X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne prosze o pomoc...ola 36lat
Odpowiedz

prosze o pomoc...ola 36lat

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ola 1980 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam staram sie o dzieciatko i juz warjuje pomozcie mi bo nie umie w lutym miałąm @ 6,02 , w marcu 8, 25 współżyłam bez zabezpieczenia partner skonczył we mnie ... od 1kwietnia mierze temperature pochwy codziennie rano o tej samej porze i nie zmienia sie jest 37,5 czy jest szansa ze bedziemy rodzicami dodam ze nigdy przed spodziewana miesiaczka nie miałam takiej temperatury....dodam ze mam 36 lat skonczone i juz jedno dziecko ale ma 15lat i zupełnie nie pamietam nic z objawow pierwszej ciazy

    ola 1980
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, żeby temperatury były wiarygodne musisz mierzyć je cały cykl o tej samej porze. Ile dni po owulacji jesteś? Jak długie masz cykle?

    Najlepiej zrób test

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • ola 1980 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cykle mam roznie 28dni ostatni 31dni

    ola 1980
  • ola 1980 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zupełnie jestem zielona w tych wyliczeniach nigdy nie liczyłam tylko zapisywałam kiedy mam @ a teraz bardzo nam zalezy zeby miec dzidusia

    ola 1980
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że żadna z nas nic Ci nie powie. Nie masz pomiarów temperatury.

    Robiłaś test ciążowy? Robiłaś jakieś badania hormonalne?

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli ostatni raz miałaś miesiączkę 6.02.17 r. to przecież masz bardzo duże opóźnienie. współżyłaś 3 i 20 dnia cyklu. Wydaje się, ze przed owulacja i po owulacji. Musisz zrobić test ciążowy bo jeśli okaże się negatywny to trzeba iść do lekarza bo za długi przestój jest. Zacznij od testu lub bety i tyle.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    jeśli ostatni raz miałaś miesiączkę 6.02.17 r. to przecież masz bardzo duże opóźnienie. współżyłaś 3 i 20 dnia cyklu. Wydaje się, ze przed owulacja i po owulacji. Musisz zrobić test ciążowy bo jeśli okaże się negatywny to trzeba iść do lekarza bo za długi przestój jest. Zacznij od testu lub bety i tyle.
    Ja zrozumialam ze ona 8 marca miala @ :P ale fakt troche niejasno napisane, wiec niewiadomo czy 8 marca bylo <3 czy @ ;)
    Trzeba sie przylozuc do tych pomiarow dzien w dzien faktycznie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ