Forum Starając się - ogólne Przewwkly bo w podbrzuszu
Odpowiedz

Przewwkly bo w podbrzuszu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MomToBe Przyjaciółka

Wysłany: 11 lutego 2013, 13:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAM do was pytanie, w zeszlym miesiacu bylo ok,ae w poprzednim i tym znowu to samo, a mianowicie ciagle boli podbrzusze, tak jak na okres ale ja juz jestem kilka dni po okresie a bol sie na sila, nie jest to owulacja bo na owulacje mam inny bol ,teraz boli mnei dolownie jak bym miala dostac okres,czy ktos wie dlaczego>?Moze ktoras z was tez tak ma??

atdci09k96uspmjm.png
    e790355cf3.png
  • rubi67 Autorytet

Wysłany: 18 marca 2013, 18:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź do lekarza, ból w podbrzuszu moze oznaczac tez zapelenie przydatków, a z tym naprawde nie ma żartów ;/

kjmnp07wv7btz8gg.png
    w57vtqyw3stplbvj.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.