X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PROSZĘ O RADE !
Odpowiedz

PROSZĘ O RADE !

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Zaczarowana27 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane. Byłam dziś u ginekologa ponieważ spóźnia mi się okres. Po badaniu ginekologicznym usg stwierdził że póki co ciąży nie widać ( bo przy 3-4 tyg ciąży może usg nie wykryć) ale na 100% było jajeczkowanie bo widzi pęknięty pęcherzyk w prawym jajniku. Czułam kłucie w prawym boku 5-6 marca i lekarz stwierdził że to był prawdopodobnie ten moment. Dał mi skierowanie na bete i dziś również poddałam się badaniu. 1 kwietnia mam mieć ponowne badanie które już da całkowitą pewność co i jak. Czy któraś w was miała podobną sytuacje i okazało się że jest w ciąży lub niebawem dostała @?

    Pozdrawiam serdecznie

    Usilnie staramy się o dzidziusia :)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowana27 wrote:
    Dał mi skierowanie na bete i dziś również poddałam się badaniu. 1 kwietnia mam mieć ponowne badanie które już da całkowitą pewność co i jak.
    No to czekaj na wyniki bo więcej prawdy Ci powiedzą niż my.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 10:35

    Mona_M lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jakiej rady oczekujesz? Trzeba zrobić bete i czekać i tyle

  • Zaczarowana27 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie oczekuje rady tylko pytam czy któraś miała podobną sytuację. Najbardziej bałam się że ginekologicznie jest cos nie tak.

    Usilnie staramy się o dzidziusia :)
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po widoku mojego monitora, zabarwieniu szkła oraz ciarkach w kciukach stwierdzam, że ginekologicznie jest OK.
    Możesz zrezygnować z wizyt u swojego ginekologa, lepiej internetowe koleżanki z forum ovu Cię zbadają.
    P.S. Oczekuję opłaty, bo dzisiaj przyjmuję prywatnie.

    lady kiara, livia30, mana, Maczek, Ralpina, dmuchawiec, camila lubią tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Zaczarowana27 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po co wgl takie wypowiedzi ? Nie podoba sie post to proszę nie komentować. Nie pytam nikogo czy jestem w ciąży czy nie tylko o to czy KTOŚ MIAŁ PODOBNĄ SYTUACJE. Proszę czytać ze zrozumieniem !

    Usilnie staramy się o dzidziusia :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nawet jak miała to co tobie to zmienia jak każda jest inna. Czy jak ktoś napisze "tak miałam taka sytuacje i byłam w ciąży" to pomoże ci to w czymś?

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam podobną sytuację z 6 razy (spóźniający się okres) z czego 2 razy badanie betą + wywołanie okresu luteiną bo była ujemna.

    Co to da, że ktoś miał czy nie miał podobnej sytuacji. Twoja może być o 180 stopni inna.

    anja83 lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no, ale jakiej odpowiedzi oczekujesz, temat bez sensu. dowiesz się jak zrobisz betę...skoro ci się spóżnia okres to beta juz powinna byc pozytywna, jeśli nie będzie tzn. coś się pochrzaniło i zmiataj spowrotem do gina

    dmuchawiec lubi tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra ja miałam podobna sytuację. Okres spóźniał mi sie 6 dni i w 7. dniu dostałam @.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekaj spokojnie na wynik bety :)
    Czasami się zdarza że @ się spóźni i trzeba wywołać
    Ale trzymam kciuki za pozytywną betę. :)

    Zaczarowana27 lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja bym takiej nadzieji nie chciała żeby mi każdy mówił tak na pewno jesteś w ciąży a potem dup po prostu okres się spóźnia.

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TylkoChwila, ale nie pisze, że szuka wsparcia, jak sama pisze, nie pyta czy jest w ciąży (w domyśle - czy może być w ciąży), więc temat - bez urazy - trochę z dupy ;p

    Ale żeby nie bylo, ja odpisałam że miałam taką sytuację i tak na prawdę nic z tego nie wynika ;p

    EDIT: co innego gdyby tego wsparcia oczekiwała - zdarzały się takie posty i nie były wyśmiewane. Teoretycznie 80% dziewczyn tutaj mogłoby napisać
    "Tak miałam" - koniec wypowiedzi ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 10:59

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowana, Ty chyba faktycznie jesteś nieźle zaczarowana... Piszesz, że byłaś dzisiaj u swojgo ginekologa, który (z tego co opisujesz) całkiem sensowne działania podjął, po czym zakładasz kolejny (!!!) wątek z dziwacznym pytaniem, czy któraś też tak miała.
    No to kilka miesięcy temu miałam tak jak opisujesz i przyszła @. A dwa miesiące temu miałam tak jak opisujesz i @ nie przyszła do dzisiaj. Pomogło?

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauda po pierwsze - pierwszy karny k*tas - miałas się nie wypowiadać na innych forach ;p

    Po 2 - zgodnie z oczekiwaniami koleżanki Twój post jest jednym z bardziej rzeczowych <lol> :D hahah

    momo1009, lauda. lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowana27 wrote:
    Ja nie oczekuje rady tylko pytam czy któraś miała podobną sytuację. Najbardziej bałam się że ginekologicznie jest cos nie tak.
    No ale jak nie oczekujesz rady, jak taki własnie tytuł ma Twój wątek?

    Anyway.. skoro już bardzo chcesz dowiedzieć się czy którejś jeszcze spóźniała się @ i co z tego wynikło, wystarczy wątek w dziale "w oczekiwaniu na testowanie", on od tego właśnie jest, żeby się tego typu wrażeniami dzielić :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 11:04

    Emma80 lubi tę wiadomość

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No może i macie racje, tym bardziej, że to kolejny taki dziwny temat tej autorki. Ja po prostu z początku sądziłam że źle ubrała w słowa to co chciała przekazać.

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem z takim pytaniem lepiej podczepić się pod istniejące - jak pisze momo 'w oczekiwaniu na testowanie' czy choćby tutaj w 'marcowe groszki'.

    Bez urazy, ale tego jest dużo, dziewczyny przeżywają tam podobne rozterki.

    momo1009 lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • kasiakasia11 Autorytet
    Postów: 1313 431

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 18:40

    syn (HLHS) 24.07.14 - 03.09.14
    córka 10.12.15
    syn 28.08.17


  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejny post który nic nie wnosi a robi bałagan na forum. Dziewczyny maja racje, mogłas spytać w dziale o testowaniu. Nie jedna tak miała. Robię bete lub test i wiem. Po co nowy watek to nie wiem.

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ