Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przygody tytułowej "Bożeny"
Odpowiedz

Przygody tytułowej "Bożeny"

Oceń ten wątek:
  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 20 maja 2020, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To robię, doczytałam tez, ze to może zaburzać owulacje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2020, 09:33

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 20 maja 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2020, 08:34

    Siskaa, Susanne, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 20 maja 2020, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    "Podwyższony poziom hormonów takich jak: testosteron, insulina, IGF-1 blokuje dojrzewanie pęcherzyków jajnika w kierunku pęcherzyka domującego i hamuje wystąpienie owulacji."
    Co to IGF-1😱

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2580 3489

    Wysłany: 20 maja 2020, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki zerknęłybyscie na wyniki mojej siostry? Rozpoczęła diagnostykę i chce sprawdzić na czym stoi. Hormony zrobi jak będzie w 2 dc.

    c14e504512ed.jpg

    525898403671.jpg

    Edit. Widzę, że ferrytyna do podniesienia, FT4 za niskie, Tsh też mogli by być niżej. Tej morfologii nie ogarniam za bardzo jeszcze. Cukier i cholersterol wysoko, jak u mnie.
    Edit2. Po hormonach płciowych zapisze się babiszka na konsultacje do tej dr od Kitki, to nie majątek, a myślę, że warto :)
    Tak to właśnie zmuszam całą rodzinę do badań :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2020, 10:32

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 20 maja 2020, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie daje mi spokoju ten czas oczekiwania na nasienie. Zadzownie do nich po pracy i zapytam czemu u nich czeka się tydzień a w innych dzień lub dwa max.
    Nie daje mi to żyć,muszę się dowiedzieć.
    Boje się ,że jak coś wyjdzie nie tak z nasieniem, to będę myślała,że to właśnie przez długi czas oczekiwania,czy coś

    klz9df9hix7ly771.png
  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 20 maja 2020, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    Dziewczyny dostałam z Ovufriend informację, że zostałam zakwalifikowana Cię do możliwości skorzystania z bezpłatnej wizyty lekarskiej w Invicta i zniżka 50% na badanie nasienia.

    Dostała któraś coś takiego kiedyś ?
    Ktoś korzystał ?


    EDIT: w apce mi się wyświetliło, że wizyta bezpłatna.
    Email dostałam, że wizyta lekarska z rabatem.
    Ciekawe jak w końcu.
    Wysłałam zgłoszenie, poprosiłam o kontakt email. Zoaczymy. Mają 3 dni na kontakt.


    Joan ja dostałam takie coś :
    b648a4b096db.jpg

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 20 maja 2020, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siskaa wrote:
    Dziewczyny czy te Krzywe to jest ważne badanie? Czy jeszcze je odpuścić? Miotam się :/
    Kasa idzie jak woda...

    Ważne. Ja zwlekałam za długo ale myślałam ze do pół roku zaskoczy u nas i nie będę musiała badać.

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2020, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    A my nadal czekamy na swoje wyniki, widzę,że wszyscy już dostali a my nic.
    Nie wiem czemu tak długo się czeka. Ale na dniach powinny byc.

    A gdzie robiliscie nasienie? My zawsze mieliśmy w przeciągu kilku godzin wynik

  • Susanne Autorytet
    Postów: 2580 3489

    Wysłany: 20 maja 2020, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    Twój 12.06 ?

    Kosmiczna spermolinka zapłodni kosmitko-mutantkę Susanne ;)
    ciekawe jakie wyjdą z tego dzieci :P

    Kosmiczne dzieci, tego nam potrzeba na Ziemii - wyższej inteligencji:D

    17.06 więc znów będę czekać dłużej niż Wy, no ale jestem bardzo ciekawa

    LILKA, Joan lubią tę wiadomość

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • LILKA Autorytet
    Postów: 1630 1569

    Wysłany: 20 maja 2020, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Chętnie oddam 🤣🤣🤣 Tylko widzisz z takimi wynikami ciąży nadal brak 😤😤😤
    No właśnie! Bo to musi się wszystko zgrać a tych elementów tyle....

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    🍀
  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 20 maja 2020, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Nie daje mi spokoju ten czas oczekiwania na nasienie. Zadzownie do nich po pracy i zapytam czemu u nich czeka się tydzień a w innych dzień lub dwa max.
    Nie daje mi to żyć,muszę się dowiedzieć.
    Boje się ,że jak coś wyjdzie nie tak z nasieniem, to będę myślała,że to właśnie przez długi czas oczekiwania,czy coś
    Spokojnie, w wielu klinikach czeka się dłużej nie przez to, ze nikt nie bada nasienia, ale chodzi o opis.

    ZielonaHerbata, Joan lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 20 maja 2020, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2020, 08:34

    Siskaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 20 maja 2020, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan dzieki❤️ Ty jesteś dietetykiem dobrze pamietam?

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 20 maja 2020, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2020, 08:34

    ZielonaHerbata lubi tę wiadomość

  • LILKA Autorytet
    Postów: 1630 1569

    Wysłany: 20 maja 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggi110818 wrote:
    A gdzie robiliscie nasienie? My zawsze mieliśmy w przeciągu kilku godzin wynik
    Maggi a po jakim czasie u Was od poprawy nasienia zaszłaś w ciąże? Przepraszam, jeśli wcześniej już to było, ale jakoś nie mam prześledzonej Waszej historii i strasznie mnie ciekawi! Jak się zdiagnolozwaliście i jeszcze te 4 nieudane IUI - chcieli Wam to robić przy takim nasieniu?

    🍀
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 20 maja 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2020, 08:34

  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 20 maja 2020, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2020, 08:34

    ŁAsica lubi tę wiadomość

  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 20 maja 2020, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    yes
    To po krzywych umówię się do Ciebie na telekonsultacje w celu ustalenia diety 😁

    Joan, luthienn lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 20 maja 2020, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    to samo :)
    korzystasz ?
    Żałuję ale nie. Zdecydowanie za daleko mam tą klinikę 🙁

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 20 maja 2020, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggi110818 wrote:
    A gdzie robiliscie nasienie? My zawsze mieliśmy w przeciągu kilku godzin wynik
    U Ewy zagickiej. Ktoś mi ja tutaj nawet polecał.
    No i stwierdziłam,że lepiej zrobić to w małej,kameralnej pracowni niż w dużej klinice.

    klz9df9hix7ly771.png
‹‹ 389 390 391 392 393 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ