X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Progesteron spadek?
Odpowiedz

Progesteron spadek?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • YOLKA Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, za mną 17 cykl starań, pęcherzyk w 13 dc 24mm, lekarka twierdziła że za późno żeby pękł. Progesteron w 20 dc 22.2 czyli owulacja była, miałam powtórzyć progesteron w 24 dc u wynik 17.7 więc spadł. I co to może znaczyć? Można już stwierdzić że cykl nieudany?

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli będzie ciąża to progesteron pójdzie do góry, spokojnie.

    polkosia lubi tę wiadomość

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam właśnie z progesteronem poniżej 8, więc da się zajść :) Mi pękają przy 24-26 mm, więc u każdego inaczej. Myślę, że miałaś szansę na owulację. Może pękł Ci zaraz po USG. Jak uprawiacie seks regularnie, to jest nadzieja :)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ