X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Progesterone besins - czy zaburza wyniki badań progesteronu?
Odpowiedz

Progesterone besins - czy zaburza wyniki badań progesteronu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marti7 Autorytet
    Postów: 485 381

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Robiłam dzisiaj badanie progesteronu, jako że około tydzień temu miałam owulację. Przyjmuję od poniedziałku dwa razy dziennie 2x1 tabletkę 100mg progesterone besins. Nie mogłam znaleźć na ulotce informacji, czy ten lek zaburza wyniki stężenia progesteronu we krwi. Wyszło mi 18,43 ng/ml. Nigdy nie miałam tak wysokiego progesteronu i dlatego zastanawiam się jak duży wpływ na ten wynik miał przyjmowany progesteron besins. Czy któraś z Was przyjmowała może progesteron w tej formie? Czy lekarze Wam powiedzieli czy zaburzy on wyniki badań? Chętnie poczytam wasze doświadczeni z tym lekiem 😊

  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 194 60

    Wysłany: 21 października 2021, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, wychodzi w badaniu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ