Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Progesteron i estradiol 7dpo
Odpowiedz

Progesteron i estradiol 7dpo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kania85 wrote:
    Rucola to ja już nic nie rozumiem z tego,badasz estradiol,stresujesz się że niski a tu pach! ciąża...niezbadane są wyroki...

    teraz już nie wiem czy warto brać dodatkowo skoro u Ciebie niski estradiol w niczym nie przeszkodził
    Kania stresowałam się ze z reguly mam za wysoki. W tym cyklu był ok i się udało.

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 966

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    (...) W tym cyklu był ok i się udało.


    Rucola, czytałam co pisałaś propos poziomu estradiolu.

    Co sądzisz o moich wynikach? (7 dpo)
    Estradiol 212,00 pg/ml

    faza folikularna 21 - 251 pg/ml
    środek cyklu 38 - 649 pg/ml
    faza lutealna 21 - 312 pg/ml

    Progesteron 26,89 ng/ml

    - faza folikularna poniżej 0,1 - 0,3 ng/ml
    - faza lutealna 1,2 - 15,9 ng/ml
    - po menopauzie 0,1 - 0,2 ng/ml

    Ciąża:
    I trymestr 2,8-147,3 ng/ml
    II trymestr 22,5 - 95,3 ng/ml
    III trymestr 27,9 - 242,5 ng/ml

    Narobiłam sobie nadziei sugerując się progesteronem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2018, 09:32

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto_Anna wrote:
    Rucola, czytałam co pisałaś propos poziomu estradiolu.

    Co sądzisz o moich wynikach? (7 dpo)
    Estradiol 212,00 pg/ml

    faza folikularna 21 - 251 pg/ml
    środek cyklu 38 - 649 pg/ml
    faza lutealna 21 - 312 pg/ml

    Progesteron 26,89 ng/ml

    - faza folikularna poniżej 0,1 - 0,3 ng/ml
    - faza lutealna 1,2 - 15,9 ng/ml
    - po menopauzie 0,1 - 0,2 ng/ml

    Ciąża:
    I trymestr 2,8-147,3 ng/ml
    II trymestr 22,5 - 95,3 ng/ml
    III trymestr 27,9 - 242,5 ng/ml

    Narobiłam sobie nadziei sugerując się progesteronem...


    Jeszcze chwilkę poczekaj i sprawdź czy sie udało ale wyniki wyglądają bardzo bardzo ładnie ;)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co myślicie o progesteronie 40,23 ng/ml w cyklu bezowulacyjnym? Wynik z 16 dc. Wg wykresu wychodzi że owulacja była, ale byłam na monitoringu w 10dc i 15 dc i nic nie było :( Co myślicie?

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2512

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomożecie mi z interpretacją wyników? Zbadałam estradiol w tym cyklu i wyniki przedstawiają się następująco:
    2dc - 41,2 pg/ml
    12dc - 168 pg/ml
    7dpo - 206,3 pg/ml

    Dodatkowo zbadałam progesteron 7dpo i wynik jest ładny, bo 20,08 ng/ml

    Słyszałam, że estradiol 7dpo powinien wynosić połowę wyniku z fazy okołoowulacyjnej...o czym może świadczyć mój wynik?

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 1 września 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) u mnie w 6dpo było tak:
    Estradiol 158
    Progesteron 11.1 ng
    Czyli norma,ale 2 tyg.temu (a tydzień przed owu)estradiol wynosil 60. To chyba ok? Czy progesteron mogł dzisiaj (7dpo) sporo się podwyższyc? Ile średnio rośnie na dobę?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 966

    Wysłany: 7 lutego 2019, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puk puk! Czy ktoś tu jeszcze jest?
    Witajcie :)
    Przedszkolanko - GRATULUJĘ <3

    Moje dzisiejsze wyniki 7 dpo:

    Estradiol 186 pg/ml (wooow!!!!)

    faza folikularna 21 - 251 pg/ml
    środek cyklu 38 - 649 pg/ml
    faza lutealna 21 - 312 pg/ml
    po menopauzie 10 - 28 pg/ml
    po menopauzie(hormonalna terapia zastępcza) < 10 - 144 pg/ml

    Progesteron 22,76 ng/ml (wooooooow!!!!)

    - faza folikularna poniżej 0,1 - 0,3 ng/ml
    - faza lutealna 1,2 - 15,9 ng/ml
    - po menopauzie 0,1 - 0,2 ng/ml

    Ciąża:
    I trymestr 2,8-147,3 ng/ml
    II trymestr 22,5 - 95,3 ng/ml
    III trymestr 27,9 - 242,5 ng/ml

    Zawsze 7dpo miałam estradiol ok 135 a progesteron ok 13,5.
    Dziewczyny, strasznie się napaliłam na ciążę w tym cyklu z takim wynikami! :D

    Co o nich sądzicie?

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • Misia93 Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 5 grudnia 2025, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z powodu bolu piersi (ból sutków)swędzące piersi oraz rozpierania podbrzusza i ciągle pozytywnego testu lh zrobiłam badanie w 28dc przy cyklach 31/32dniowych te objawy jedynie u mnie wystąpiły przy ciąży pozamacicznej w maju2025 wtedy jednak wystąpiło plamienie..teraz go nie ma
    Estadriol 245,50pg/ml
    Progesteron 3,20 NG/ml
    Lh 14,42mIu/ml

    Śluz płodny 11dc-15dc
    Poprzednie cykle 29/32 dni od sierpnia do listopada.
    Progesteron wtedy powyżej 11 NG/ml do 21 NG/ml
    Estadriol max 160 pg/ml
    Lh max do 8



    Czy tak krótko przed miesiączką moga być takie wyniki ?

    Ona:1993 On:1992
    Starania od 08.2024
    Ciaża pozamaciczna 05/2025-jajowod zachowany
    Drożnośc 08.2025-Oba Drożne
    Ureoplasma-wyleczona
    Niedoczynnosc tarczycy
    08.2025 AMH 2,70

    On:morf:8%,typ A+B 79%,ph 8,10,Ruchliwość:92%
    Ona: D3:55ng/ml
    Homocysteina:11,3=>9,14 umol/l
    Koagulant toczniowy-ujemny
    Przeciwciała przeciwjądrowe ANA-nie wykryto

    05.2026 - miesiaczka 1.05.26
    14.05-pecherzyk dom.20mm,test LH pozytywny 14dc
    21dc prog 18,30ng/ml estadriol 62,10pg/ml
    wit b12-511pg/ml ,kwas foliowy 19,40ng/ml
    Aromek 2-6 dc 1x1 (2,5mg)
    24.05 test pozytywny
    25.05 BHCG 29,60miU/ml prog. 24,90
    27.05 BHCG 137 (372%) prog.25.10
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ