X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Progesteron a owulacja
Odpowiedz

Progesteron a owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • takczynie Przyjaciółka
    Postów: 102 43

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/1f5d15dcd6020.jpg.html dziewczyny miałyście tak? 22 dzień cyklu i taki wynik progesteronu, a owulacja potwierdzona monitoringiem. Jak to jest?

  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 19 marca 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron bada się 7 dni po owulacji. Mówisz że owulacja potwierdzona ale w którym dniu cyklu?

    takczynie lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • takczynie Przyjaciółka
    Postów: 102 43

    Wysłany: 19 marca 2019, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 dnia cyklu pęcherzyk miał 15 mm, 17 dc dotor widziała ciałko krwotoczne i płyn w zatoce douglasa, powiedziała, że owulacja była ok 14-15 dnia cyklu.

  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 20 marca 2019, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w cyklu, w którym zaszłam w ciążę (niestety biochemiczną) miałam progesteron ok 8, w cyklu wcześniejszym ok 5. Lekarka mi mówiła, że jak jest progesteron około 5 to owulacja była. Jeśli było by 1 lub 2 to raczej nie. No ale wartości nie powalają niestety :-/ Nie wiem czy u mnie ten niski prog trochę się nie przyczynił do straty.

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • takczynie Przyjaciółka
    Postów: 102 43

    Wysłany: 21 marca 2019, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę od 18 dnia cyklu duphaston 1x1, nie wychodzi on w badaniach, więc nie wiem czy to wystarczy przy ewentualnej ciąży.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ