X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przepuklina kresy białej.... a ciąża?
Odpowiedz

Przepuklina kresy białej.... a ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dzisiaj sie dowiedziałam ze mogę mieć a raczej na pewno mam przepuklinę kresy białej...mam termin na usg na koniec czerwca... staram sie o dziecko...czy ta przepuklina w niczym nie przeszkodzi? czytałam na necie ze przez taka przepuklinę nie mozna rodzić naturalnie :( moze ktoraś z was była w podobnej sytuacji?

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Joaska28 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 24 września 2020, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wyczytałam o komplikacjach jakie może powodować przepuklina kresy białej https://centrum-kore.pl/rozejscie-miesni-brzucha-usg-przepuklina-kresy-bialej-poznan/ Czy to niebezpieczne?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ