X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne prosze o pomoc...
Odpowiedz

prosze o pomoc...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ola 1980 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam staram sie o dzieciatko i juz warjuje pomozcie mi bo nie umie w lutym miałąm @ 6,02 , w marcu 8, 25 współżyłam bez zabezpieczenia partner skonczył we mnie ... od 1kwietnia mierze temperature pochwy codziennie rano o tej samej porze i nie zmienia sie jest 37,5 czy jest szansa ze bedziemy rodzicami dodam ze nigdy przed spodziewana miesiaczka nie miałam takiej temperatury....

    ola 1980
  • Agness12 Autorytet
    Postów: 370 206

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prowadzisz wykres ?
    Temperatura raczej nie powinno sie sugerować..
    Trzeba czekać do dnia spodziewanej @ i wykonac test ciążowy a najlepiej bete hcg :)
    Ale pamiętaj, że szansa zawsze jest :)

    3i49df9hi1sl1iuj.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zależy czy miałaś ovu i czy trafiliście, zrób test za jakieś 3-4 dni i będziesz wiedziała

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ