X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przewwkly bo w podbrzuszu
Odpowiedz

Przewwkly bo w podbrzuszu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MomToBe Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 11 lutego 2013, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAM do was pytanie, w zeszlym miesiacu bylo ok,ae w poprzednim i tym znowu to samo, a mianowicie ciagle boli podbrzusze, tak jak na okres ale ja juz jestem kilka dni po okresie a bol sie na sila, nie jest to owulacja bo na owulacje mam inny bol ,teraz boli mnei dolownie jak bym miala dostac okres,czy ktos wie dlaczego>?Moze ktoras z was tez tak ma??

    atdci09k96uspmjm.png
    e790355cf3.png
  • rubi67 Autorytet
    Postów: 1941 2296

    Wysłany: 18 marca 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź do lekarza, ból w podbrzuszu moze oznaczac tez zapelenie przydatków, a z tym naprawde nie ma żartów ;/

    kjmnp07wv7btz8gg.png
    w57vtqyw3stplbvj.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ