Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przygody tytułowej "Bożeny"
Odpowiedz

Przygody tytułowej "Bożeny"

Oceń ten wątek:
  • ŁAsica Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 25 maja 2020, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisalas kiedys ze Ci skoczylo wiec pewnie wysokie😁 zeby Ci tylko jeszcze lekow na nadcisnienie nie wcisneli 😁

    33lata,starania od 08.2018
    1sze IVF- stymulacja💉 od 28.05.22
    6.06 punkcja, pobrane 7, dojrzałe 4
    4 zapłodnione, 2 padły po 4 dobie
    Transfer blastki 2AA 11.06
    Beta 7dpt -1😓
    Ostatnia ❄️4AA transfer 8.08.22
    Beta 8dpt <1
  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 25 maja 2020, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    w tym samym labie ?

    Tak w tym samym. Stresu też nie miałam żadnego (widać po prolaktynie 😂). Nie chorowałam. Jedynie w tamtym cyklu 2-3 dni nie czułam się zbyt dobrze ale wątpię żeby to miało wpływ na wyniki.
    No to dupa. Wyniki tak czy siak do konsultacji. Jutro może się czegoś dowiem więcej 🤷‍♀️

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 25 maja 2020, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2020, 11:26

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 25 maja 2020, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2020, 11:27

  • LILKA Autorytet
    Postów: 1630 1569

    Wysłany: 25 maja 2020, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja! Daj znać po wizycie

    🍀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2020, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia - składam reklamację 😂

    Miałam rozmowę z diabetologiem. Ta moja krzywa to jakaś pomyłka chyba, bo wcale nie pokrywa się z tym co mierze w domu. Nadal mam mierzyć w domu glukometrem, a w przyszłym tyg PONOWNIE wykonać krzywa. Ja chyba zdechnę 🤪

    W każdym razie, z tego wszystkiego zapomniałam dopytać o receptę na paski. Więc piszę do internisty, a on na to, że jak nie mam cukrzycy to mam spadać i płacić 100% :( jak żyć?!

  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 25 maja 2020, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lori05 wrote:

    Znalazłam jeszcze taki info odnośnie biotyny:

    62a7381cf490.jpg

    Źródło: https://doktormagda.pl/2018/08/biotyna-a-wyniki-badan-hormonalnych-uwaga.html

    Sic! Ona zaniża beta HCG !!! 😱😱😱

    Sikańce nie będą mam wychodzić.

    Joan lubi tę wiadomość

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 25 maja 2020, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzalonaOna wrote:
    Zyzia - składam reklamację 😂

    Miałam rozmowę z diabetologiem. Ta moja krzywa to jakaś pomyłka chyba, bo wcale nie pokrywa się z tym co mierze w domu. Nadal mam mierzyć w domu glukometrem, a w przyszłym tyg PONOWNIE wykonać krzywa. Ja chyba zdechnę 🤪

    W każdym razie, z tego wszystkiego zapomniałam dopytać o receptę na paski. Więc piszę do internisty, a on na to, że jak nie mam cukrzycy to mam spadać i płacić 100% :( jak żyć?!

    W ciąży Ci każą ponawiać krzywą? 😯

    A z tym internistą to jakieś jaja. Mi o tym powiedziała siostra bo jej teściu i znajomy dostają z refundacją paski i nie mają cukrzycy. Ja też nie mam, tylko IO i refundację dostałam 🤔

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2020, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    W ciąży Ci każą ponawiać krzywą? 😯

    A z tym internistą to jakieś jaja. Mi o tym powiedziała siostra bo jej teściu i znajomy dostają z refundacją paski i nie mają cukrzycy. Ja też nie mam, tylko IO i refundację dostałam 🤔
    No. 2 raz będę już robić. A potem co, trzeci?! To są jakieś jaja normalnie.

    Wkurzyłam się. Bo te paski 50 szt = 40 zł. Muszę zużyć 4 dziennie. Więc mam na 12 dni :/ średnio :/ ale po krzywej znów mam konsultacje z diabeto, więc zobaczę co wtedy powie. Z deka się zdziwiła, bo mówi do mnie, że błąd pomiaru między glukometrem a pobraniem z żyły, to może być w granicy ok. 5. A nie, mi mierzy w przychodni mam 80, a z żyły 67. Nie czaje już tego🤔 posrane jest to wszystko. Sama lekarka zgłupiała i nie wiedziała co ma mi powiedzieć.

  • Lori05 Autorytet
    Postów: 648 390

    Wysłany: 25 maja 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    czyli wychodzi na to, że biotyna może zafałszować nie dość, że TSH i ft4 to jeszcze prolaktynę i witaminę D

    niegrzeczna ta biotyna
    Zyzia wrote:
    Sic! Ona zaniża beta HCG !!! 😱😱😱

    Sikańce nie będą mam wychodzić.

    Może usunę tego posta i udajmy, że tego nie widziałyśmy?😂

    Dobrze, że jutro robię tą prolaktynę. Przynajmniej będę wiedzieć czy to nie przez biotynę taki fajny wynik 🤦
    Z tym HCG to w ogóle się nie spodziewałam. A mój b complex sporo jej ma.
    No cóż, wydaje mi się, że im więcej wiem tym głupsza jestem...

    Joan lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko

    Badania: Glukoza 90,10 mg/dl ❌; Insulina 13,4 µIU/ml❌; Prolaktyna 30,45 ng/ml ❌; TSH 1,245 ✅; FT4 0,97 ng/dl ✅; FT3 4,72 pmol/l ✅; anty-TPO 575,13 IU/ml ❌; USG tarczycy ✅; Progesteron - 16,43 ng/ml ✅, Ferrytyna 82,2 ng/mL ✅; Witamina B12 372 ph/mL ✅; Kwas foliowy 33,00 ng/mL ❌; 17-OH Progesteron 3,49 ng/ml ❌; SHBG 18,92 nmol/l ❌; Testosteron 65,43 ng/dl ❌; Androstendion 7,64 ng/ml ❌

    hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon
    IO - metformina

    Suplementy: wit. D, wit. C, Proovulin, wit. B Complex
  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 25 maja 2020, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierz suple, będzie dobrze mówili 😂

    Lori05, Joan, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Susanne, MałaMi90 lubią tę wiadomość

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2020, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    Sic! Ona zaniża beta HCG !!! 😱😱😱

    Sikańce nie będą mam wychodzić.

    Ja właśnie dlatego odstawiłam Enzmana , w ogóle w tym cyklu prawie wszystkie suple odstawiłam , zakupiłam Ovarin i na tym jadę tylko.

    Edit: w sensie nie ze względu na testy ciążowe, ale ze względu na wyniki badań głównie tsh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2020, 17:07

  • Lulu83 Autorytet
    Postów: 2948 2285

    Wysłany: 25 maja 2020, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILKA wrote:
    Spoko, wtedy już będziemy musieli zainwestować w te pudełeczka do leków na poszczególne pory bo już nam się mieszają te suple...
    Stary się brechta, że jak jakieś dziadki
    Ja mam pudełeczka nawet mam opakowania leków opisane R P W😅jak takie dziadki. Pudełeczko kilka przegródek a wszytko pełne. Kolorowe tableteczki 😂

    LILKA lubi tę wiadomość

    2015💔
    05.06.2020. 💔5tc
    01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
    ❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
    ♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
    ______________________
    2013.Hashimoto leteox 75
    2018 Insulinooporność
    2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
    Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
    👩Ona .40
    🧔On ...43l
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2020, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    Użytkownik:
    Martwi mnie że tą bakteria Staphylococcus Epidermis mogę zarazić Żonę i obniżyć parametry nasienia.

    Lekarz:
    Staphylococcus epidermidis jest rzeczywiście florą fizjologiczną skóry i błon śluzowych, na przykład ujścia zewnętrznego cewki moczowej. Tak więc jest to normalne, że znajduje się w wymazie z cewki, a w nasieniu mogło się znaleźć jako zanieczyszczenie (bo przecież nasienie przechodzi przez cewkę). Tak więc według mnie nie ma powodu przejmować się tymi wynikami - na pewno nie "zarazi" Pan żony, bo jest to flora fizjologiczna (nie leczy się tego), a co do jakości nasienia to jeżeli ma Pan obawy to proponuję zrobić seminogram (badanie nasienia), dzięki temu będzie Pan wiedział, czy pod tym względem wszystko w porządku.

    Źródło https://lekarzpomaga.pl/pytania-uzytkownikow/urologia/bakterie-w-cewce-i-nasieniu

    Tak samo jest z ureaplasmą parvum. 80% kobiet ją ma. A znowu Ureaplasma Urealicytum to już stan zapalny, patogen.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2020, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    czyli wychodzi na to, że biotyna może zafałszować nie dość, że TSH i ft4 to jeszcze prolaktynę i witaminę D

    niegrzeczna ta biotyna

    To mam jeszcze gorsze TSH niż 2,13 🤣 i jeszcze niższą witaminę D 🤣

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2020, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    Sic! Ona zaniża beta HCG !!! 😱😱😱

    Sikańce nie będą mam wychodzić.

    No nie 😣😣😣

  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 25 maja 2020, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2020, 11:27

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2020, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    Jak żyć Panie Premierze? Jak żyć ? 😆😆😆

    Może Bożena będzie znała odpowiedź 🤣🤣🤣 Bożena prawdę Ci powie 😅

    Joan lubi tę wiadomość

  • LILKA Autorytet
    Postów: 1630 1569

    Wysłany: 25 maja 2020, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny, sytuacja opanowana, gin napisała, żeby się nie czepiać chłopa (bakteria nie do leczenia, a hormony skonsultować z endo), u mnie próg do lekkiego podbicia w II fazie...no to kolejny cykl nie stracony uffff bo już zdążyłam się zestresować

    nick nieaktualny, Susanne lubią tę wiadomość

    🍀
  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 25 maja 2020, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja co u Ciebie? Jak wizyta? 😘

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
‹‹ 468 469 470 471 472 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ