Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przygody tytułowej "Bożeny"
Odpowiedz

Przygody tytułowej "Bożeny"

Oceń ten wątek:
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 13 maja 2020, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2020, 15:53

    Susanne, luthienn lubią tę wiadomość

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 13 maja 2020, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dwa razy gastroskopie i dwa razy kolonoskopię. Pierwsze podejście do kolonoskopii było na żywca bo lekarze tak zalecali. ale tak mnie bolało,że nie dałam rady zrobić jej do konca i drugi raz już z narkoza.
    Ale to fakt, narkoza to piękny stan🤣

    klz9df9hix7ly771.png
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 13 maja 2020, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2020, 15:53

  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 13 maja 2020, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    Biere się za siebie. Dna zamówione, a w środę za tydzień labo. Strach jest najlepszym motywatorem.
    A co w labie będziesz badać?

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 13 maja 2020, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Ja miałam dwa razy gastroskopie i dwa razy kolonoskopię. Pierwsze podejście do kolonoskopii było na żywca bo lekarze tak zalecali. ale tak mnie bolało,że nie dałam rady zrobić jej do konca i drugi raz już z narkoza.
    Ale to fakt, narkoza to piękny stan🤣
    Serio to takie bolesne? Wydaje mi się jak gastroskopie przeżyłam to z kolonoskopią będzie lepiej 🤔 Muszę się zapisać, a cały czas nie wiem w jakiej opcji. Nie chce narkozy...

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2580 3489

    Wysłany: 13 maja 2020, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie miałam ani gastro, ani kolono, ale w planie mam oba. Gdzieś w odległej przyszłości. Narkozy też nigdy nie miałam i póki co boje się, że odlecę i już kuźwa nie wrócę :D
    Czasem jak zasypiam i jestem tego świadoma, że odlatuje, to otwieram oczy i się wybudzam, bo boje się , że umieram... no comment.
    Ale Wasze opowieści przedstawiają raczej narkozę w pozytywnym świetle. No może poza goniącymi smokami :D

    Zyzia, Joan lubią tę wiadomość

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 13 maja 2020, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koktajlowa wrote:
    Serio to takie bolesne? Wydaje mi się jak gastroskopie przeżyłam to z kolonoskopią będzie lepiej 🤔 Muszę się zapisać, a cały czas nie wiem w jakiej opcji. Nie chce narkozy...
    Ciężko to porównać do gastroskopii. Gastroskopia jest po prostu nieprzyjemna ale nie boli.

    Kolonoskopia zalezy od stanu jelit,czy jelita są grube,czy cienkie,czy mega poskręcane.
    U mnie do pewnego momentu wszytsko było ok a później na ktoryms etapie ból taki ,że nie dało rady mimo,że próbowałam kilka razy i lekarz mi zmieniał pozycję,to niestety sam stwierdził,że więcej nie próbuje i mam przyjść na kolejną ale już z narkoza.

    Joan lubi tę wiadomość

    klz9df9hix7ly771.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2020, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan, zapisując się do Salve dopytywałaś czy na pewno 360zł? Chce jutro zrobić przelew i nie wiem czy dzwonić dopytywać.

    Joan lubi tę wiadomość

  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 13 maja 2020, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2020, 15:53

    Susanne lubi tę wiadomość

  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 13 maja 2020, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2020, 15:53

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 13 maja 2020, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koktajlowa wrote:
    A co w labie będziesz badać?

    Standard: wit d, wit b12, homocysteine, kwas foliowy, ft3, ft4, TSH, prolaktyne, krzywa glukozy i insuliny, morfologia, lipidogram, 17 ohp, dhea-S.

    Edit: chyba ze w piątek wysiakam || to wtedy będę betę badać 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2020, 18:29

    Joan, Susanne, nick nieaktualny, luthienn, koktajlowa, TakBardzoCiebieChcę, ladySiSi lubią tę wiadomość

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 13 maja 2020, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    a czemu miałaś robioną kolonoskopię ?

    Susanne ja zamknęłam oczy a jak otworzyłam to Stary był koło mnie a tamci już dziubali następnego delikwenta. Podobno gadałam jakieś głupoty i siarę mu zrobiłam, bo nie panowałam nad tym, że głośno mówię :P

    Miałam a raczej mam od 3 lat napady ostrych boli w prawym podżebrzu ,które promieniują na plecy. Przez 3 lata brałam leki i na jelita i na żołądek i miałam różne badania ,różnych lekarzy ,akupunktura, osteopata ,fizjo itd. lekarze nie mieli pomysłu co to może być więc kazali mi zrobić kolonoskopię na której nic nie wyszło😑

    klz9df9hix7ly771.png
  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 13 maja 2020, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    Susanne ja zamknęłam oczy a jak otworzyłam to Stary był koło mnie a tamci już dziubali następnego delikwenta. Podobno gadałam jakieś głupoty i siarę mu zrobiłam, bo nie panowałam nad tym, że głośno mówię :P

    Fajnie, że ktoś z Tobą był. Ja byłam sama ale na szczęście na sali tez byłam sama więc nawet jak coś gadałam to nikt oprócz pielęgniarek nie słyszał.

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 13 maja 2020, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mnie czeka kolonoskopia, ale ja jak zwykle to odwlekam w czasie 🤦‍♀️

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 13 maja 2020, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2020, 15:53

  • Susanne Autorytet
    Postów: 2580 3489

    Wysłany: 13 maja 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy w Polsce można to (kolono i gastro) zrobić od ręki, czy trzeba skierowanie ?

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2020, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    Tak. Ona sama chyba mówiła. Nie pamiętam, może ja pytałam.
    Na pewno 360zł

    30 minut konsultacja, przelew i badania na maila wcześniej zahasłowane. Hasło na numer telefonu podany w instrukcji.
    Jest instrukcja na stronie dla konsultacji telefonicznych.

    To wiem, wysłała na e-maila mi instrukcję całą tylko ja wcale nie pytałam o cenę i wolałam się upewnić 😊

    Nigdy nie miałam pliku zahasłowanego, muszę zobaczyć jak się to robi 🤣

  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 13 maja 2020, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2020, 15:53

  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 13 maja 2020, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    To jest szpital chirurgii jednego dnia. Oni wymagają osoby towarzyszącej. Miałam podać imię i nazwisko osoby która ze mną będzie po i mnie odbiorze. Inaczej nie zrobią badania.

    Aaaa takie luksusy. Ja miałam zabieg przed 13, ledwo mnie wybudzili i samą ze szpitala wypuścili. Taka półprzytomna czekałam na męża na przystanku autobusowym. 😂

    Susanne, Joan lubią tę wiadomość

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 13 maja 2020, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    Aaaa takie luksusy. Ja miałam zabieg przed 13, ledwo mnie wybudzili i samą ze szpitala wypuścili. Taka półprzytomna czekałam na męża na przystanku autobusowym. 😂
    Ja byłam z mężem. Tzn. mąż czekał w poczekalni na mnie. Pierwszy raz miałam narkozę i nie widziałam jak się będę po niej czuła i czy dam rade auto prowadzić. Ale od razu po obudzeniu czułam się normlanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2020, 18:52

    klz9df9hix7ly771.png
‹‹ 290 291 292 293 294 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ