X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Prolaktyna zbyt niska po leczeniu!Proszę POMÓŻCIE!
Odpowiedz

Prolaktyna zbyt niska po leczeniu!Proszę POMÓŻCIE!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Lucyna Przyjaciółka
    Postów: 90 31

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bromergon naprawdę działa :)
    moj wynik prolaktyny w marcu to ponad 34 do zajscia w ciażę za dużo.
    Po miesiącu przyjmowania bromergonu połowy tabletki na noc, prolaktyna spadła do ponad 7 :)
    obniżam rownież tsh miesiac temu ponad 4 teraz 2,63 wciąż za duzo, do zajścia w ciążę mój lekarz mowi że musi być 1,3

    po 5 latach- sukces!
    oby się udało tym razem ....
  • Karolajnaaa Znajoma
    Postów: 29 12

    Wysłany: 26 lutego 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.

    Wczoraj odebrałam wynik prolaktyny po 6 tygodniach przyjmowania Dostinexu. Wynik wprawił mnie w osłupienie, bo wyszedł <0,50 ng/ml. Obok wyniku napisano "WYNIK KONTROLOWANO". Biorę pół tabletki tygodniowo. Teraz zastanawiam się czy mam zmniejszyć dawkę, ale wydaje mi się, że to właśnie dzięki Dostinexowi w końcu miałam owulację i boję się, że jak zmniejszę dawkę, to znowu nie będę miała owu :(
    Za tydzień wizyta u endo, więc będę wtedy mądrzejsza, póki co muszę czekać....

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ