Forum Starając się - ogólne Przewwkly bo w podbrzuszu
Odpowiedz

Przewwkly bo w podbrzuszu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MomToBe Przyjaciółka

Wysłany: 11 lutego 2013, 13:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAM do was pytanie, w zeszlym miesiacu bylo ok,ae w poprzednim i tym znowu to samo, a mianowicie ciagle boli podbrzusze, tak jak na okres ale ja juz jestem kilka dni po okresie a bol sie na sila, nie jest to owulacja bo na owulacje mam inny bol ,teraz boli mnei dolownie jak bym miala dostac okres,czy ktos wie dlaczego>?Moze ktoras z was tez tak ma??

atdci09k96uspmjm.png
    e790355cf3.png
  • rubi67 Autorytet

Wysłany: 18 marca 2013, 18:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź do lekarza, ból w podbrzuszu moze oznaczac tez zapelenie przydatków, a z tym naprawde nie ma żartów ;/

kjmnp07wv7btz8gg.png
    w57vtqyw3stplbvj.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego