Forum Starając się - ogólne prosze o pomoc...
Odpowiedz

prosze o pomoc...

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ola 1980 Debiutantka

Wysłany: 3 kwietnia 2017, 21:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam staram sie o dzieciatko i juz warjuje pomozcie mi bo nie umie w lutym miałąm @ 6,02 , w marcu 8, 25 współżyłam bez zabezpieczenia partner skonczył we mnie ... od 1kwietnia mierze temperature pochwy codziennie rano o tej samej porze i nie zmienia sie jest 37,5 czy jest szansa ze bedziemy rodzicami dodam ze nigdy przed spodziewana miesiaczka nie miałam takiej temperatury....

ola 1980
  • Agness12 Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2017, 12:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prowadzisz wykres ?
    Temperatura raczej nie powinno sie sugerować..
    Trzeba czekać do dnia spodziewanej @ i wykonac test ciążowy a najlepiej bete hcg :)
    Ale pamiętaj, że szansa zawsze jest :)

3i49df9hi1sl1iuj.png
  • Agusia_pia Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2017, 13:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zależy czy miałaś ovu i czy trafiliście, zrób test za jakieś 3-4 dni i będziesz wiedziała

Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego