Forum Starając się - ogólne Przepuklina kresy białej.... a ciąża?
Odpowiedz

Przepuklina kresy białej.... a ciąża?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Agulaa30 Autorytet
  Postów: 501 189

  Wysłany: 24 kwietnia 2018, 17:59

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej dziewczyny dzisiaj sie dowiedziałam ze mogę mieć a raczej na pewno mam przepuklinę kresy białej...mam termin na usg na koniec czerwca... staram sie o dziecko...czy ta przepuklina w niczym nie przeszkodzi? czytałam na necie ze przez taka przepuklinę nie mozna rodzić naturalnie :( moze ktoraś z was była w podobnej sytuacji?

  w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
 • Joaska28 Nowa
  Postów: 3 0

  Wysłany: 24 września 2020, 14:55

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Właśnie wyczytałam o komplikacjach jakie może powodować przepuklina kresy białej https://centrum-kore.pl/rozejscie-miesni-brzucha-usg-przepuklina-kresy-bialej-poznan/ Czy to niebezpieczne?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ