Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przygody tytułowej "Bożeny"
Odpowiedz

Przygody tytułowej "Bożeny"

Oceń ten wątek:
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 22 maja 2020, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    Dziewczyny przez Was to boje się zrobić krzywe :P
    Ja tak samo😁

    klz9df9hix7ly771.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2020, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zdrowydiabetyk.pl/wplyw-snu-na-poziom-cukru-we-krwi/

    To by się u mnie zgadzało..syn ma 21 miesięcy i ja od tych 21 miesięcy nie przespałam w calosci ani jednej nocy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2020, 10:22

  • luthienn Autorytet
    Postów: 4028 3636

    Wysłany: 22 maja 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek!
    Na zlew granitowy już ktoś odpisał, ja wczoraj też wspomniałam że najlepiej smarować olejem raz na tydzień/dwa :)
    Zyzia wrote:
    Na razie strasznie mi huczy w głowie i nie wiem czy to jeszcze emocje poprzednich dni, czy już lek działa i ma taki skutek uboczny.
    O ile dobrze pamiętam dostałaś Siofor, on chyba tak działa bo ja się tak czuję już trzeci tydzień :( jak tylko połknę, pół dnia jestem taka zaszumiana i jakbym miała zawroty głowy. Później przychodzi wieczór i jest ok, ale muszę do kolacji połknąć następną i jest to samo :P U męża spokój, także chyba zależy jak kto reaguje..

    Wszystkie wypieki bym teraz zjadła 🤤🤤 jeszcze jestem przed śniadaniem :P

    29.07.2020 Aniołek 10tc ♂
    24.08.2021 FET 5AA - cb
    28.09.2021 FET 5CC - x
    05.07.2022 II naturalna niespodzianka - cb
    28.07.2022 FET 5AB - x
    05.12.2022 start szczepienia limfocytami
    03.05.2023 II naturalna niespodzianka (beta 1379, 3324, 8466)

    17.12.2023 (36+4) Hania, 3.2kg, 54cm ♡

    MTHFR 1298A>C homo & PAI-1 4G hetero | kir AA | Allo MLR 0% -> 84,6% | niedoczynność | AMH 1.03 | insulinooporność | cd138 ok | NK maciczne 103 (norma do 30) | prawy jajowód o ograniczonej drożności, lewy drożny | słabe nasienie

    ... okręt mój płynie dalej gdzieś tam....

    age.png
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 22 maja 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krwawica oddana ,konto lżejsze o 5stow ale za to serce szczęśliwe 😁😁💪💪

    Dziś badałam lf, FSH,estradiol, androstnetion, 17oh progesteron, testosteron,shbg, dheas, TSH ,antyTPO, antyTG, Wit.D.

    Czekam z nadzieja na wyniki 🍀
    Widzę,że tutaj od rana cukrowe tematy. Ja lecę do pracy, wieczorem Was nadrobię.

    klz9df9hix7ly771.png
  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 22 maja 2020, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Krwawica oddana ,konto lżejsze o 5stow ale za to serce szczęśliwe 😁😁💪💪

    Dziś badałam lf, FSH,estradiol, androstnetion, 17oh progesteron, testosteron,shbg, dheas, TSH ,antyTPO, antyTG, Wit.D.

    Czekam z nadzieja na wyniki 🍀
    Widzę,że tutaj od rana cukrowe tematy. Ja lecę do pracy, wieczorem Was nadrobię.

    Trzeba było dołożyć ft3 i ft4, samo badanie TSH nic nie mówi. Nawet jak chciałaś tylko sprawdzić czy od ostatniego badania się zmieniło to lepiej robić całą trójkę.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 22 maja 2020, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luthienn wrote:
    Dzień doberek!
    Na zlew granitowy już ktoś odpisał, ja wczoraj też wspomniałam że najlepiej smarować olejem raz na tydzień/dwa :)


    O ile dobrze pamiętam dostałaś Siofor, on chyba tak działa bo ja się tak czuję już trzeci tydzień :( jak tylko połknę, pół dnia jestem taka zaszumiana i jakbym miała zawroty głowy. Później przychodzi wieczór i jest ok, ale muszę do kolacji połknąć następną i jest to samo :P U męża spokój, także chyba zależy jak kto reaguje..

    Wszystkie wypieki bym teraz zjadła 🤤🤤 jeszcze jestem przed śniadaniem :P

    Eh ja to mam brać 3x dziennie czyli będę taka szumiaca cały dzień 😂. Doktor W mówiła, ze jak będą skutki uboczne to mi zmieni lek na inny tylko mam jej maila wysłać.

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 22 maja 2020, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2020, 09:19

    LILKA, Limoncia, Susanne, ZielonaHerbata, Martt95, luthienn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • LILKA Autorytet
    Postów: 1630 1569

    Wysłany: 22 maja 2020, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    Joan, dzięki. Zapisałam, zrobie na pewno 👍
    Joan ja też robię to ciasto - jest pyszne😍

    Joan lubi tę wiadomość

    🍀
  • LILKA Autorytet
    Postów: 1630 1569

    Wysłany: 22 maja 2020, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    Ja robię bananowe z masłem orzechowym. Najpierw kroje banana na małe kawałki, mrożę i takiego zmrożonego blenduje z masłem orzechowym. Później upycham do takich pojemniczków co wychodzą lody na patyka i znowu mrożę. Ale teraz nie wiem czy to nie będzie za wysoki IG.
    O jaaaa, masło orzechowe i banan, ale to musi być pychoootka, ślinka mi leci

    Joan lubi tę wiadomość

    🍀
  • Lori05 Autorytet
    Postów: 648 390

    Wysłany: 22 maja 2020, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Teoretycznie jest to strych 🤫🤫🤫

    Edit. Jeśli możesz, usuń zdjęcia z cytowania 🙏

    O fajnie z tych strychem :D

    Usunięte :)
    Dzudi wrote:
    Patrząc z perspektywy czasu, wiele rzeczy bym zmieniła teraz, zupełnie inaczej bym to mieszkanie urządziła 🙈

    My przez 2 lata wynajmowaliśmy mieszkanie i dzięki temu w sumie dużo się nauczyłam czego chcę a czego na pewno nie chcę :d. Ale powiem szczerze, że przy budowie tyle błędów popełniliśmy że ręce czasem opadają jak sobie to przypomnę 🙈 I kasy poszło na rzeczy, które były bezsensu... Podobno 1 dom buduje się na wroga i dopiero 3 dla siebie :P
    Martt95 wrote:
    To ja mam taki sam zlew jak wy tyle tylko że grafitowy 🙈 u mnie znowu biały nalot się robi, i nie wiem od czego mam wrażenie się od twardej wody, raz używałam mocnego detergentu i to pogorszyło sprawę 😅 Jaki środek na to uzywacie? 🤔
    A impregnujesz olejem zlew?

    Joan wrote:
    To która zaczyna tą dobrą passę ?


    Która teraz testuje ?

    Ja dzisiaj testowałam i mogę zaśpiewać "pada śnieg". No nic, liczę na kolejny cykl i na jakieś ciążowe wiruski od którejś z Was :)


    Starania o pierwsze dziecko

    Badania: Glukoza 90,10 mg/dl ❌; Insulina 13,4 µIU/ml❌; Prolaktyna 30,45 ng/ml ❌; TSH 1,245 ✅; FT4 0,97 ng/dl ✅; FT3 4,72 pmol/l ✅; anty-TPO 575,13 IU/ml ❌; USG tarczycy ✅; Progesteron - 16,43 ng/ml ✅, Ferrytyna 82,2 ng/mL ✅; Witamina B12 372 ph/mL ✅; Kwas foliowy 33,00 ng/mL ❌; 17-OH Progesteron 3,49 ng/ml ❌; SHBG 18,92 nmol/l ❌; Testosteron 65,43 ng/dl ❌; Androstendion 7,64 ng/ml ❌

    hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon
    IO - metformina

    Suplementy: wit. D, wit. C, Proovulin, wit. B Complex
  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 22 maja 2020, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan, pytanko. Jak to jest z odzywką białkową? Mogę sobie jako jeden posiłek zrobić shake’a z napoju ryżowego/owsianego i białka? Nigdzie nie mogę znaleźć info. Czy np dorzucić do niego siemie lniane?

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 22 maja 2020, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2020, 15:51

    LILKA lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2020, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, któraś z Was miała ostatnio telewizyte u dobrej diabetolog - endokrynolog (chyba że coś pomyliłam). Podacie do niej namiar? Koleżance źle krzywe wyszły i szuka lekarza.

  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 22 maja 2020, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggi110818 wrote:
    Dziewczyny, któraś z Was miała ostatnio telewizyte u dobrej diabetolog - endokrynolog (chyba że coś pomyliłam). Podacie do niej namiar? Koleżance źle krzywe wyszły i szuka lekarza.

    https://www.znanylekarz.pl/ewa-kaszuba-wojtachnio/endokrynolog-diabetolog-internista/warszawa

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2806 3559

    Wysłany: 22 maja 2020, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo super, akurat mam zamiar wybrać się do rossmanna więc biorę już go do listy zakupów 👍
    Właśnie posmarowałam olejem z nadzieją że się trochę naprawi to co zjeb... 🤣🤣

    A teraz świeci się jak psu jajca 🤣🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2020, 12:32

    30♀️ PCOS, IO
    35♂️
    Czas zostać mamą po raz trzeci- 29.08 SĄ! ⏸️🥹

    A👧 10.11.2018
    J👧🏼 29.04.2021

    preg.png
  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 22 maja 2020, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu ten czas tak wolno płynie 🤔 Ja chce już wtorek 9:10 😂

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2806 3559

    Wysłany: 22 maja 2020, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILKA wrote:
    😱 o rany, ale akcja! Ale chłop chciał dobrze, a wyszło jak zwykle....
    Oby małej nic nie było - a on zapamięta raz na zawsze, że pampers może się jednak przypadać na noc:)

    Od rana miałam schizy czy pęcherza jej nie przeziębioło ale siu siu robi ładnie więc nadzieją że nic się nie stało 🙈

    30♀️ PCOS, IO
    35♂️
    Czas zostać mamą po raz trzeci- 29.08 SĄ! ⏸️🥹

    A👧 10.11.2018
    J👧🏼 29.04.2021

    preg.png
  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2806 3559

    Wysłany: 22 maja 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    Maj miesiącem problemów z cukrem 😉 taki żarcik.

    Fajna zabawa z tym glukometrem. Czekam do kolejnego posiłku żeby się pokłuć 😂

    Może jest fak jak powiedziała mi lekarka, za długa przerwa od ostatniego posiłku, organizm wchodzi w głodówkę i zaczyna w dużych ilościach wyrzucać glukozę z wątroby. U mnie się chyba to sprawdza.


    Hahaha bo zaraz swój wyciągnę, jeszcze kilka igieł tam mi zostało i kusi przez to forum 🤣🤣🤣

    30♀️ PCOS, IO
    35♂️
    Czas zostać mamą po raz trzeci- 29.08 SĄ! ⏸️🥹

    A👧 10.11.2018
    J👧🏼 29.04.2021

    preg.png
  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 22 maja 2020, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do dziewczyn, które łykają Donga. Czy wam też się tak po nim odbija?
    Drugi cykl go łykam i przez dobra godzinę mi się odbija po nim. Czytałam, że mlekiem go najlepiej popić ale nienawidzę mleka pod żadną postacią więc tylko woda wchodzi w grę 🙄🤷‍♀️

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2806 3559

    Wysłany: 22 maja 2020, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mowe wrote:
    https://zdrowydiabetyk.pl/wplyw-snu-na-poziom-cukru-we-krwi/

    To by się u mnie zgadzało..syn ma 21 miesięcy i ja od tych 21 miesięcy nie przespałam w calosci ani jednej nocy...

    Ech wspolczuje 😳 moja córka pomału zaczyna sypiać w nocy jakoś od 14 miesiaca się poprawiło że wstawałam do niej raz(zdarzały się wyjątki że jak wstała to 2-3h nie chciała spać) teraz 16miesiecy i ostatnio od 2 tygodni nie wstaje do niej i ładnie sypia 🙏🤞 ale doskonale cię rozumiem co to wyrwanie że snu 🤦

    30♀️ PCOS, IO
    35♂️
    Czas zostać mamą po raz trzeci- 29.08 SĄ! ⏸️🥹

    A👧 10.11.2018
    J👧🏼 29.04.2021

    preg.png
‹‹ 430 431 432 433 434 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ