X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pozytywny test owulacyjny a tabletki anty
Odpowiedz

Pozytywny test owulacyjny a tabletki anty

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • tothemoon Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 maja 2021, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, nie wiem gdzie szukać pomocy, na pewno nie jest to odpowiednie forum, ale wszystkie inne fora są nieaktywne.
    Od miesiąca zażywam tabletki antykoncepcyjne, dzisiaj zaczynam drugie opakowanie. w przerwie wystąpiło krwawienie z odstawienia, a w 6 dniu przerwy kochałam się z chłopakiem jednak bez prezerwatywy. Zawsze dodatkowo się nią zabezpieczaliśmy, ale tym razem kochaliśmy się bez, a ja mam już obawy. Dodatkowo został mi test owulacyjny i zrobiłam go wczoraj wieczorem i wyszedł pozytywny… nie wiem co mam robić, mam brać tabletkę po czy jak? jestem zmieszana totalnie, niby nie zaleca się robienia testów owulacyjnych podczas stosowania hormonów, ale jednak jakimś cudem wykrył ten wzrost poziomu lh… boje się, ze mogę zajść w ciąże, a przez miesiac to ja się wykończę. Myślicie ze mam jakieś szanse na ciąże? 🥺 dodam, ze chłopak nie skończył we mnie. Jestem spanikowana

  • tothemoon Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 maja 2021, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    proszę o pomoc

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ