X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pozytywny wynik testu po godzinie
Odpowiedz

Pozytywny wynik testu po godzinie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natu95 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Robiłam dzisiaj test ciazowy który od razu był negatywny. Jak sprzątal am chciałam go wyrzucić, ale zobaczyłam drugą kreskę blada, ale widoczna z daleka. Pierwszy raz mi się to zdarzyło, czy któraś z was tak miała?

  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na niektorych testach jest napisane ze wynik wiarygodny jest do kilku minut po zrobieniu testu. Przeczytaj ulotkę ! Natomiast wiem że są również takie które faktycznie pokazują prawidłowy wynik po dluzszym czasie :) Zrob test innej firmy albo idź na betę :) Powodzenia :)

    Natu95 lubi tę wiadomość

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Natu95 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj kupię innej firmy. Okres mam dostać dopiero za 4 dni. Ta kreska druga była dosyć wyraźna i zabarwiona na różowo

  • Szpilkka Autorytet
    Postów: 921 293

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik testu na etapie bardzo wczesnej ciazy czasem wychodzi tak slabo ze trzeba pod swiatlo wypatrywac kreseczki. Moze u ciebie tez ona byla tylko bardzo jasna a po czasie sciemniala bo test wysechl. Zrob rano np pre-test albo bobo test. Sa bardzo czule.

    82dox1hp9jc30rad.png
    gyxwl6d8duuarpfk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ