X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Problem z zajściem a może to już ?
Odpowiedz

Problem z zajściem a może to już ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Panie w tym laboratorium pomyślą że zwariowałam ;) odwiedzam je dość często od kiedy się staram ;p bo zawsze mam nadzieje że jednak test kłamał;p staram się ich unikać od pewnego czasu bo ręce będę miała jak ćpunka ;D ;)





    vzljdn3jqysgowur.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2014, 00:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia2805 wrote:
    Na internecie jest pełno tego ale chce mieć coś tylko wyłącznie dla siebie ;)
    staramy się już w sumie 2 lata
    Jestem w 23 dniu cyklu okres mam dostać za 9 dni w tym cyklu jak mam dziwne objawy mdłości senność brak chęci do wszystkiego w dodatku duże ilości śluzu o kolorze mlecznym oczywiście bezwonnym i nic mnie tam nie swędzi wcześniej nigdy nie miałam tak obfitego śluzu 19 dnia cyklu zrobiłam test ale niestety wyszedł negatywny...Niby nie nastawiam się tak bardzo już na tą ciąże doszłam do wniosku że jak będzie to będzie ale na prawdę niepokoi mnie ten śluz... ;)


    z tego co piszesz cykle masz 31 dniowe więc na bank w 19dc test Ci nie wyjdzie! wszędzie trąbią, żeby robić test w dniu spodziewanej miesiączki a nie prawie 2 tygodnie wcześniej xD w 19dc to Ty owulkę dopiero mogłaś mieć kobieto!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia2805 wrote:
    Narzeczony pracuje w Niemczech był na dwa dni czyi do zbliżenia doszło 12i13 listopada a okres dostałam 19 listopada więc wydaje sie mi to niemożliwe żebym była w ciąży ale jednak te objawy ;) czasem sobie myślę że może sobie wmawiam to ale wczesniej tak nie miałam...sama się już gubię ...;p

    skoro dostałaś okres to nie jesteś w ciąży! poza tym seksu uprawiałaś w dniach niepłodnych

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy w @ bierzecie olej z wiesiołka i kwas foliowy czy robicie przerwę ?

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwas foliowy bierzesz cały czas, a wiesiołka bierze się wyłącznie w I fazie cyklu. W II nie jest wskazany.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatur-kę jak mierzycie ? i w @ też?

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemka! :D
    Ja mam 21 lat staram się od ponad roku o dzidzi,jeśli w tym mies. się nie uda niestety ginekolog wysyła mnie na badania :/
    Ogólnie ja ile testów ciążowych zrobiłam już ale na becie nigdy nie byłam bo mi szkoda kasy :d jak zobaczę II krechy na 2 testach to wtedy mogę iść :)
    I dziewczyny nie czepiajcie się jej bo widać że jeszcze wiele nie wie na temat :P ogólnie panie które już są w ciąży mają odrębne forum więc tam powinny działać :) nie żeby się z kim kłócić ;) te które czekają lata wiedzą jak to jest ciągły zawód i wgl :( ale te co weszły na ovu i po 2 mies. już są w ciąży to w ogóle nie wiedzą co to jest nie móc zajść w ciążę sorry memory ale taka prawda :d

    Klaudia2805, zAgatka, zoe31 lubią tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka Dokładnie się z tobą zgadzam mnie tez czekają badania tuż po nowym roku
    do tej pory miałam zwykłe kontrolne wizyty u ginekologa po których zapewniała mnie że jest wszystko w najlepszym porządku i tylko muszę wyczekać swoje ;) Może 2015 będzie tym wyczekiwanym roczkiem dla nas ;)




    m7a4zlo8z1y4pduv.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2014, 17:32

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    Siemka! :D
    Ja mam 21 lat staram się od ponad roku o dzidzi,jeśli w tym mies. się nie uda niestety ginekolog wysyła mnie na badania :/
    Ogólnie ja ile testów ciążowych zrobiłam już ale na becie nigdy nie byłam bo mi szkoda kasy :d jak zobaczę II krechy na 2 testach to wtedy mogę iść :)
    I dziewczyny nie czepiajcie się jej bo widać że jeszcze wiele nie wie na temat :P ogólnie panie które już są w ciąży mają odrębne forum więc tam powinny działać :) nie żeby się z kim kłócić ;) te które czekają lata wiedzą jak to jest ciągły zawód i wgl :( ale te co weszły na ovu i po 2 mies. już są w ciąży to w ogóle nie wiedzą co to jest nie móc zajść w ciążę sorry memory ale taka prawda :d
    Nikt się Klaudii tu nie czepia, a spokojnie tłumaczy, bo jak sama powiedziała - niewiele wie. I nie dyskryminowałabym tych, któe przyszły na OV 2 miesiące temu i są już w ciąży, bo nie wiesz, ile czasu starały się wcześniej :)

    Staranie się rok, a dwa to już szczególnie jest wskazaniem do leczenia niepłodności. Jeśli lekarz wciska po takim czasie tekst, że 'przyjdzie pora' to powinna przyjść, ale tylko na jego zmianę. Lekarz ma leczyć, a nie gadać. A takie kontrolne wizyty niewiele pokazują.

    Przede wszystkim na własną rękę kobieta starająca się powinna zrobić komplet badań, zwłaszcza, jeśli nie udaje się jeden, drugi, trzeci miesiąc: morfologię, OB, mocz, cytologię, podstawowe hormony jak TSH, progesteron, prolaktyna, przeciwciała różyczki, toksoplazmozę, można pokusić się też o cytomegalię. List z badaniami na internecie jest pełno, wystarczy wpisać w google. Podobne tematy są też na forum.

    Sury lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    Siemka! :D
    Ja mam 21 lat staram się od ponad roku o dzidzi,jeśli w tym mies. się nie uda niestety ginekolog wysyła mnie na badania :/
    Ogólnie ja ile testów ciążowych zrobiłam już ale na becie nigdy nie byłam bo mi szkoda kasy :d jak zobaczę II krechy na 2 testach to wtedy mogę iść :)
    I dziewczyny nie czepiajcie się jej bo widać że jeszcze wiele nie wie na temat :P ogólnie panie które już są w ciąży mają odrębne forum więc tam powinny działać :) nie żeby się z kim kłócić ;) te które czekają lata wiedzą jak to jest ciągły zawód i wgl :( ale te co weszły na ovu i po 2 mies. już są w ciąży to w ogóle nie wiedzą co to jest nie móc zajść w ciążę sorry memory ale taka prawda :d

    Nigdzie nie widzę, żeby dziewczyny jej się czepiały. Po prostu robienie testu ciazowego w 19dc jest głupotą i nie ma na to innych słów, bo przeciez to i faceci, niezbyt lotni w tych damskich sprawach wiedza, ze test ciążowy robi sie w dniu spodziewanej @ lub po a i wtedy czasem nawet druga kreska sie jeszcze nie pojawi.

    I dlaczego wyganiasz ciężarne dziewczyny na forum belly? To nie bylo mile z Twojej strony. Ja tam sie cieszę, ze ciężarne tu zaglądają i wspierają swoje 'stare' kumpelki owulantki. Większość tuz po zapłodnieniu ucieka na fioletowa stronę i do nas juz nie zagląda, ale niektóre nadal tu są i fajnie, bo mogą nas wspierać i doradzać, takze wyluzuj trochę. Kazdy ma prawo tu być.

    Sury, Mona_M lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie kłócić sie dziewczynki ;) każda pomoc mi się przydaje i od tych starających się i od tych co już dzidzi maja ;) Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie...i swietnie rozumiem że robienie testy przed @ jest głupotą tylko ja chyba głupia jestem bo jak mam test to nie moge wysiedziec i muszę go zrobic bo zawsze mam nadzieje a może to juz ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynamy Kolejny cykl starań ;) trzymać kciuki kobitki ;)




    58g0zlo8gj2wbyu0.png

    zoe31 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    27ce66917c7405f3d5f3f38bff5884fd.png[/url


    Kto mi powie cos o tym wykresie ??


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2015, 10:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dostaje na głowę @ brak spóźnia się już 3 dni temperatura lekko podwyższona od kilku dni ale boli mnie brzuch jak na @ ...są szanse na dzidzi cały miesiąc starań .
    Tylko czy ten ból brzucha nie jest niepokojący ?? w poniedziałek mam wizytę u gin. a na złość nie mam gdzie kupić testu ;( tylko się modlę by @ nie nadeszła

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    ja wiem, że jak boli na @ to za kilka dni dostanę małpiszona, ten cykl porzuciłam wszystkie leki, < tylko na tarczycę został > mam dostać @ w poniedziałek i nie mam żadnych bóli tylko strasznie mnie piersi bolą i sutki, a brzuch nic a nic :)



    Oby @ nie nadeszła ani u mnie ani u Ciebie ;) boli mnie tak całkiem inaczej niż zwykle tak bardziej podniecająco ;) i w dodatku przy sprawdzaniu szyjki macicy zauważam że stała się bardziej ciasna... z ciekawości zmierzyłam temperaturę dziś pod pacha i wynosi 37 ;) dobra dosyć tych moich "wymysłów" w sumie miesiąc w miesiąc się mylę z pewnością wstanę rano i będzie @ a jak nie nadejdzie do poniedziałku to sie wyjaśni u gin. wszystko ;))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny badam szyjkę macicy od czasu do czasu więc tak mało sie znam dziś jestem w 27dc jest ona wysoko jest miękka i wydaje mi się że rozpulchniona nie dosięgłam żadnego dzióbka więc sadzę że chyba otwarta co wy na to??? a najbardziej mi chodzi o to ze po tym wszystkim bardzo mnie boi szyjka brzuch jak na okres tak nagle po a wcześniej nie bolał o co chodzi ;)

  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram się od dłuższego czasu i co miesiąc przed okresem moja szyjka jest inna. Teraz nawet nie badam. Jedyne co zauwazylam ze otwiera sie zawsze dopiero parę godzin przed rozpoczeciem @.

    Klaudia2805 lubi tę wiadomość

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walentynkowy teścior niestety na minus a jak u was?

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 20 lutego 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku ja też mam często takie schizy jak Ty Klaudia2805 ale od pewnego czasu przestałam kupować testy co ma być to będzie

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ