X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Proszę o pomoc!!!!
Odpowiedz

Proszę o pomoc!!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Załamana Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 17 listopada 2013, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki;)
    Mam taki problem już wam piszę staram się o dzidzię już 1,5 roku ale nie o tym chciałam zapytać a więc dostałam okres 13.11.13r. a miałam dostać 14.11.13r. ale to jeszcze nic od tamtego miesiąca mierze temp. i tak mój okres teraz trwał cztery dni a normalnie trwał 7 dni i co jeszcze zawsze bolał mnie brzuch tak że to koniec a teraz nic i jeszcze jedno w tamtym miesiącu przed okresem temp mi spadła na 36.5 a nawet mniej a teraz mam 36.9 nie wiem co o tym myśleć?? Jeszcze co kłuje mnie jajnik prawy nie wiem co mam myśleć ?? Doradźcie coś proszę

    Załamana;(
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 17 listopada 2013, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeden dzień w te czy we w te, to akurat żadna różnica, jeden dzień to nic.
    To, że trwał 4 - czy był tak samo obfity? Czy występowała żywa krew i skrzepy? (wybacz, że wypytuje, ale to ważne)
    Temperatura nie musi być co miesiąc taka sama w obu fazach. Ważne, żeby spadła do poziomu sprzed owulacji. Jaką temperaturę miałaś zaraz po okresie, do jakiej wzrosła po owu? Tylko te dane są porównywalne, nie te sprzed miesiąca.
    Szanse są zawsze, warto zrobić test ;)

    48f411ed51.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ