - połówkowe


    preg.png
  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Witaj :) Nie powinnaś sprawdzać ciąży owulacyjnymi bo to "dwa swiaty" - test owulacyjny nie jest wyznacznikiem ciąży.Bywa ,że owulacyjny wychodzi pozytywny podczas ciąży kiedy hormony się krzyżują ale równie dobrze tak samo wychodzi test ciążowy pozytywny jeśli ustrzeli się moment wzrostu Piku LH bo te hormony się krzyżują. I kolejna opcja -Test owulacyjny wychodzi pozytywny A ciąży brak. Test owulacyjny może być również i omylny jak i ciążowy. Zalecam zrobić test ciążowy z samego rana . W razie wątpliwości można wykonać badanie btmeta ich (wyniki tego samego dnia online-ostatecznie na następny dzień do odbioru w punkcie pobrań :)
    Powodzenia ! ♡


    Proszę czytać ze zrozumieniem że zrobiłam testy owulacyjne z głupoty bo coś mnie podkusilo a nie żeby sprawdzić czy na serio jestem w ciąży. Igdy owulacyjny nie wyszedł mi pozytywny poza owulacji dlatego się zastanawiam 😉

  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Zdarza się acz kolwiek znam wiele kobiet gdzie test wyszedł pozytywny A ciąży nie było. Zrób test HCG. Po 6 dniach spóźnienia @ powinien wyjść wiarygodny nawet i po południu


    No. Właśnie ja zrobiłam je z głupoty bo już wariuje.. W piątek robiłam ciążowe to wyszedł ale naprawdę bardzo blady a ja nie czuje się w ogóle jakbym miała dostać okres czy być w ciąży. Testy owulacyjne nigdy poza owulacja nie wychodziły pozytywne

  • Nera Autorytet
    Postów: 8200 2877

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz test ciążowy :) Mam 3 dzieci gdzie przy pierwszych dwóch nie czułam się ciążowo gdzieś do 3 -4 miesiąca ciąży :)

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    2.04 -prenatalne, 6,60cm maleństwa ❤ prawdopodobnie dziewczynka, przewód żylny - nieprawidłowości
    28.05 - połówkowe


    preg.png
  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwi mnie fakt że owulacyjny wyszedł pozytywny jak nie mam.okresu

  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Powtórz test ciążowy :) Mam 3 dzieci gdzie przy pierwszych dwóch nie czułam się ciążowo gdzieś do 3 -4 miesiąca ciąży :)


    Ja mam dwoje i zupełnie inaczej się czułam ale każda ciąża jak i cykle są różne

  • Nera Autorytet
    Postów: 8200 2877

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety tak bywa. Mnie w tym czasie wychodzą intensywnie 🤷‍♀️

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    2.04 -prenatalne, 6,60cm maleństwa ❤ prawdopodobnie dziewczynka, przewód żylny - nieprawidłowości
    28.05 - połówkowe


    preg.png
  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Niestety tak bywa. Mnie w tym czasie wychodzą intensywnie 🤷‍♀️


    Z pierwszym dzieckiem mi do 7 Tc nie wychodził test ani z moczu ani krwi.

    Z drugim dzieckiem test wyszedł ale kreska wyglądała jak.odbarwiona na teście a nie typowo ciążowa .

    W obu nienawidziłam lodówki bo wymiotowalam od 5 tc

  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego przestraszył mnie owulacyjny pozytywny jak okresu nie ma.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ