Forum Starając się - ogólne Przepuklina kresy białej.... a ciąża?
Odpowiedz

Przepuklina kresy białej.... a ciąża?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Agulaa30 Autorytet
  Postów: 501 189

  Wysłany: 24 kwietnia 2018, 17:59

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej dziewczyny dzisiaj sie dowiedziałam ze mogę mieć a raczej na pewno mam przepuklinę kresy białej...mam termin na usg na koniec czerwca... staram sie o dziecko...czy ta przepuklina w niczym nie przeszkodzi? czytałam na necie ze przez taka przepuklinę nie mozna rodzić naturalnie :( moze ktoraś z was była w podobnej sytuacji?

  w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
 • Joaska28 Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 24 września, 14:55

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Właśnie wyczytałam o komplikacjach jakie może powodować przepuklina kresy białej https://centrum-kore.pl/rozejscie-miesni-brzucha-usg-przepuklina-kresy-bialej-poznan/ Czy to niebezpieczne?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego