X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Proba o pomoc
Odpowiedz

Proba o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • monia 70 Ekspertka
    Postów: 126 76

    Wysłany: 8 maja 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Mam ogromny dylemat. Prosze Was o pomoc. Jestem w trakcie staran tzn dzis ostatni dzien plodny i dzialamy. Poronilam wczesniej pierwszą ciaze.chwilowo zawiesilam gin wiec nie mam kogo spytac.
    Dzis mam termin rehabilitacji na kregoslup. Mam tens i ultradźwięki ,pole magnetyczne oraz borowine na odcinek piersiowy i szyjny.
    Czy te zabiegi moga zaszkodzic gdyby sie udalo zajsc? Co byscie zrobily na moim miejscu?
    Bardzo prosze Was o pomoc bo nie wiem co robi c

  • monia 70 Ekspertka
    Postów: 126 76

    Wysłany: 8 maja 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ? Kobitki pidpiwiedzcie cos prosze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rehabilitację przerwij jakbyś zaszła w ciążę
    Ja normalnie chodziłam na rehabilitację a jak test wyszedł pozytywny przerwałam
    Momo starań żyć trzeba normalnie

  • monia 70 Ekspertka
    Postów: 126 76

    Wysłany: 8 maja 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo Aga30.to dla mnie trudna decyzja ale skoro tak piszesz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia naprawdę trzeba żyć normalnie bo czliwiek do głowy dostanie i na pizzę nie pójdzie bo nie zdrowa
    Wiem coś i tym bo 10 lat starań za mną i chyba im mniej myślimy o tym i odpuszczamy to wtedy wychodzi
    Powodzenia ;)

  • monia 70 Ekspertka
    Postów: 126 76

    Wysłany: 9 maja 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację Aga. Doświadczyłam juz kiedys tego ze jak sie odpusci to sie udaje. Tyle tylko ze ze zlym skutkiem.
    Trza zyc normalnie ;)
    Dzięki
    Pozdrawiam cieplutko

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ