Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przygody tytułowej "Bożeny"
Odpowiedz

Przygody tytułowej "Bożeny"

Oceń ten wątek:
  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 12 maja 2020, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Tutaj miała 3 miesiące 😁
    bf349bd16f9c.jpg
    Śliczności ❤️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 12 maja 2020, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2020, 15:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2020, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia właśnie! Teraz jak spałam to mi się śniłaś, że byłaś u mnie w robocie i coś tak robiłyśmy razem! Ale fajny to był sen 😂😁

    Lalia lubi tę wiadomość

  • eszanka Autorytet
    Postów: 1018 939

    Wysłany: 12 maja 2020, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Haha moja się zawsze cała rozkłada przy ścianie dupą do mnie oczywiście. Ale jest taka zazdrosna ze jak tylko się stary przytuli to od razu szczeka jak cholera 😁
    Haha, nasza wciska się między nas. A jak przychodzi czas na bzyki i zganiamy ja z łóżka to pozniej jest wzrok "nie wstyd Wam, niby dlaczego musialam zejsc"

    nick nieaktualny, Joan, TakBardzoCiebieChcę lubią tę wiadomość

    qdkkvcqgllcwggq8.png

    starania od 08.2019
    👼 11.2019
    08.2020 Angelius Provita, dr MP

    04.2021 Puregon, Ovitrelle, Encorton, Neoparin, Accard, Luteina, Euthoryx 25
    04.05 beta 812,6 mlU/ml
    11.05 mamy zarodek 🍀
    25.05 ❤️

    "You never know how strong you are until being strong is the only choice you have"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka wrote:
    U nas dwa psiaki i kociak koniecznie zawsze w łóżku z Nami 😁 Przytulasków przed spaniem nie odpuszczą 😁

    Mój na początku ostro prostestowal żeby pies był na lozku. Ale w końcu mu przeszło. Nie dał rady z nami dwoma haha 😁

  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 12 maja 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2020, 15:51

  • Lori05 Autorytet
    Postów: 648 390

    Wysłany: 12 maja 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    Dziewczyny, kupiłam wit C z targrocha. Nie dość, że tańsza niż z rossmanna to jeszcze WCALE nie jest kwaśna!!!

    234aac5a1d65.jpg
    Gdzie kupiłaś? :)

    Starania o pierwsze dziecko

    Badania: Glukoza 90,10 mg/dl ❌; Insulina 13,4 µIU/ml❌; Prolaktyna 30,45 ng/ml ❌; TSH 1,245 ✅; FT4 0,97 ng/dl ✅; FT3 4,72 pmol/l ✅; anty-TPO 575,13 IU/ml ❌; USG tarczycy ✅; Progesteron - 16,43 ng/ml ✅, Ferrytyna 82,2 ng/mL ✅; Witamina B12 372 ph/mL ✅; Kwas foliowy 33,00 ng/mL ❌; 17-OH Progesteron 3,49 ng/ml ❌; SHBG 18,92 nmol/l ❌; Testosteron 65,43 ng/dl ❌; Androstendion 7,64 ng/ml ❌

    hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon
    IO - metformina

    Suplementy: wit. D, wit. C, Proovulin, wit. B Complex
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 12 maja 2020, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2020, 15:51

  • eszanka Autorytet
    Postów: 1018 939

    Wysłany: 12 maja 2020, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    Dziewczyny, kupiłam wit C z targrocha. Nie dość, że tańsza niż z rossmanna to jeszcze WCALE nie jest kwaśna

    Co to za witamina C jak nie jest kwaśna 🤔

    Ja bym mogla jesc cytryny na kilogramy ale to nieekonomiczne. KOCHAM cytryny. Pomarańcze i mandarynki tez o ile są kwaśne.

    Susanne, pakuję się i razem z Bożeną zawitamy do Ciebie. Od teraz kojarzysz mi sie z cytrusowym rajem ❤

    Susanne lubi tę wiadomość

    qdkkvcqgllcwggq8.png

    starania od 08.2019
    👼 11.2019
    08.2020 Angelius Provita, dr MP

    04.2021 Puregon, Ovitrelle, Encorton, Neoparin, Accard, Luteina, Euthoryx 25
    04.05 beta 812,6 mlU/ml
    11.05 mamy zarodek 🍀
    25.05 ❤️

    "You never know how strong you are until being strong is the only choice you have"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2020, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    mój ma to w nosie jak się bzykamy :P kiedyś jak był mały to na siłę się pchał pod kołdrę zboczuch.

    Jak nocowała u mnie suszka siostry (maltańczyk) to potrafiła siąść i się na nas patrzeć :P

    Mojego siostra ma Chihuahue i jak się kochają to stoi i szczeka bo mysli, ze Pan robi Pani krzywdę 😂

    Joan lubi tę wiadomość

  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 12 maja 2020, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Mojego siostra ma Chihuahue i jak się kochają to stoi i szczeka bo mysli, ze Pan robi Pani krzywdę 😂
    Chyba bym się nie skupiła 😂

    nick nieaktualny, TakBardzoCiebieChcę lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
  • eszanka Autorytet
    Postów: 1018 939

    Wysłany: 12 maja 2020, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umówiłam się do fizjoterapeuty uroginekologicznego, może coś pomoże na moja ciągnącą bliznę po usunięciu wyrostka. Po zabiegu daje o sobie znać.

    Moja 🐒 leci sobie w kulki i mamy 2 dzień gry wstępnej. Nie uwierzę ze owulka byla 13 dc jak wyznaczyła OF. Jak dla mnie miedzy 15 a 17 dc. Tylko czemu testy owulacyjne wyszly wczesniej pozytywne 🤔

    qdkkvcqgllcwggq8.png

    starania od 08.2019
    👼 11.2019
    08.2020 Angelius Provita, dr MP

    04.2021 Puregon, Ovitrelle, Encorton, Neoparin, Accard, Luteina, Euthoryx 25
    04.05 beta 812,6 mlU/ml
    11.05 mamy zarodek 🍀
    25.05 ❤️

    "You never know how strong you are until being strong is the only choice you have"
  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 12 maja 2020, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lori05 wrote:
    Gdzie kupiłaś? :)

    Allegro. Ja tylko tam zakupy robię 😂

    Lori05 lubi tę wiadomość

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • eszanka Autorytet
    Postów: 1018 939

    Wysłany: 12 maja 2020, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Mojego siostra ma Chihuahue i jak się kochają to stoi i szczeka bo mysli, ze Pan robi Pani krzywdę 😂
    Patrzenie jakos bym zniosła ale szczelnie to już za wiele. Jeszcze teściowie by wpadli zobaczyc co sie dzieje 😈

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qdkkvcqgllcwggq8.png

    starania od 08.2019
    👼 11.2019
    08.2020 Angelius Provita, dr MP

    04.2021 Puregon, Ovitrelle, Encorton, Neoparin, Accard, Luteina, Euthoryx 25
    04.05 beta 812,6 mlU/ml
    11.05 mamy zarodek 🍀
    25.05 ❤️

    "You never know how strong you are until being strong is the only choice you have"
  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 12 maja 2020, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Mój na początku ostro prostestowal żeby pies był na lozku. Ale w końcu mu przeszło. Nie dał rady z nami dwoma haha 😁

    Ja od początku swojego uczyłam, że ma z nami nie spać. Jednak to prawie 40 kg bydlę i nie chciałabym z nim walczyć o kołdrę 😉

    Joan, nick nieaktualny, Susanne lubią tę wiadomość

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 12 maja 2020, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2020, 15:51

  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 12 maja 2020, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka wrote:
    U mnie dzisiaj wjeżdża spaghetti na obiado-kolacje 🙈
    I przyszły mi testy owulacyjne z allegro, tym razem zamówiłam te zielone. Sprawdzimy jaka będzie różnica 😁 Dziewczyny jak robicie owulacyjne to od którwgo dc zaczynacie?
    Zależy raczej od długości. Ja mam długie cykle więc dopiero koło 18-19 dc będę zaczynać.

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
  • Lori05 Autorytet
    Postów: 648 390

    Wysłany: 12 maja 2020, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w temacie cytryn i witaminy C. Czy jest to okej jak do jeden wody daję razem witaminę C i Proovulin? Ma to jakiś wpływ? Jakoś lepiej mi się tak pije

    Starania o pierwsze dziecko

    Badania: Glukoza 90,10 mg/dl ❌; Insulina 13,4 µIU/ml❌; Prolaktyna 30,45 ng/ml ❌; TSH 1,245 ✅; FT4 0,97 ng/dl ✅; FT3 4,72 pmol/l ✅; anty-TPO 575,13 IU/ml ❌; USG tarczycy ✅; Progesteron - 16,43 ng/ml ✅, Ferrytyna 82,2 ng/mL ✅; Witamina B12 372 ph/mL ✅; Kwas foliowy 33,00 ng/mL ❌; 17-OH Progesteron 3,49 ng/ml ❌; SHBG 18,92 nmol/l ❌; Testosteron 65,43 ng/dl ❌; Androstendion 7,64 ng/ml ❌

    hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon
    IO - metformina

    Suplementy: wit. D, wit. C, Proovulin, wit. B Complex
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 12 maja 2020, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia wrote:
    Kurcze pieczone... Dziewczyny wczoraj moja teściową a dzisiaj chyba mnie bierze... Ona biedna zygala do 4h nad ranem (nawet zastrzyk od lekarza jej nie pomógł) a ja z kibla dzisiaj zejść nie mogę 😣😣😣
    I żeby było śmieszniej to ja w pracy na służbie jestem siedzę na kibelku i słyszę wrzaski z korytarza "gdzie jest Kamila, kto widział Kamilę..." 😂😂😂
    😂😂😂

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 12 maja 2020, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lori05 wrote:
    A w temacie cytryn i witaminy C. Czy jest to okej jak do jeden wody daję razem witaminę C i Proovulin? Ma to jakiś wpływ? Jakoś lepiej mi się tak pije

    Robię dokładnie to damo 😂 Chyba nie szkodzi.

    Lori05 lubi tę wiadomość

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
‹‹ 272 273 274 275 276 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ